Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה על מכשיר איכותי לחיתוך סלט כמתנה להורים

eilam
שימו לב! השרשור הזה בן 1813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

אשמח לקבל המלצה על מכשיר לחיתוך סלט שחוסך זמן (למשפחה שאוכלת כמויות גדולות של סלט).

המטרה היא למצוא מכשיר שיכול לדמות כמה שיותר חיתוך ידני.

אין ממש הגבלה של כסף, מעדיף לקנות מוצר איכותי שיחזיק יותר זמן ושיקל על התהליך.

חשוב שהמכשיר יצור סלט קוביות קטנות ולא איזה קווץ'

האם למישהו יש מוצר שהוא מרוצה ממנו ?

תודה מראש (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל כל מי שאני מכיר המכשיר הזה תופס מקום באחד הארונות כי חבל לזרוק לזבל אחרי מספר פעמים.

כנראה שצורת החיתוך של המכשיר לא מתאימה לכל אחד.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המכשירים האלו מסתבכים עם פריטים רכים, כמו עגבניות.

עם מלפפון, למשל, רובם יתמודדו בכיף.

לי יש כזה: https://www.moulinex-me.com/en/Food-Preparation/Shredders/FRESH-EXPRESS-%2B/p/1500859376

אין לו בעיה לעשות טבעות מלפפון. אך אותי הוא משמש לגירוד גזר. פשוט מייצר ערמה של גזר מגורד בשניות.

גם הוא לא מתמודד טוב עם עגבניות, בצל, וכו'.

אם תמצא מכשיר שבאמת קוצץ סלט, ולא לוקח יותר זמן לנקות אותו מאשר לקצוץ את הסלט מלכתחילה (זה יתרון ענק של המכשיר הנ"ל, קוצץ ישירות לקערה שלך ויש רק שני פריטים קטנים לנקות), אשמח לשמוע. אשתי מכינה קערות ענק של סלט ותשמח לקבל משהו שמזרז את התהליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנדולינה של בורנר

https://www.simhim.com/%D7%9E%D7%A0%D7%93%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%94_5_%D7%A9%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%9D/

שלי בת 15 בערך.

תוצרת גרמניה.

מתאימה למדיח.

אני משתמש כמעט כל יום.

נוח לצ'יפס. חותך את התפוא ישר לסיר טיגון.

תזהר על קצות האצבעות....

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאסטר סלייסר.

לא לפדנטים בצורה.

עושה את העבודה מצויין.

נדרש עגבניות בקושי בינוני ומעלה.

תסתכל יש מלא סרטונים, ניתן גם לשלוט על גודל החיתוך.

קל לניקוי.

במידה ולא יאהובו לסלט, טוב לחיתוך בצל, סלסה וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

^ בהחלט הכי נוח לשימוש ולניקוי, הכי עמיד (היו לי כמה שנשברו די מהר, רק הסלייסר שרד), הבעיה איתו כמו שכתבת- הוא לא מוציא קוביות אלא סתם חותך אקראית, ועד שמפתחים תחושה מתי לעצור הסלט ינוע בין חתיכות לא חתוכות לבין רסק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתקלתי מס' פעמים בכל מיני תערוכות (חבר, הסתדרות) במכשיר של Bosh:

https://www.bosch-home.co.il/specials/multitalnet

המחיר מנירוסטה היה כ1250 ומפלסטיק כ850.

הוא חותך סלט בצורה מושלמת לקוביות! אין ספק שאם המחיר היה יורד ל500 היינו קונים אותו. בינתיים רק עוקבים אחריו ונהנים מהסלט לדוגמא בדוכנים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...