Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פיג'ו 308GTi

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום
מה זה משנה שזה נשמע אמין? זו בדיחה בעיני לרכב שהוא "טהור". גם את הסאונד של האוקטביה דור קודם אהבתי, וכשגילית שעובדים עלי ושזה מהרמקול התאכזבתי... סקס ב- VR זה גם טוב? זה נשמע אותו דבר... (אולי אפילו יותר טוב)

אם צריך את זה - ואתה יכול לספק את זה - תספק. אם לא צריך את זה - אז למה לזייף את זה?

אתה נטפל לשטות חזק מדי. מה זה משנה? מי שם לב? אם לא היו אומרים לך, היית מבחין?

מה אתה מעדיף, בידוד עשיר יותר או אגזוז טבעי יותר?

בבמוו שלי יש ASD, לא הייתי מבחין אם זה לא היה מצויין. כן הייתי מבחין ברעשי צמיגים/בתי גלגלים/כביש אם לא היה לי בידוד ראוי.

אתם מתווכחים פה על מולטימדיה (רעה מאוד ב-308 ) שזה חולי של הדור הזה, אז אותו דבר גם עניין הרעשים.

רוצים להרוויח מכל העולמות? זה המחיר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רואה שעלו הרבה שאלות על ההבדלים בין הגולף PERFORMANCE ל 308.

נהגתי ב GOLF PERF כ 2500 ק"מ לפני כחצי שנה בכבישים הבאמת הכי טובים בעולם ולכן אני יכול לעשות השוואה טובה:

מבחינת הנדסת אנוש אין שום מקום להשוואה. הגולף מנצחת בענק. אתה מתייבש בגולף ואתה באמת תוך 10 שניות יודע מה כל דבר עושה.

המושבים בגולף יותר אוחזים בפער (אבל מעור, נראים פחות טוב, בלי מסאז' ופחות נוחים סתם בשיוט).

המולטימדיה בגולף הרבה הרבהההההה יותר טובה.

הסאונד של הרכב בלי עזרת הרמקולים - הגולף מנצחת.

הקוקפיט הדיגיטלי בגולף מעולה ואהבתי אותו ממש.

מראה: לדעתי הגולף מכוערת, וה 308 מהממת, אבל זה עניין של טעם.

יותר אהבתי את האינטיריור של ה 308, הן בערך באותה רמת איכות, אבל הגולף מרגישה זקנה מאוד. הכל שחור ואפור. מבאס.

מבחינת נהיגה: אין מה להשוות בכלל. הגולף הרגישה סתם מהירה ואוחזת. זהו. שום דרמה שום אקשן. אם הייתי מחפש ספורטיבית לא חושב שיש סיכוי שהייתי קונה אותה כי היא באמת הרגישה סתם גולף חזקה יותר, וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נטפל לשטות חזק מדי. מה זה משנה? מי שם לב? אם לא היו אומרים לך, היית מבחין?

מה אתה מעדיף, בידוד עשיר יותר או אגזוז טבעי יותר?

בבמוו שלי יש ASD, לא הייתי מבחין אם זה לא היה מצויין. כן הייתי מבחין ברעשי צמיגים/בתי גלגלים/כביש אם לא היה לי בידוד ראוי.

אתם מתווכחים פה על מולטימדיה (רעה מאוד ב-308 ) שזה חולי של הדור הזה, אז אותו דבר גם עניין הרעשים.

רוצים להרוויח מכל העולמות? זה המחיר.

אז המנוע שלך ״נשמע״ אותו דבר בכביש מהיר, בתוך העיר, ליד הר, ובמנהרה? נשמע לי מוזר לחיות ככה, אני מאוד אוהב את הצליל השונה כתלות בהד.

בכל מקרה, קראתי בפורומי במוו בחול שאנשים מנתקים את האופציה הזו - אז יש לך תקווה :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא, כי האגזוזים (ובוודאי אצלי) עדיין לא מושתקים.

בפנים הרעש במינון מדוייק ועם אחלה צליל.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרוא סקירה כזו על רכב כזה ולהתעסק כל כך הרבה בסאונד או במולטימדיה זה בערך כמו לשמוע על המחקר של פרופ' אומן או כהנמן בתורת המשחקים ואז להגיד שהאינסטגרם שלו לא מעניין.

אז כן, גם אני מקלל את הצרפתים פעמיים בשבוע על העניינים האלה אבל זאת לא הסיבה שבגללה אנחנו פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרוא סקירה כזו על רכב כזה ולהתעסק כל כך הרבה בסאונד או במולטימדיה זה בערך כמו לשמוע על המחקר של פרופ' אומן או כהנמן בתורת המשחקים ואז להגיד שהאינסטגרם שלו לא מעניין.

אז כן, גם אני מקלל את הצרפתים פעמיים בשבוע על העניינים האלה אבל זאת לא הסיבה שבגללה אנחנו פה.

מעצם זה שאתה כורך ביחד סאונד של רכב ספורטיבי ומולטימדיה, הייתי שולח אותך לסכם את המחקרים שלהם ולחזור עם סמינר על ההבדל.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז המתכון לרכב מהנה בשנת 2019 הוא... לוותר על מתלה אחורי רב-מפרקי ולעבור לקורת מתח סטייל 1984?!? מעניין.

לזכותם של פג'ו ייאמר שמאז ומעולם התמחו בכיול מוצלח של מתלים בעלי מבנה פשוט

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רכב ספורט. זה רכב ספורטיבי. הוא אמור להיות כיפי מדי פעם ולקחת אותך לעבודה בנוחות ברוב הזמן - לכן לדברים האלו יש משמעות גדולה ברכב שכזה, ראה ערך גולף GTI, ההוטההאצ' הכי נמכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזכותם של פג'ו ייאמר שמאז ומעולם התמחו בכיול מוצלח של מתלים בעלי מבנה פשוט

חוץ מה-307/207 (והסיטרואנים המקבילות) שלא היו מהנות לנהיגה ולא הצטיינו בבפאן הדינאמי.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רכב ספורט. זה רכב ספורטיבי. הוא אמור להיות כיפי מדי פעם ולקחת אותך לעבודה בנוחות ברוב הזמן - לכן לדברים האלו יש משמעות גדולה ברכב שכזה, ראה ערך גולף GTI, ההוטההאצ' הכי נמכרת.

זה ברור שהוא אמור להיות כיפי בדיוק כמו שזה ברור שאין הוטהאצ' מושלמת ויש סדרי עדיפויות,

עכשיו אם היית יכול לקחת את הרכב הקיים ולשחק עם המאפיינים שלו כמו שבא לך, היית מוריד במנוע/גיר/שילדה ומוסיף סאונד/מולטימדיה ?

או שהיית מעלה את כולם אבל מעלה גם את המחיר בהתאם ?

אני אישית, אם הייתי עושה שינוי כלשהו זה כנראה מוותר על עוד קצת מולטימדיה וסאונד (ואני מבין מה זה אומר, נוהג על 208GTI) לטובת עוד ואליו בגיר ובהגה או לטובת ירידה במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לפחות במקרה של ה-307 היא הייתה נוחה. ומדוייקת. כיף לא היה שם אבל הרכב כן זורק ישבן עם פרובוקציה קלה ורוב הזמן נוח.

אחלה מבחן! לצערי לא יכולתי להשתתף למרות שמאוד מאוד רציתי!

רק שאלה אחת- כמה באמת המערכת גרועה והאם אפשר להתרגל אליה? או שזה ממש נוראי שכל הדברים החשובים נמצאים שם ולא עם כפתורים פיזיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שאלה אחת- כמה באמת המערכת גרועה והאם אפשר להתרגל אליה? או שזה ממש נוראי שכל הדברים החשובים נמצאים שם ולא עם כפתורים פיזיים?

העובדה שהשליטה בבקרת האקלים נעשית דרך המערכת, זה מעצבן אבל בהתחשב ביכולות המכונית, אני עדיין הייתי רוכש אותה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...