Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208

Mushi Shi
שימו לב! השרשור הזה בן 1815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מצאתי רכב עם ק"מ נמוך מסוף שנת 2015, אני צריך את עזרתכם אם ללכת ולקחת לבדיקה או שסתם חבל הזמן.

- ראיתי את האוטו, נראה טוב והבחור סבבה והראה לי את ההסטוריה של הרכב.

נתחיל מזה שהוחלפה רצועת תיזמון בסביבות ה40 אלף - יש מה לחשוש? לפי מה שהסביר לי הוחלף לו במסגרת האחריות.

עכשיו זה לא הדבר היחידי, הוחלפה רצועת אלטרנטור ומשאבת וואקום.

דבר אחרון, אמר שקיבל מכה מאחורה והחלי, באמת בהסטוריה רשום שהחליף פגוש אחורי + חיזוק לפגוש (ללא פגיעה בשאסי)

אשמח לשמוע את דעתכם,

חג שמח! (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

החלפת הפגוש האחורי פחות מדאיגה, אך תוודא שלא היתה ירידת ערך,

אתה יכול לבדוק את זה בעזרת המוכר בלבד, מהאתר הזה:

מרכז הסליקה של חברות הביטוח:

http://www.slika-ins.co.il/

בגדול מדובר ברכב לא רע, אך יש לא לא מעט חסרונות, אני 1.81 ולי הוא לא היה נוח, לא הצלחתי להתרגל לאיי קוקפיט של פיג'ו, וגם תמיד הידית של הדלת השמאלית הפריעה לי, ממליץ לך לקחת נסיעת מבחן לפני הרכישה,

מבחינת אמינות, לא יודע עד כמה זה נכון שיש שיפור, כנראה שזה תלוי יותר במזל, אצלי היתה 208 שנת 2014 שהאכילה אותי מרורים, והרכב שאתה מחפש נשמע כמו רכב שעבר יותר מדי תיקוני תקלות יחסית לגילו, ודי מזכיר לי את הרכב שהיה לי, ברור שאני הייתי מוותר, אך לא מדובר ברכב רע, יש לו יתרונות ויכול להיות שלך הוא יתאים יותר, אך תקח בחשבון שיכולים להיות להם הפתעות, בסופו של דבר הכל עניין של מחיר, אם זה זול אז יש לזה סיבה, אם זה באותו מחיר כמו ג'אז או מאזדה 2, אז הייתי הולך על יפנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצועה הוחלפה כי כניראה התחילה להתפורר, זאת מחלת ילדות שהתגלתה עם הזמן.

פגוש כאמור זה לא עסק רציני.

כמה ק"מ יש לרכב? מה רמת איבזור?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, והרכב שאתה מחפש נשמע כמו רכב שעבר יותר מדי תיקוני תקלות יחסית לגילו.

אנא ספר לקוראים מה זה 'יותר מדי תיקונים יחסית לגילו'.

אני הצלחתי לקרוא מכה בפגוש אחורי והחלפת רצועת טיימינג במסגרת אחריות, וזהו.

עריכה: בקריאה שניה אני רואה רצועת אלטרנטור ומשאבת ואקום.

הייתי בודק מתי בוצעו ההחלפות של הרצועה והמשאבה. מנסה לייחס להן או 'מחלות ילדות' (מנוע 1.2 החל להיות משווק בשנתון הזה ותמיד יש פיין טיונינג לרכיבים מסויימים במנועים חדשים) או בלאי סביר. אם לא מצליח לא זה ולא זה - עובר לרכב הבא.

מבחינת נוחות - ה 208 היא אחת הספורמיני הכי נוחות שיש, הן מבחינת מתלים ומושב נהג. לסביבת הנהג יש צורך להתרגל. אם לא הצלחת להתרגל אליה - לא יעזור כלום - אתה לא תהנה מהרכב.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזרן נח זה עניין אישי. לטעמי הכסא של ה 208 הוא אחד המוצלחים במחיר שלה.

צריך לזכור שדגם 2015 הגיע עם גיר אוטומטי 6 הילוכים של אייסין ומנוע 1.2 (וזה דגם שונה מדגם 2014 שהגיע עם גיר נחות ומנוע פרינס 1.6 . זה תפוח וזה תפוז).

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המשאבת וואקום הוחלפה עם הרצועת טיימינג, זה בגלל הרצועה. הרצועת אלטרנטור הוחלפה אולי כי הורידו אותה כחלק מהגישה לטיימינג.

מציע להוציא פירוט עדכני מלובינסקי. אם הכל בוצע באותו תאריך זה הכל בגלל הרצועה.

השאלה אם ניקו את חיישן הvvt ואם פתחו אגן שמן והאם הרכב טופל במוסכים מורשי לובינסקי או מומחים. כל מוסך אחר ששם שמן לא מתאים ואין פירוט איזה שמן שמו, עלול להוביל לפגיעה במתן האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצועה הוחלפה כי כניראה התחילה להתפורר, זאת מחלת ילדות שהתגלתה עם הזמן.

פגוש כאמור זה לא עסק רציני.

כמה ק"מ יש לרכב? מה רמת איבזור?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

קרוב ל50 אלף ק"מ, רמת גימור אקטיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנא ספר לקוראים מה זה 'יותר מדי תיקונים יחסית לגילו'.

אני הצלחתי לקרוא מכה בפגוש אחורי והחלפת רצועת טיימינג במסגרת אחריות, וזהו.

עריכה: בקריאה שניה אני רואה רצועת אלטרנטור ומשאבת ואקום.

הייתי בודק מתי בוצעו ההחלפות של הרצועה והמשאבה. מנסה לייחס להן או 'מחלות ילדות' (מנוע 1.2 החל להיות משווק בשנתון הזה ותמיד יש פיין טיונינג לרכיבים מסויימים במנועים חדשים) או בלאי סביר. אם לא מצליח לא זה ולא זה - עובר לרכב הבא.

מבחינת נוחות - ה 208 היא אחת הספורמיני הכי נוחות שיש, הן מבחינת מתלים ומושב נהג. לסביבת הנהג יש צורך להתרגל. אם לא הצלחת להתרגל אליה - לא יעזור כלום - אתה לא תהנה מהרכב.

אם המשאבת וואקום הוחלפה עם הרצועת טיימינג, זה בגלל הרצועה. הרצועת אלטרנטור הוחלפה אולי כי הורידו אותה כחלק מהגישה לטיימינג.

מציע להוציא פירוט עדכני מלובינסקי. אם הכל בוצע באותו תאריך זה הכל בגלל הרצועה.

השאלה אם ניקו את חיישן הvvt ואם פתחו אגן שמן והאם הרכב טופל במוסכים מורשי לובינסקי או מומחים. כל מוסך אחר ששם שמן לא מתאים ואין פירוט איזה שמן שמו, עלול להוביל לפגיעה במתן האחריות.

יצרתי קשר עם המוכר בשביל סוגי השמן ששם. אני אנסה לפרט יותר על פי מה שזכור ורשמתי בצד לאחר שראיתי את ההסטוריה של הרכב.

בסביבות ה10K עשה החלפה לפגוש אחורי + חיזוק לפגוש

טיפול 20K נעשה בזמן, לא היה משהו מיוחד. מה שכן השמן למנוע היה INEO FIRST 0W30 B71 האם זה מה שאמורים לשים?

טיפול 30K גם היה בזמן וכאן השמן ששם היה שונה - Mobil 5W30 B71 2297

ב35K החליף סט צלחות בלם, רפידות קדמיות + החלפת מצתים עם ניקוי פיח

ב41K החלפת מצתים, רצועת תיזמון+ משאבת וואקום + רצועת אלטרנטור (הכל נעשה באותו יום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת הפגוש האחורי פחות מדאיגה, אך תוודא שלא היתה ירידת ערך,

אתה יכול לבדוק את זה בעזרת המוכר בלבד, מהאתר הזה:

מרכז הסליקה של חברות הביטוח:

http://www.slika-ins.co.il/

בגדול מדובר ברכב לא רע, אך יש לא לא מעט חסרונות, אני 1.81 ולי הוא לא היה נוח, לא הצלחתי להתרגל לאיי קוקפיט של פיג'ו, וגם תמיד הידית של הדלת השמאלית הפריעה לי, ממליץ לך לקחת נסיעת מבחן לפני הרכישה,

מבחינת אמינות, לא יודע עד כמה זה נכון שיש שיפור, כנראה שזה תלוי יותר במזל, אצלי היתה 208 שנת 2014 שהאכילה אותי מרורים, והרכב שאתה מחפש נשמע כמו רכב שעבר יותר מדי תיקוני תקלות יחסית לגילו, ודי מזכיר לי את הרכב שהיה לי, ברור שאני הייתי מוותר, אך לא מדובר ברכב רע, יש לו יתרונות ויכול להיות שלך הוא יתאים יותר, אך תקח בחשבון שיכולים להיות להם הפתעות, בסופו של דבר הכל עניין של מחיר, אם זה זול אז יש לזה סיבה, אם זה באותו מחיר כמו ג'אז או מאזדה 2, אז הייתי הולך על יפנית.

למה לא איביזה ידנית או פאביה ידנית למשל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השמנים, לא נראה לי שה מה שצריך,

יש שמנים מיוחדים לרכבים האלה שמופיע שזה מתאים לרכבי PSA עם כמה תקנים שאני לא זוכר כרגע, חפש יש שרשור די ארוך לגבי המנועים האלה,

Nooki, לא ראיתי שפות"ש מעוניין ברכב ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמנים בסדר, במיוחד אם טיפלו במוסך מורשה יבואן.

מה אני הייתי עושה -

1. בהנחה שהמחיר סביר, משריין חצי יום עם הרכב והמוכר. שם לו 200 שח על השולחן או ממלא דלק, בקטע של חברות ובלי כל מיני חוזים.

2. מבקש מהמוכר היסטורית מלובינסקי. הוא יכול לשלוח להם אמייל לשרות לקוחות אולי צריך לצרף צילום רשיון רכב והוא מקבל באמייל קובץ.

זה מוציא את כל הטיפולים והכניסות למוסך ברצף. זה מוצא רק קוד מוסך ולא את שם המוסך אבל זה לא משנה ממש. זה לא חשבוניות שאפשר לשכוח או להעלים. אם התאונה היתה כשהאוטו היה פחות משנה על הכביש אז כנראה שתיקנו את זה עם חלקים מקוריים ואולי במוסך מורשה יבואן. אם כן זה יהיה בפירוט טיפולים מלובינסקי.

3. לא לוקח את הרכב לבדיקה במכון, חבל על הזמן ועל הכסף, לא שווה כלום.

4. לוקח את הרכב למוסך גבע בתל אביב או מוסך אורן בחולון אחרי שקבעתי תור, הם מתחברים למנוע וקוראים תקלות ולוקחים את הרכב לנסיעה. רצוי לצאת לנסיעה ללא אורות ומזגן, כי היה מישהו בפורום שהגיע עד החלפת רכב בגלל ויברציות חריגות, וזה בד"כ קרה ללא מזגן ואחרות. הם כנראה הגורם הכי מקצועי שיוכל להגיד לך את מצב הרכב. מוסכי יבואן לא עושים את זה ובדיקת תקלות ממוחשבות עולה אצלם....

5. שואל את המוסך לגבי השלדה, אם יש ספק לגבי שלדה, לוקח את הרכב למכון בדיקה אך ורק לבדיקת שלדה. זה חצי שעה ועולה חצי מחיר. גם ככה אחריות על שום דבר לא תקבל מהבדיקה במכון חוץ מאולי על השלדה. הם יודעים מה הבעיות הנפוצות הרכב וכותבים כסתכים בהתאם על כל רכב כזה.

6. מוסך אמיתי גם יתן לך חוות דעת אמיתית על צמיגים, בלמים וכו. מכון בדיקה לא בודק מצב בלמים. באסה לקנות רכב קרוב למחירון ולגלות שצריך לשים 3000 שח על בלמים וצמיגים.

לי יש C4 עם מנוע כזה. שנה אחרי החלפת טיימינג אצל הבעלים הקודמים קיבלתי נורת אזהרה, מסתבר שעל חיישן vvt תקול שהוחלף. יכול להיות שאפשר היה לנקות אותו. אגב, לפי מישהו בפורום עם 208 שהכניס אותה לגבי לטיימינג, על פי מוסך גבע צריך לפתוח אגן שמן ולנקות חיישן vvt כחלק מהחלפת טיימינג. לא ברור אם מוסכי לובינסקי עושים זאת. מצד שני בגלל שהרכב היה מטופל בלובינסקי כמו שעון קיבלתי הנחה גדולה.

תעדכן בבקשה בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהלכתי עם ההמלצות בפורום וחבר קנה בעקבות כך 208 ממיטב כספו, 1.2 שנת 2016, הרכב מטופל בחברה והכל תענוג...

בדיןק נגמרה האחריות וכבר יש רעידות בגיר בתאוצה, וכמובן שרשרת הטיימינג התפוררה וחיישן קאמשפט נסתם והדליק נורית.

כרגע לגבי התקלה עם הגיר עוד לא ידוע מה הסיפור שם, אבל בושה שזה המצב ברכב בן 3 דקה ורבע אחרי אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשום משהו על חיישן VVT - טופל אך ורק במוסך מורשה. ובקשר להחלפת פגוש קלעת בול, זה קרה כחצי שנה אחרי שקנה את האוטו :lol:

במוסך גבע או אורן מקבלים גם ללא קביעת תור? אם אגיע עם הבחור (אם ירצה להגיע עד לשם) קצת יהיה עצוב אם ינפנפו אותי, כי לא תכננתי ללכת אליהם הכיוןן היה לבדיקה במכון נטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהלכתי עם ההמלצות בפורום וחבר קנה בעקבות כך 208 ממיטב כספו, 1.2 שנת 2016, הרכב מטופל בחברה והכל תענוג...

בדיןק נגמרה האחריות וכבר יש רעידות בגיר בתאוצה, וכמובן שרשרת הטיימינג התפוררה וחיישן קאמשפט נסתם והדליק נורית.

כרגע לגבי התקלה עם הגיר עוד לא ידוע מה הסיפור שם, אבל בושה שזה המצב ברכב בן 3 דקה ורבע אחרי אחריות.

הפורום באמת ממליץ על הרכב ללא הפסקה אבל בו זמנית יש מספיק דיווחי בעיות... לא בקטע רע אבל זה במקרה הטוב רכב שהייתי קונה לעצמי תוך כדי שאני מודע למה אני נכנס אבל לחבר לא הייתי ממליץ עליו, לא רוצה לקחת על עצמי אחריות כזו.

מצטער על הקלישאה אבל לחבר ממוצע שלא מחפש משהו מיוחד מרכב הייתי ממליץ יפני/קוריאני סבירים, ועדיף כמה שיותר פשוטים מכאנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...