Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפטופ חדש והוספת זכרון - סוגיה בעניין האחריות

matanff
שימו לב! השרשור הזה בן 1824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ומועדים לשמחה.

חבר שלי רכש לאחרונה לפטופ DELL דגם G5 עם 8 ג'יגה זכרון RAM

יש לו מקום לעוד סטיק והמלצתי לו לרכוש ולשדרג, על מנת להגיע ללוח האם של המחשב יש צורך בפתיחה של בורג פיליפס אחד בלבד, אבל החבר חושש מאחריות, מה יקרה במידה והוא ירצה לממש בעתיד? לא תיהיה בעיה בגלל שהוא פתח אותו?

אם כן תיהיה בעיה, מה עליו לעשות על מנת לשדרג את הזכרון? או כל דבר אחר בעתיד?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בחוברת המצורפת בעברית קיימים ההסברים על הוספת זכרון (ואני מאמין שכך) אז יכול להיות רגוע, ואף אחד לא יוכל לטעון אח"כ שמדובר בפעולה שמפרה אחריות.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שישאל בחנות ויוודא. ואם אפשר שיקבל מהם סימוכין בכתב. בתוך עמנו אנו חיים, וכולנו יודעים טוב מאוד שנותני שירות ישראלים ימצאו כל דרך אפשרית להתנער ממתן אחריות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה מחשבים מחבר פורום, והוא מבצע פעולות כגון נוספת או החלפת זכרון או החלפת דיסקים ו-SSD, טוען שאין פגיעה באחריות. אני סומך עליו ועל המילה שלו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שני מחשבים של דל שקניתי בשנה האחרונה. פתחתי אחד מהם והוספתי לו סטיק זכרון.

לאחר כחצי שנה התקלקל הרמקול, המחשב טופל באחריות ללא שום שאלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בחוברת המצורפת בעברית קיימים ההסברים על הוספת זכרון (ואני מאמין שכך) אז יכול להיות רגוע, ואף אחד לא יוכל לטעון אח"כ שמדובר בפעולה שמפרה אחריות.

מידיעה ברורה ולאחר בירור מול היצרן:

DELL וLENOVO - אין כל פגיעה באחריות. כל עוד לא נגרם נזק משני כתוצאה מהביצוע.

ACER, ASUS, SAMSUNG, TOSHIBA - כל שינוי מהמפרט המקורי שלא בוצע על ידי החברה ונרשם במחשבי החברה (בעלות מטופשת של כמעט רבע מחשב ברוב המקרים) מבטל אחריות.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מסביר את מה שכתבתי קודם - מרבית המחשבים בביתי הם לנובו ודל.

חסר לי שם "גדול" אחד הרשימה - HP. אולי תוכל לציין את מדיניותו?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HP דל ולנובו הם שלושת המובילים במכירות של מחשבים לשוק המסחרי. המקובל הוא ששדרוג זכרון ודיסק קשיח הן פעולות לגיטימיות על ידי הלקוח, והן לרוב מתועדות ומוסברות במדריכים למשתמש. אני לא חושב שיצרן כלשהו יטען אחרת.

לגבי היבואנים, לעומת זאת, אינני בטוח...

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מסביר את מה שכתבתי קודם - מרבית המחשבים בביתי הם לנובו ודל.

חסר לי שם "גדול" אחד הרשימה - HP. אולי תוכל לציין את מדיניותו?

לHP יש כמה מפיצים. כדאי לבדוק מול מי אתם עובדים כדי לברר מולו.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...