Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208

Mushi Shi
שימו לב! השרשור הזה בן 1818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דורון Z, בוא נאמר שיש לפיזו גרועים יותר ואלה באו עם מנוע פרינס 1.6 ליטר טורבו, אלה מנועים עם קלקולים לרוב ועדיף באמת

לא לגע בהם, להם מלא בעיות שונות והחלפות של מלא חלקים כושלים...אז אלה 6 מתוך 10 בנוגע לאמינות.

אף אחד לא מקטין,הרכב מאוד אמין ולא גורם לגרירה והשבתה של הרכב, אז למה לרשום שהוא 3 מתוך 5...

אבל ה208 היא 7.5 מתוך 10 עם מנוע ה1.2 ליטר.

ה208 עם 1.6 ליטר אוטו' היא 8.5 מתוך 10. הרכב אמין ואל תשווה לקיה פיקנטו וI10 של יונדאי.

אלה נסיעתם וגודלם הכולל לא השוואה מול ה208 הגדולה יותר, הנוחה יותר, החסכונית יותר, השקטה

יותר, הזריזה יותר ועוד עם מסך מגע ובטיחות 5 כוכבים.... הרבה הרבה יותר... בסה"כ הרכב יותר מבסדר, בגלל זה קופצים כאן

אלה שבסך הכל נוסעים יום יום עם הרכב וללא דברים או בעיות מיוחדות.

3 כוכבים זה לרכב עם כמה אישוז אבל ללא תקלות משביתות שיכולות לגרום לפשיטת רגל כי אז זה יורד לכוכב שניים. לרכב יש כמה אישוז אבל הוא יותר קרוב לאמין מלא אמין ולכן ה 3.

אם תתעקש נפרגן לו 3.5. עדיין לא אמינות ״מושלמת״ או אמין ״מאוד״ כמו שמקצינים פה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מקס, מנסיון שלך, איך הפיג'ו החדשות?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

להיט!

לגרריסט, למוסך, למחסן החלפים .

ולתותח שיקנה כזאת יד 2 וישוויץ בהרבה רכב בכלום כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2?

זה מספיק טוב?

ככה בלי לחשוב יותר מדי.

אני לא אענה על מוצלחות (לדעתי ה 208 בהחלט רכב מוצלח בפני עצמו) אבל אמינות יותר - בערך כל סופר מיני יפנית/ קוריאנית מקבילה היא אמינה יותר.

אם תרצה משהו אירופאי ולא אכפת לך מידני אז גם רנו קליאו בגרסת ה 1.2 וה 0.9 טורבו נחשבות לאמינות יותר.

דרך אגב מקס על אילו רכבים חדשים יותר של פיג׳ו אתה מדווח שפחות אמינים? ומה בדיוק אופי התקלות שהתגלו בהן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיט!

לגרריסט, למוסך, למחסן החלפים .

ולתותח שיקנה כזאת יד 2 וישוויץ בהרבה רכב בכלום כסף.

יש לך לכמת לנו את זה במספרים?

יהיה נחמד אם תחלק את התשובה בין 1.6 ל' ל-1.2 ל'. כל כמה ק"מ מחליפים רצועה (בממוצע)? אילו תקלות חוזרות על עצמן (נניח שהסף הוא 3 לכל 100 רכבים)?

כל מידע יהיה נחמד, גם אם הוא "בערך".

"ולתותח שיקנה כזאת יד 2 וישוויץ בהרבה רכב בכלום כסף." - זה אכן הרבה רכב בפחות כסף מהמתחרות הישירות. אך מה שקונים בזול מוכרים בזול (ירידת ערך חזקה יותר מהמתחרות האסיאתיות). גם כאשר משקללים את כל זה, וכן את טיפולי טיימינג עדיין רחוקים מהמחיר של המתחרות.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הבאת 2500 שח לרצועת תזמון? ( דיי להגזמות ומחירי הנפץ וההפחדות)... יש חשש במנוע 1.2 ליטר ידני

עד 2015 (לא כולל) שהרצועה מתפוררת. מבדיקה שלי למנוע הזה, הרצועה עדיף להחליפה לראשונה

כל 90 אלף (לפי מוסך מטפל) ולהקדים. רשמתי בטעות כל 20 אלף, הכוונה היתה בכל 50 אלף קמ ולהמנע בעתיד

מנזק שיכול להיות בעקבות ההתפוררות הרצועה והשארות חלקיקים לא רצויים שיפגעו בעוד מערכות, 1400-1600 שח

זה המחיר שנאמר לי, מי שירצה בפרטי (מוסך מוכר בתא שמתמחה בפיזו). סהכ את הרכב שלי שעלה לכביש ב 11.12.12

שעלה 25 אלף שח, 1.6 ליטר אוטומטית, לא מכיר VFM יותר מזה ברכבים בינוניים... יש אחד עם עלות תועלת יותר

טובה וקוראים לו סיטרואן קקטוס ידני. לא מכיר ביפניות נסיעה רכה נעימה ושקטה מזו של הפיזו 208 ואני עדיין לא פאן בויי שלהם.

לקנות רכב כמעט 2013 יד ראשונה ב25 אלף שח ואחריות לשנה עם צמיגים חדשים ושעבר טיפול לפני 3000 קמ ועוד רכב

שעבר 70 אלף קמ??? לא מכיר טוב מזה. ולחשוב שהידני 1.2 יותר חסכוני ובפחות כסף??? אחלה עלות לשקל שלך.

יש לציין שעוד שנה, שנה וחצי אפסיק כנראה והעשה חובה פלוס צד שלישי בלבד.

אתמול חבר היה אצל אורן והמחיר היה 2400 לרצועה..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור משבוע שעבר (נורית לחץ שמן ) החליף רצועה בגבע בכ ₪2700 . לא זול וחבל שלא הוציאו קריאת שירות גורפת, מה שהיה תורם לאמון הציבור במותג ובמנוע הזה בפרט.

(כן. אני יודע שרצועות, מגבים, רפידות זה פריט מתבלה ולא כלול באחריות אבל אולי...)

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אענה על מוצלחות (לדעתי ה 208 בהחלט רכב מוצלח בפני עצמו) אבל אמינות יותר - בערך כל סופר מיני יפנית/ קוריאנית מקבילה היא אמינה יותר.

אם תרצה משהו אירופאי ולא אכפת לך מידני אז גם רנו קליאו בגרסת ה 1.2 וה 0.9 טורבו נחשבות לאמינות יותר.

דרך אגב מקס על אילו רכבים חדשים יותר של פיג׳ו אתה מדווח שפחות אמינים? ומה בדיוק אופי התקלות שהתגלו בהן?

אתה עושה רושם של בחור רציני עם ידע מבוסס, שיודע גם לכמת במספרים רמת אמינות וזה בהחלט לא הולך ברגל, אני למשל לא יודע, רבים אחרים גם לא, אז אולי תוכל לחלוק אתי את התובנה הזו המתבטאת ב.. " בערך כל סופר מיני יפנית/קוריאנית מקבילה היא אמינה יותר " ועל מה בדיוק היא מתבססת.

ותוספת מעט מאוחרת ברשותך : נכון להיום צבר פוסטים באתר כזה או אחר אינו אינדיקציה, בדיוק כמו סקרים המתייחסים לשביעות רצון הבעלים, שהרי אי אפשר לפלח את סיבת הפניה לפורום או הענות לסקרים, אנשים מונעים מסיבות שונות, ותשובותיהם/ פניותיהם או העדרן הן בחלק גדול מהמקרים תוצר של אג'נדה, אי אפשר לבסס מימצא אובייקטיבי נכון על פיהן. נכון להיום הממצא היחיד שבאמת יכול לבסס איזו אמת מידה אובייקטיבית מדידה הוא מספר ואופי הריקולים שיצרנים מכריזים עליהם. אולי כדאי להציץ באלו לפני שמארגנים סולמות דרוג.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חדש שפ'גו לא שיא האמינות ... וזה בסדר.

יש לה את היתרונות שלה בכלליות .

כל אחד עושה את החשבון נפש שלו האם זה שווה לו.

לצרפתים יש קדמה , והקדמה גובה מחיר .

נניח אני אשאל את עצמי -

איך זה מקדם אותי רצועה טבולה בשמן? לא מקדם .

האם זה גובה ממני מחיר? בהחלט .

האם פ'גו 208 כרכב שווה לי השקעה נוספת עקב ערך מוסך כלשהוא? לא .

בהחלט יש מצב שמישהו אחר חושב אחרת וקונה את הרכב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חדש שפ'גו לא שיא האמינות ... וזה בסדר.

יש לה את היתרונות שלה בכלליות .

כל אחד עושה את החשבון נפש שלו האם זה שווה לו.

לצרפתים יש קדמה , והקדמה גובה מחיר .

נניח אני אשאל את עצמי -

איך זה מקדם אותי רצועה טבולה בשמן? לא מקדם .

האם זה גובה ממני מחיר? בהחלט .

האם פ'גו 208 כרכב שווה לי השקעה נוספת עקב ערך מוסך כלשהוא? לא .

בהחלט יש מצב שמישהו אחר חושב אחרת וקונה את הרכב .

מה זאת אומרת מה מקדם אותך חגורת תזמון טבולה בשמן?

מה מקדם אותך חגורת תזמון בכלל, למה לא להשתמש בשרשרת טיימינג?

רגע, למה בכלל שרשרת טיימינג? מדוע לא להסתפק בגל זיזים תחתי עם מוטות דחיפה? יותר אמין ולא דורש תחזוקה.

אתה מבין לאן אני חותר. כל פיתוח טכנולוגי בתחום המנועים הוא לכאורה מיותר, כי מה יוצא לי מזה? אני לא מכיר רכב יותר אמין מהחיפושית, או מפיז'ו 504, או רנו 4. אז מה יוצא לי מכל הפיתוחים האלה?

יצרני המנועים מנסים כל הזמן לשפר את הניצולת, את ההספק, ומנסים להקטין את רמת הזיהום. לנו, ללקוחות, אני לא בטוח 'שיוצא' משהו, אבל זו עובדה.

החגורה הטבולה בשמן פותחה בשנת 2007 והוצגה לראשונה במנועי דיזל של וולקסווגן, ומשם למנועים אחרים של יצרניות שונות. היא תורמת להפחתה בפליטת מזהמים ומשפרת את ניצוךת המנוע.

מנוע פיורטק של פיג'ו יצא לשוק בשנת 2014 ומאז יוצרו ממנו 3.8 מליון יחידות. כעת מוקם מפעל חדש בפולין על מנת לעמוד בביקוש למנוע זה, שהולך להיות משולב גם בכל דגמי אופל/ ווקסהול. אם זה היה מנוע כל כך לא מוצלח הוא כבר היה מוחלף.

בקיצור, לא ברור לי איזה מחיר בדיוק גובה ממך השימוש במנוע זה. החלפה נוספת של הרצועה? מדובר אולי בכניסה אחת נוספת למוסך במשך התקופה בה אתה מחזיק את הרכב. קצת פרופורציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...