Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 70K לאישה בת 65

125Live
שימו לב! השרשור הזה בן 1830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מעוניין לקבל המלצות לרכב 5 או 3 דלתות לאישה בת 65 שלא נוסעת הרבה (כ-15 ק"מ ביום)

דברים שחשוב לה:

• רכב אמין
  • טיפולים לא יקרים
  • עד כמה שאפשר חסכוני בדלק
  • נוח לישיבה ולנסיעה
  • אוטומט
  • לא רכב קטן מידי (עדיפות לסופר מיני)

תקציב: עד 70K (גמיש מעט)

לא מחפש רכב חדש.

עריכה אחרונה על ידי 125Live
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שתסתכל על קיה פיקנטו, או יונדאי 10ו, המחיר לחדש דומה לתקציב שלה, האוטו מתאים מאוד לנסיעה עירונית. הוא זול לתחזוקה ואמין

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הונדה ג'אז תהיה נוחה עבורה, היא עונה על אמינות, חיסכון ורכב לא קטן מדי. כבונוס, היא גם די בטוחה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאמרו מעליי i10/פיקנטו/ספארק.

דווקא בעיר מיני עשוי להיות הכי נוח.

החסכון בדלק לא יהיה משמעותי בנסועה שכזו. לפי מה שרשמת מדובר על טנק דלק בחודש. כ300 ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקנטו / ספארק / i10 הן בקטגוריית מיני וחשוב לה שהאוטו ירגיש מרווח מבפנים.

איך האופציות האלו:

- טויוטה יאריס

- מאזדה 2

- סוזוקי סוויפט

- סקודה פאביה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה 2 והסוויפט קצת צפופות (בעיקר במושב האחורי) וה-2 גם פחות חסכונית, הפאביה פחות אמינה מהשאר והיאריס בסה"כ בסדר (אם כי לא ממש נוחה לדעתי), פשוט מתומחרת לרוב מאוד גבוה בגלל הסמל, ובלי המון הצדקה מעבר לזה.

מה לא בסדר בג'אז אם אפשר לשאול (חוץ מזה שהיא חלשה, אבל זה לא שיקול שהזכרת)?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודה שלי באותו הגיל (דאז),נהגה בסוזוקי SX4 האצ'בק- הרכב היה מצויין ופרט להחלפת צמיגים,מצבר וטיפול שנתי תקופתי לא ראה מוסך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה 2 והסוויפט קצת צפופות (בעיקר במושב האחורי) וה-2 גם פחות חסכונית, הפאביה פחות אמינה מהשאר והיאריס בסה"כ בסדר (אם כי לא ממש נוחה לדעתי), פשוט מתומחרת לרוב מאוד גבוה בגלל הסמל, ובלי המון הצדקה מעבר לזה.

מה לא בסדר בג'אז אם אפשר לשאול (חוץ מזה שהיא חלשה, אבל זה לא שיקול שהזכרת)?

אין שום דבר לא בסדר, אני פשוט מעוניין בכמה אפשרויות ובאופן אישי כרגע אני מעדיף את הסקודה (רציתי להבין אם יש סיבה להעדיף אחרות על פניה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה להעדיף סוויפט, ג'אז, יאריס, מאזדה 2 על פאביה - רמת אמינות כללית ובעיקר של הגיר ( רשמת אמינות בראש סדר עדיפויות בהודעת הפתיחה ).

גם הטיפולים בסקודה לא מהזולים .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אין בעיה עם סופר מיני אמינה בת שנתיים- שלוש.

כל אחד והעדפות שלו ( לגבי גודל הרכב ) אין כאן נכון או לא נכון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו יכולה להיות מושלמת בשבילה, היא קטנה אבל לא מדי, חסכונית בדלק והכי אמינה. יש לה גם אבזור טוב, כולל אבזור בטיחות מקורי. ולא תהיה לך בעיה למצוא אותה במחיר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא צריכת דלק זה הסעיף שבו הפיקנטו אף פעם לא הצטיינה.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסיעה של 15 ק"מ ביום (נניח 500 ק"מ בחודש) צריכת הדלק היא שיקול משני לגמרי. ההבדל בין סופרמיני שונות יסתכם בכמה עשרות ש"ח בחודש.

אשתי, שמעט יותר צעירה (60), אבל נוסעת בסביבות 1000-1200 ק"מ בחודש עושה זאת בסויפט (כבת 6). מקטרת רק על חולשה בטיפוס בנחל הגיבורים, אבל כאשר אני מציע לה להחליף אותו היא שולחת אותי לכל הרוחות .

דרך אגב, אנחנו מובילים בה לעתים את כל הפמיליה (5 מבוגרים), וגם תא הכפפות האחורי מספיק יפה לקניה השבועית הלא קטנה בסופר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...