Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפת רכב היברידי במכונת שטיפה

Yairel
שימו לב! השרשור הזה בן 1799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

יש לי טויוטה קורולה היברידית שנת 2019. אני רוצה לשטוף במכונת שטיפה. הבעיה:

במכונות שטיפה צריך שהרכב יהיה בהילוך סרק, אך אחרי משהו כמו שתי דקות בהילוך זה הרכב מתריע שקיימת סכנה למערכת ההיברידית אם אשאר בהילוך סרק.

הבעיה מטרידה אותי עוד יותר כשאני חושב על הטסט שאצטרך מתישהו לעבור...

מישהו יודע אולי מה אפשר לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי לכולם,

יש לי טויוטה קורולה היברידית שנת 2019. אני רוצה לשטוף במכונת שטיפה. הבעיה:

במכונות שטיפה צריך שהרכב יהיה בהילוך סרק, אך אחרי משהו כמו שתי דקות בהילוך זה הרכב מתריע שקיימת סכנה למערכת ההיברידית אם אשאר בהילוך סרק.

הבעיה מטרידה אותי עוד יותר כשאני חושב על הטסט שאצטרך מתישהו לעבור...

מישהו יודע אולי מה אפשר לעשות?

מכונות שטיפה שגוררות את הרכב לא בריאות לשום רכב ותמיד עדיף תמיד לשטוף ידנית. היו על זה אינספור דיונים כאן ובפורמי רכב אחרים בכל העולם. לפי השרשור הזה, זה אכן עלול לגרום לרכב לא להניע בטיוטה היברידית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול לפי מה שקראתי בשירשור שצורף בניוטרל אין טעינה לסוללה ולכן יכול לקרות מצב שעד סיום השטיפה הרכב לא יוכל להניע.

לדעתי אם תכבה צרכני זרם כגון מזגן ורדיו בזמן השטיפה לא אמורה להיות לך שום בעיה ברכב עם סוללה תקינה

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ברור ששטיפה ידנית הכי בריאה וטובה אבל זו לא היתה השאלה.

גם, מה אני אמור לעשות בטסט? הרי שם אני נמצא מעל הבור ההוא שבודקים מתחת לרכב וצריך להיות בניוטרל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנתיים ראשונות אתה בכלל עובר את המסלול בנסיעה בלי לעצור וניגש ישר למשרד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איוניק 2018 שלי, ופריוס 2011 של ההורים.

בפריוס אני גם מקבל בשטיפה את ההתראה הזאת של אסור לגרור את האוטו בניוטרל, אבל אף פעם לא קרה לי שהאוטו לא התניע אחרי שטיפה במכונה. בפריוס יש גיר רציף עם ממיר מומנט, אז כנראה שזה מאותה סיבה שאסור לדרדר רכב עם גיר אוטומטי פלנטרי בניוטרל, ולא בגלל מערכת היברידית בפני עצמה.

לפי מה שאני יודע, לכל הנגזרות של פריוס (אוריס, קורולה, ראב4) יש את אותו setup. לא יודע איך יאריס או קאמרי.

באיוניק אין עם זה בעיה, וזה אפילו טוען את המצבר. כנראה איכשהו קשור לעובדה שיש גיר רובוטי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סכנה בדיוק? מה עלול לקרות?
לפי מה שהבנתי, במצב של דירדור תיבה אוטומטית לא מקבלת קירור ושימון, מה שמביא להתחממות ושחיקה מוגברת

https://www.quora.com/How-does-towing-an-automatic-transmission-vehicle-affect-the-gearbox-when-the-engine-is-not-running-and-is-in-neutral

הבנתי שזה מה שקורה גם אם המנוע עובד (אם אתה מעביר לניוטרל בנסיעה כדי לחסוך קצת דלק, זה עדיין ידפוק את הגיר).

מצד שני, רכב היברידי מכבה את המנוע בירידה בכל מקרה, ונותן לאוטו להידרדר. מצד שלישי יש גם משאבת מים, ונראה לי גם שמן חשמליות.

מצד רביעי, אם טויוטה אומרים לך לא לעשות את זה, הם בטח יודעים על מה הם מדברים [emoji3]

אם זה היה פז׳ו או ואג, ניחא, אבל טויוטה זה קדוש.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

3 שנים וזה כולל תשלום אגרה בלבד, בלי מכון טסטים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בטויוטה בניוטרל מנוע הבנזין לא נכנס לפעולה כשהסוללה ההיברידית מתחילה להתרוקן, אז זה אחד ה FAILים היותר גדולים שיש. באיוניק שהיתה לי היה נכנס לסירוגין גם ב P וגם ב N ברגע שהטעינה של הסוללה ההיברידית היתה נופלת מ 1/3.

מה שכן, קטע אינפנטילי באיוניק שלא הצלחתי להבין הוא שב P לחיצה על דוושת הגז מכניסה לפעולה את מנוע הבנזין ועזיבתה מכבה אותו מיד. ניתן להעלות את הסל"ד עד ל 2,500. במצב N לחיצה על דוושת הגז לא עושה דבר. אז לשאלתך, טסט להיברידיות (לפחות לאיוניק) עושים במצב P וב 2,500 סל"ד.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הא? אתה רק משלם את האגרה ולא נוסע למכון בכלל.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מונע מהאוטו פשוט להניע את הבנזין?

במכוניות היברידות אין בד״כ מתנע נפרד, מניעים את מנוע הבנזין ע״י מנוע חשמלי שמחובר לסוללת המתח הגבוה. אם היא מתרוקנת אין דרך לטעון אותה מחוץ למוסך עם ציוד מיוחד, אלא אם כן מדובר על היברידית נטענת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כל ההיברידיות שנהגתי עליהן עד היום, כולל הנירו שיש לנו שנתיים פלוס, מעולם לא הגיעו לריקון מלא של הסוללות.

במצב שהן מתקרבות לטווח הנמוך, המנוע תמיד יונע ויטעין.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...