Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פיג'ו 308GTi

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף החורף, המדבר ירוק, בפיג'ו אדומה, ולמני מרוח חיוך ענק על הפרצוף. האם ה-GTi חזרה (למרות שכאמור היא לא הלכה לשום מקום בשנה וחצי האחרונות)?

פיגו-308-GTI-2019-06.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה על סקירה מעניינת!

אני היחיד שקשה לו עם מנוע 1.6? אם רק היה לה מנוע 2.0...

- ואז גם יותר משקל ובמקום הלא מועדף (חרטום)

- ואז גם יותר צריכת דלק (למי שזה קצת מעניין אותו)

המנוע הזה די הולם את המשקל ואת האופי שלה - אך חסרה חסרה הדרמה שבצליל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה נהנתי לקרוא.

לפני כחודש לקחתי גם את הרכב הזה לנסיעת מבחן, ומאוד הרשים אותי.

הוא פשוט מהנה לנהיגה ומסקרן לחוות ממנו עוד ועוד.

מתחבר לביקורת שלך על הרכב.

אני שקלתי רכישה שלו כמחליפה מעט גדולה ופרקטית יותר לסיטרואן קקטוס, כרכב שיהיה דו שימושי אמיתי שיוכל לספק לי כייך ללא הרבה פשרות בטיולי נהיגה וימי מסלול, וישמש גם כרכב ראשי במשפחה.

מה שקצת הוריד לי ממנו זה שלמרות שהוא אמור להיות חצי קטגורית גודל מעל הקקטוס, המרווח במושב האחורי לא הרבה יותר גדול, ככל הנראה גם בגלל המושבים הענקיים מלפנים.

לגבי המחיר שציינת, החל מ-200k, אז נכון ללפני חודש, יש חדשות במלאי בארץ 2 יחידות בצבע לבן פנינה וגג פנורמי, תוספות (במיוחד הגג הפנורמי) שהם "חובה" ומביאות את מחיר הרכב על הכביש ל-220k.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על סקירה מעניינת!

אני היחיד שקשה לו עם מנוע 1.6? אם רק היה לה מנוע 2.0...

המנוע 1.6 הזה פשוט מצויין. באמת.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם קראתי מבחן אני צופה לה ביקוש אדיר וסטטוס אגדי ביד שניה. במיוחד עכשיו, אחרי שהכריזו על סיום הייצור שגם ככה לא היה ארוך במיוחד.

רכב עצמו מדהים ובאמת שזאת חבילה הכי מהנה מבחינת כיף לשקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על כך שבעקבות החמרה בתקנות זיהום האוויר, המשלוח הבא של הדגם יגיע כבר בגרסה מופחתת הספק בכדי לעמוד בדרישות.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם קראתי מבחן אני צופה לה ביקוש אדיר וסטטוס אגדי ביד שניה. במיוחד עכשיו, אחרי שהכריזו על סיום הייצור שגם ככה לא היה ארוך במיוחד.

רכב עצמו מדהים ובאמת שזאת חבילה הכי מהנה מבחינת כיף לשקל.

למיטב הבנתי יפסיקו רגעית את הייצור כדי להתאים את המנוע לדרישות העדכניות, אבל הייצור יחודש בסופו של דבר (ייתכן וההספק יוקטן). ייצור דגם ה-GT בנזין (דגם שרק לאחרונה החלו לייבא ) ייפסק.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרגע חשבתי שאתה ציני עם הביקוש אדיר, אבל נראה שאתה רציני. נחיה ונראה :-)

ברכב הזה לא נהגתי אבל ב208 אהבתי מאוד את המנוע. הרכב הזה פשוט נראה לטעמי סתם. ממש סתם. לא התחברתי לא לבפנים ולא לבחוץ, ולכן הוא לא רלבנטי לי בכלל... בשני צבעים הוא בכלל מכוער לטעמי.

במחיר הזה לא פלא שמעט מאוד רכבים עולים על הכביש. לגבי מכונת נהיגה - ב220 שווה כבר להוסיף ככה וככה ולקבל STI. זו היתה הבחירה שלי. אם כבר פחות ספיגה של מהמורות והגה ״לא חשמלי״ ;-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרגע חשבתי שאתה ציני עם הביקוש אדיר, אבל נראה שאתה רציני. נחיה ונראה :-)

ברכב הזה לא נהגתי אבל ב208 אהבתי מאוד את המנוע. הרכב הזה פשוט נראה לטעמי סתם. ממש סתם. לא התחברתי לא לבפנים ולא לבחוץ, ולכן הוא לא רלבנטי לי בכלל... בשני צבעים הוא בכלל מכוער לטעמי.

במחיר הזה לא פלא שמעט מאוד רכבים עולים על הכביש. לגבי מכונת נהיגה - ב220 שווה כבר להוסיף ככה וככה ולקבל STI. זו היתה הבחירה שלי. אם כבר פחות ספיגה של מהמורות והגה ״לא חשמלי״ ;-)

אפשר להוסיף עוד יותר ככה וככה ולקנות לנדקרוזר! ועוד קצת ולקבל את גרסת סהרה. אפר להוסיף הרבה 'ככה וככה' ולקנות cls53AMG

או במילים אחרות יש הרבה מכוניות ספורטיביות בטווח המחירים שבין 180.0 אש"ח ל 300.0 אש"ח. מי שיכול לגרד 200.0 יכנס למו"מ על הפיג'ו ואולי יוסיף קצת והיבואן יתגמש קצת, והם יפגשו באמצע. מי שיכול לגרד 200.0 לא רלוונטי עבורו רכב שעולה 300.0.

ולפני שידידי המלומד יקפוץ שאני מוציא את דבריו מהקשרם, אלו בכל מקרה לא מכוניות שמוכרות מאות יחידות אלא בודדות, או כמה עשרות בנמוך.

אפשר גם להתבונן על ה 308GT כמתחרה אפשרית במחירים נמוכים יותר, בהפרש מה STI שמאפשר כמעט לקנות 208GTI לאישה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...