Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אין ספוטיפיי במולטימדיה של כלמוביל?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 1753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מבין שאני יכול לפרוץ ולהתקין, אבל השאלה למה אין שם את האפליקציה מלכתחילה?

יש איזושהי מניעה חוקית לזה?

הולכים להוסיף אותה מתישהו?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי הגיוני שפשוט לא הכניסו אותה או שגרסת האנדרואיד לא תומכת. לדוגמא בלובינסקי ראיתי שהיום יש ופעם לא היה. עדכון לממשק שם לא מוסיף אותה.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת הקונקט כלמוביל זו מערכת סגורה אשר כלמוביל מחליטים איזה אפליקציות יהיו ואיזה לא.

כנראה שאת אפליקציית הספוטיפיי הם החליטו בשלב זה לא לצרף למערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאין מגבלה טכנית וזה ענין של חוזים והסכמים. במכוניות של טסלה, למשל, יש ספוטיפי באירופה אבל לא בצפון אמריקה בגלל חוזה בלעדיות שיש לטסלה עם סלאקר. יכול להיות שללובינסקי יש גם חוזה עם אפליקציה מתחרה שמונע מהם להתקין ספוטיפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להשתמש באנדרואיד אוטו ולגמור את הסיפור? מי צריך את הממשק של היבואן המקומי? אין שום דבר שהיבואן המקומי יודע או יכול לעשות יותר טוב מהיצרן או מגוגל/אפל. חבל להתקין, אין צורך להשתמש.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להשתמש באנדרואיד אוטו ולגמור את הסיפור? מי צריך את הממשק של היבואן המקומי? אין שום דבר שהיבואן המקומי יודע או יכול לעשות יותר טוב מהיצרן או מגוגל/אפל. חבל להתקין, אין צורך להשתמש.

את זה תגיד לכלמוביל, שהוציאו את המערכת המקורית, ושמו מערכת קונקטד משל עצמם, שאני בטוח שלא היה זול לפתח אותה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה איכפת לי בתור משתמש כמה עלה להם לפתח את המערכת ,היא התאימה לשלב של לפני מספר שנים, לפני שהיה אנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי. מנסיון עם מערכת דומה של גיל קאר לסיאט, עדיף שלא לדבר. מאמין שגם ב יונדאי המצב דומה. ולדעתי, הסיבה שאין ספוטפיי היא שהמערכת ישנה, לפני שנהיה ספוטפיי בארץ ולכן לא התקינו אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אכפת מההגיון הכלכלי, כי זה מעניין אותי.

תעקוב אחרי הכסף, תגלה הרבה דברים מעניינים על העולם סביבך.

לגבי הספוטיפיי,

הם כל הזמן מוציאים עדכונים ומוסיפים אפליקציות מיותרות יותר או פחות, ככה שטכנית אין שום בעיה לדחוף עדכון של סופטיפיי.

גם לא צריך לרשום פרטי מנוי, אני ארשום את הפרטים של עצמי, בדיוק כמו עם וייז/פנגו/סלופארק.

השאלה כנראה יותר מופנית לנציג של כלמוביל בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמח!

האפליקציות שמוצעות בקונקטד עולות רק לאחר שניתנת הרשאה מסודרת, ונחתם הסכם הרשאה עם החברה הרלוונטית.

במקרה של ספוטיפי, נשמח לעדכן אתכם ברגע שיחתם עימם הסכם, וניתן יהיה להציע את האפליקציה באופן מסודר,

חג שמח,

צוות הדיגיטל של כלמוביל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מגעים איתם?

צריך הסכם?

אי אפשר פשוט לדחוף את האפליקציה למערכות, בדיוק כמו שכל משתמש רגיל מוריד אותה לטלפון/מחשב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר כלמוביל מטמיעה את האפליקציה בתוך התוכנה שלה ללא הסכם, היא (ברוב המקרים) מפירה את רישיון השימוש של האפליקציה.

עבדתי כמה שנים בחברה שעשתה משהו דומה והיה לנו יעוץ משפטי צמוד. קיימות פה ושם אפליקציות שהסכם השימוש שלהם מתירני, אבל הרוב לא מאפשרות הפצה שלהן ללא אישור.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר כלמוביל מטמיעה את האפליקציה בתוך התוכנה שלה ללא הסכם, היא (ברוב המקרים) מפירה את רישיון השימוש של האפליקציה.

עבדתי כמה שנים בחברה שעשתה משהו דומה והיה לנו יעוץ משפטי צמוד. קיימות פה ושם אפליקציות שהסכם השימוש שלהם מתירני, אבל הרוב לא מאפשרות הפצה שלהן ללא אישור.

המערכת שכלמוביל מתקינה היא מבוססת אנדרואיד. אילו הם לא היו סוגרים אותה הלקוחות היו יכולים להתקין אפליקציות בעצמם דרך מנגנוני ההפצה הרגילים והתסבוכת המשפטית היתה נמנעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על הרכבים עם המסך "הצף",שבמקרה שלהם אפשר לקבל את הרכב ללא התוספת של הקונקטד,אני מדבר על הרכבים כמו האיוניק (לפני המתיחת פנים שנמכרת בארץ),I20,אלנטרה וסונטה הייבריד עליה השלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...