Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בידוד רעשים בפולו - פרויקט בחיתוליו

Ilay Gozlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז נשמעתי לעצת חבריי הפורום וחקרתי קצלת את נושא בידוד הרעשים בדגש על בידוד הדלתות במטרה לשפר תהודה ולקבל שמע יותר נקי ופחות רעש .

לצערי לא הצלחתי למצוא מקומות שמוכרים בארץ בוטיל של החברות הגדולות במחיר שפוי ולכן נעזר באמזון ועלי אקספרס .

יריעת בוטיל 18Fit שתספיק ללפחות ל2 הדלתות הקדמיות ואולי קצת לאחורויות:

https://www.amazon.com/Noico-deadening-Automotive-Insulation-dampening/dp/B012B5EMGO/ref=sr_1_4?keywords=NOICO&qid=1555866134&s=gateway&sr=8-4

CCF בתור שכבה שנייה ( תכלס כל CCF טוב גם מעלי אקספרס יכול לעבוד, אם יש לכם המלצות או על מוצר מקומי אשמח לקישורים במקום. )

https://www.amazon.com/Noico-Waterproof-Insulation-Self-Adhesive-Deadening/dp/B07CZ2DHV3/ref=sr_1_7?keywords=NOICO&qid=1555866134&s=gateway&sr=8-7

גומיות.. ( לאחר בדיקה מדוקדקת של הרכב הבחנתי כי חלקו יש 2 שכבות שונות של גומיות, אחת רגילה והשנייה דומיית P שמכסה את חלקן העליון של הדלתות הקדמיות ושל האחרויות, עדיין יש צורך בZ לחלק הקדמי של הקדמיות וB לB PILLAR ובD לבגאז ומכסה מנוע.

https://www.aliexpress.com/store/product/Big-D-Glue-Car-Door-Rubber-Seal-Noise-Sound-Insulation-Rubber-Sealant-Adhesive-Waterproof-Auto-Edge/2723016_32863658373.html?spm=2114.12010608.0.0.717d6be6qkzsC3

ועל הדרך רוצה גם לקנות הגבהות מעץ במקום מה שיש לי עכישו מפלסטיק בתקווה שבשילוב עם הבוטיל זה יעזור וישפר את השמע (אם מכירים מקום עדיף לקנות ממנו אשמח לקישור)

https://www.aliexpress.com/item/18mm-Thickness-2PCS-6-5-Inch-Universal-Car-Stereo-Speaker-Spacer-Wooden-Mat-Rings-Audio-Bracket/32961010148.html?spm=2114.search0104.3.2.13074f40cnlAHk&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_1_10065_10068_319_10059_10884_317_10887_10696_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_10307_537_536,searchweb201603_6,ppcSwitch_0&algo_expid=37f3657c-56b9-4675-9133-3dbe28c866d6-0&algo_pvid=37f3657c-56b9-4675-9133-3dbe28c866d6

וזהו בגדול, אשמח להערות, תגובות ותובנות בנוגע לרכיבים והאם אפשר לעשות אחרת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תובנות תרצה לשמוע? אני מחכה לתמונות של התהליך, בעבר ביצעתי איטום מסיבי בכל הרכב שכלל: איטום גג + קורות + דלתות קדימה ואחורה + בגז' + מכסה מנוע + רצפה. עולם אחר, דלתות כמו של מרצדס וכל זה בוצע בסופר לנסר שנת 1997. לצערי כרגע לא מוצא תמונות...

הכי חשוב לפני הדבקת כל חלק, זה ניקיון טוב עדיף עם אלכוהול כדי שהמקום לא יהיה שומני, ועדיף לעבוד עם פן בכדי שההדבקה תתבצע טוב יותר.

​מקס

<-- זה היעד :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוטיל - זאת העדפה אישית.

יש ב-DIYMA משתמש שבחן בצורה אובייקטיבית את יריעות הבוטיל של רוב החברות המוכרות,

SDS שכבר לא נמכר לקח את המקום הראשון, וקנוקונספטז קולוסוס/סיילנט קואט 4מ"מ היו במקום השני/שלישי.

עכשיו הוא מגייס כסף לעוד סיבוב.

CCF - יותר נהוג להשתמש בו כשכבה חוצצת.

תריץ בגוגל של הפורום את הביטוי "CCF MLV". אתה תמצא הרבה הודעות של אדי על כל עולם הבידוד.

גומיות - להקפיד שיהיו עם דבק 3M אפור, ולנקות את האזור היטב לפני הדבקה.

טבעות הגבהה - אני יודע בוודאות שיש בעלית קאר אודיו, מעבר לזה, אני מניח שכל סדנה שמכבדת את עצמה תכין בהתאם לצרכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדלתות אתה יכול להשתמש בפתרון משולב בוטיל+אלומיניום+CCF כמו למשל המוצר הזה מבית סאונדסקינז - כאן.

אתה יכול לרכוש מוצרים דומים עד זהים אליו עם תרכובת בוטיל מאוד איכותית כאן בארץ - משווקים על ידי ניפון אירופה ישראל והם פשוט קוראים לזה יריעת בוטיל-אלומיניום-ספוג הבוטיל שהם משתמשים בו הוא בוטיל נקי והשכבה שלו עבה ונדיבה והCCF 3 מ"מ שלהם עושה את העבודה היטב.

אתה יכול להזמין דרך המשווקים של ניפון או פשוט להרים להם טלפון ולאמר להם שאתה מעוניין לרכוש קרטון (20 חתיכות) ואז יכול מאוד להיות שיסכימו למכור לך פרטני.

אל תחפש "מחיר שפוי" למוצרים האלה - או שתקבל בוטיל לא איכותי או בכלל לא תקבל בוטיל

החומרים האלה צריכים להיות לא רעילים, עמידים לחום.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוטיל - זאת העדפה אישית.

יש ב-DIYMA משתמש שבחן בצורה אובייקטיבית את יריעות הבוטיל של רוב החברות המוכרות,

SDS שכבר לא נמכר לקח את המקום הראשון, וקנוקונספטז קולוסוס/סיילנט קואט 4מ"מ היו במקום השני/שלישי.

עכשיו הוא מגייס כסף לעוד סיבוב.

CCF - יותר נהוג להשתמש בו כשכבה חוצצת.

תריץ בגוגל של הפורום את הביטוי "CCF MLV". אתה תמצא הרבה הודעות של אדי על כל עולם הבידוד.

גומיות - להקפיד שיהיו עם דבק 3M אפור, ולנקות את האזור היטב לפני הדבקה.

טבעות הגבהה - אני יודע בוודאות שיש בעלית קאר אודיו, מעבר לזה, אני מניח שכל סדנה שמכבדת את עצמה תכין בהתאם לצרכים.

מעולה תודה רבה! ככל הנראה אלך על הבוטיל שצירפתי מפאת המחיר והביקורות הטובות אבל אעשה בדיקה נוספת, תודה רבה על ההמלצה להגבהות אני אתקשר אליהם כבר מחר.

לדלתות אתה יכול להשתמש בפתרון משולב בוטיל+אלומיניום+CCF כמו למשל המוצר הזה מבית סאונדסקינז - כאן.

אתה יכול לרכוש מוצרים דומים עד זהים אליו עם תרכובת בוטיל מאוד איכותית כאן בארץ - משווקים על ידי ניפון אירופה ישראל והם פשוט קוראים לזה יריעת בוטיל-אלומיניום-ספוג הבוטיל שהם משתמשים בו הוא בוטיל נקי והשכבה שלו עבה ונדיבה והCCF 3 מ"מ שלהם עושה את העבודה היטב.

אתה יכול להזמין דרך המשווקים של ניפון או פשוט להרים להם טלפון ולאמר להם שאתה מעוניין לרכוש קרטון (20 חתיכות) ואז יכול מאוד להיות שיסכימו למכור לך פרטני.

אל תחפש "מחיר שפוי" למוצרים האלה - או שתקבל בוטיל לא איכותי או בכלל לא תקבל בוטיל

החומרים האלה צריכים להיות לא רעילים, עמידים לחום.

לתגובה שלך חיכיתי ומודה לך על התגובה המפורטת, אני אתקשר אליהם להצעת מחיר ונראה מה הם אומרים, קרטון אמור להספיק להערכתך לכל הדלתות? לכל האוטו? שאדע למה לצפות, במידה ולא מסתדר איתם שמעת פעם על החברה שצירפתי בלינק? noico? קראתי עליהם ביקורות לא רעות וממה שהבנתי מדובר בחומר עמיד לחום ולא רעיל.

לצערי מפאת טיסה ארוכה לחול לא אספיק להזמין מעלי אקספרס את הגומיות ושאר הדברים אבל בגלל שאני טס גם לסין אולי אמצא שם דברים כאלה ולהוזיל עלויות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרטון כזה שלהם יש 20 חתיכות כל אחת בגודל של בערך 40*80 - זה יספיק לך בקלות לכל ארבעת הדלתות של הפולו ולדעתי גם ישאר לך איזה חצי קרטון לחלקים אחרים ברכב כמו רצפת תא מטען ודלת תא מטען ואולי אפילו עוד יספיק לך למכסה תא מנוע (תשמור על בידוד המנוע המקורי - אם אין - עדיף להשתמש ביריעה ייעודית למכסה מנוע).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרטון כזה שלהם יש 20 חתיכות כל אחת בגודל של בערך 40*80 - זה יספיק לך בקלות לכל ארבעת הדלתות של הפולו ולדעתי גם ישאר לך איזה חצי קרטון לחלקים אחרים ברכב כמו רצפת תא מטען ודלת תא מטען ואולי אפילו עוד יספיק לך למכסה תא מנוע (תשמור על בידוד המנוע המקורי - אם אין - עדיף להשתמש ביריעה ייעודית למכסה מנוע).

הרמתי אל ניפון טלפון , ענתה לי נציגה שהקשר בינה לבין החברה עצמה מקרי בהחלט. אינה מודעת למה שהיבואן שלה מספק ולא יכולה להפנות אותי לבנאדם שיכול לתת לי תשובות.. אם אתה הצלחת לקנות מהם אשמח לדעת איך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...