Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס E קלאס מונית לשעבר 2010-2015

tinoki
שימו לב! השרשור הזה בן 1828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אני שוקל רכישה של מונית לשעבר E קלאס דיזל סטיישן.

דרישות: שנתון 2010-2015. תקציב גמיש 40-80 אלף. ק"מ עד 60 אלף בשנה. עדיף לא מעל 300 אלף. סטיישן. מתוחזק יפה.

סיבות: יציבות, נוחות, בידוד, מרצדס.

חששות: חוסר ניסיון ברכישת מונית לשעבר. חוסר ניסיון במרצדס.

בעיה: היצע קטן מאוד בסטיישן (למרות שאת האלו שיש לא קל למכור מחוסר ביקוש).

שאלות:

1: מהם הדברים החשובים לבדוק במרצדס?

2: היכן באזור המרכז כדאי לי לבדוק את הרכב? אני מתכוון למוסך שיבצע בדיקה מקיפה בתשלום ולא מכון בדיקה (מנסיוני נדמה לי יעיל יותר), וחשוב שיהיה זה מוסך המתמצא בדגם. בעבר היה כאן שרשור על מוסך בת"א שמבצע בדיקות כאלו. אשמח לקישור וגם לקישור לכל שרשור רלוונטי.

תודה מראש ומועדים לשמחה.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ כאן חיפוש - נכתב על הנושא הזה מדריך מצורף כיצד ממירים רישום מונית לרכב אזרחי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי יש E220 2008, ולאחי יש C200 2008 ולפני זה היה לו C220 2007 (כולן מוניות לשעבר).

כל שלושת המכוניות נקנו עם ק"מ די נמוך יחסית למונית, במיוחד הE שנקנתה עם פחות מ300K ק"מ כשהיא בת 9.

בסך הכל הם מאוד מרוצים. שניהם עשו יישור קו כולל לאחר הקנייה במחירים די סבירים בסך הכל, ומאז (כמעט שנתיים) בלי שום תקלות מיוחדות או משביתות.

האחזקה לא כ"כ יקרה במוסכים הנכונים, הביטוח סביר, ואגרת הטסט קצת גבוהה עקב קבוצת הרישוי של הרכב.

כמו ברכב פרטי (ואפילו יותר) כדאי לבדוק הסטורית טיפולים ולהבין כיצד הרכב טופל. ישנם נהגי מונית שמטפלים ברכב ומתחזקים ברמה מאוד גבוהה ויש כאלה שבדיוק ההפך.

מוסכים שכדאי לבקר בהם טרם קניה- מוסך רם בתל אביב/ מוסך הסמל- ראשון לציון עם דגשים למנוע לגיר ולטורבו.

באשר לדגם עצמו, כמה שאני יודע, הE משנתונים אלה באה כבר עם הגיר 7 הילוכים שנחשב פחות אמין, מזה שהיה בדגמים הישנים יותר (5 הילוכים).

אבל בסך הכל, אם אני נשען על הE של אבי כאינדיקציה, מדובר ברכב מאוד מפנק! עם צריכת סולר מגוחכת ותמורה טובה מאוד למחיר.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית,לא חושב שהייתי קונה רכב יוקרה שהוא מונית לשעבר,זה סוג של הימור ואישית אני פחות טוב בזה אז לא מהמר.

אם נניח תקנה רכב עם 300K עכשיו,בעוד מקסימום 4 שנים כשתרצה למכור לא בטוח שלא תהיה היד האחרונה שלו(אלא אם תמצא נהג מונית שיקנה כזו משומשת)

הייתי מעדיף לבצע עסקת ליסינג -אפילו אחת עם קנס חריגה לכל ק"מ,לנסוע ברכב חדש ולהחליף אחרי שנה-שנתיים.

זה יכול לחסוך הרבה כאבי ראש שלא לצורך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמי K תודה על ההודעה המפורטת.

האם אתה ממליץ ללכת לבדיקה באותו המוסך שהרכב מטופל, או משום חשש לניגוד עניינים עדיף רק "למשוך" נתוני טיפולים ולבדוק במקום אחר?

2 המוסכים שהזכרת מבצעים, לפי מה שידוע לך, בדיקות לפני קנייה בצורה מסודרת (היינו בתשלום), או רק נותנים דיאגנוזה כללית?

בין היתר, אני מעדיף לבצע בדיקה מקיפה באותו המוסך שיבצע לי יישור קו, אם נדרש. כך יוכל לתת לי מחיר מדויק ליישור וגם הדיאגנוזה תהיה מקיפה ומחייבת יותר.

היכן אתם מטפלים, ומדוע?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטרך לברר מולם, לא יודע איזה סוג בדיקות הם מבצעים בדיוק.

מטפלים בעיקר במוסך רם, שילוב של מחירים טובים עם יחס מעולה.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...