Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת בסקודה פאביה 2 חלקים + סאב.

re'em1
שימו לב! השרשור הזה בן 1816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח.

אני מעוניין להרכיב סט קדמי של פוקל בתקציב של עד 1300 - 1000 שח גמיש, כמובן חשוב שהסט ייתן את התמורה הטובה ביותר לכסף גם אם יחרוג מעט מהתקציב. אשמח להמלצות..

בגזרת הגברה אני חושב על genesis profile four, אני אשמח לקבל חוות דעת על המגבר הנל .

יחידת ראש... אני מתכוון לשים דאבל דין של pioneer מסדרת z, חשוב לי הנושא של הנוחות ביום יום.

לגבי סאב, עדיין לא חשבתי אני אשמח להמלצות, חשוב שיהיה סביב 8".

כמובן שהדלתות יעברו איטום על מנת למצות את היכולת של הקומפוננטים . תודה מראש .

hu: hx-d2- amp's - gensis 4channel, st60, monoblock:clif cd1.1lx , speakers: hat l6 l4 &l1pro, subwofer- 10w3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגנסיס פרופייל 4 הוא מגבר מעולה ,רק שהבחירה בו היא לדעתי פחות טובה בנסיבות העניין

זה לא מגבר שהייתי ממליץ עליו לסט 2WAY פסיבי + סאב

מה שגם אתה לא חושב כאן במונחי "SQ" ,אלא במונח היותר פרקטי

בראיה כוללת ,הייתי משקיע יותר בסט קומפוננט איכותי ובמגבר זול יותר אך עם הספק גבוהה יותר.

לדוגמא מערכת שהייתי מרכיב בתקציב :

סט

https://b-a-s-s.co.il/%D7%A8%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9C-%D7%A7%D7%95%D7%9E%D7%A4%D7%95%D7%A0%D7%A0%D7%98/6.5-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%A5/focal-ps165fx?sort=p.price&order=ASC

מגבר

https://b-a-s-s.co.il/%D7%9E%D7%92%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D/lightning-audio-l-4600

סאב

https://b-a-s-s.co.il/%D7%A1%D7%90%D7%91-%D7%95%D7%95%D7%A4%D7%A8/%D7%A1%D7%90%D7%91%D7%99%D7%9D-8-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%A5/morel-primo-804

יחידת ראש של פיוניר מסידרה Z

תהיה השלמה יפה למערכת הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח וחרגתי מהתקציב של הסט הקידמי.

מה המרחק מבחינת האיכות בין focal k2p 80w rms לבין הקומפוננט שהצעת?

בעבר היו לי k2p ומאוד נהנתי מהם, בדכ כשקונים קומפוננטים לרכב אין אפשרות לשמוע אותם לפני והקניה די על עיוור, לכן אני שואל אם יש מקום להשוואה ל k2p מבחינת איכות דיוק אופי סאונד וכ'ו.

בעתיד אני אקנה איזשהו מונובלוק לסאב, חשוב לי שההגברה תהיה איכותית ( class a/b).

hu: hx-d2- amp's - gensis 4channel, st60, monoblock:clif cd1.1lx , speakers: hat l6 l4 &l1pro, subwofer- 10w3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- focal ps165fx הוא סט יותר מעודן מה K2P פחות עוצמתי ואגרסיבי

הוופר יורד פחות נמוך פחות פאנצ'י ,הטוויטר יותר מעודן מה- TN52

ופחות דומיננטי ,סה"כ סט בהחלט טוב עם אופי "פוקלי" קשה לי להעריך אם תהיה מרוצה יותר או פחות.

בעניין המגבר ,מדובר במגבר איכותי ללא ספק אבל עם הספק של 50RMS לערוץ

זה לא המגבר האידיאלי לסט 2WAY פסיבי עוצמתי +סאב

העניין הוא שאתה תחת תקציב מוגדר

ואתה לא יכול לקבל מערכת עם רכיבים TOP OF THE LINE כאן

אז צריך לעשות פשרות.

הייתי מעדיף סט טוב ועצמתי יותר על מגבר איכותי יותר

בהנחה שאות המקור הוא מפיוניר Z כלשהוא ולא מ -HX D2 נגיד

צריך לחשוב במונחים יותר ריאליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה.. בסופו של דבר חייבים להגדיר תקציב לכל דבר בחיים, הרי בסופו של דבר אין סוף.

אני שואל לא כי אני מנסה להתעקש על הגנסיס פשוט חשוב לי לתת את התמונה המלאה.

במידה ואני יעבוד עם הסט באופן חצי אקטיבי? בשיטת b amp המגבר עדיין יהיה חלש?

במידה ואני יעבוד בגישור ז"א מארבעת הערוצים אני יוציא רק 2 , גם באופציה הזו המגבר עלול להיות חלש?

ידוע לי שבכל אחת משתי השיטות שציינתי אני אצטרך לרכוש עוד מגבר לסאב ואין לי בעיה עם זה .

עוד שאלת תם אחרונה.

עד כמה רחוקים מבחינת איכות האות המסכים של פיונר מסדרת z מרדיו דיסק כמו 80prs.?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכנן מערכת בהמשכים את השיקולים אני לא יכול לקחת בחשבון.

פסיבי\חצי אקטיבי \אקטיבי מלא - לכל תצורת מערכת יש את השיקולים שלה גם ברמת ההגברה וגם ברמת הרכיבים והכיוונים.

בנוגע לשאלה שלך - בהחלט יש הבדל מורגש

גם ברמת איכות האות -וגם ברמת ממשק הכיוונים

ה 80PRS הוא מכשיר נישה מכוון "SQ" ה Z הם מכשירים ALL IN ONE

אל תצפה לאותה תוצאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפיין הוא מגבר ותיק איכותי נותן תוצאה מצויינת ,מוצר ממש טוב של אלפיין. מצד שני הספק של 50RMS לערוץ.

המאסיב הוא גירסא חדשה של ה-BLX4 שכוללת אופציה ל-BT בתוספת דונגל

מגבר קטנטן פול ריינג קלאס D עתיר הספק ,מספק את הסחורה.

עיצה קטנה

אל תתפזר תגדיר תחילה מה אתה רוצה ,ומה התקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר תמיד אני מתפזר וחורג מהתקציב.

רכשתי סט של פוקל k2 power es 165 kx2.

הצלחתי למצוא סט חדש במחיר לא רע בכלל.

וויתרתי על האפשרות של המגבר, כשאני לא מכיר אני לא קונה.

בכל אופן .. אני אשמח לקבל אפשרויות של מגברים, רצוי שיהיו class a/b בתקציב של עד 1500 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים אשמח לקבל חוות דעת

Alpine ina w 910, הם נמכרים באיביי במחירים די זולים.

מבחינת איכות סאונד אפשרויות כיוונים האם הוא עדיף על מכשירי דאבל דין רגילים של היום?

די מטרידה אותי המחשבה לקנות מכשיר עדכני וחדש של שנת 2019 ולהיתקע עם אפשרויות כיוון מוגבלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 910 הוא מכשיר ספינת דגל לשעבר ,אז רע הוא לא.

הייתי הולך עליו רק אם אתה מתחבר לאלפיין באופן כללי ,מה שכן הסאונד אלפיין טיפוסי ולטובה.

בתור מכשיר חדש אני חושב שסידרת ה Z של פיוניר נותנת תמורה מעולה למחיר במיוחד

ברמת הביניים ,מכשיר כמו Pioneer AVH-Z5150BT יכול להיות אופציה מצויינת לדעתי.

בנוגע למגבר ,כיוון שאני כבר "מכיר אותך"

לא הייתי ממליץ לך על מגבר בתקציב שציינתה כי דיי ברור לי שבסוף אתה כן תחרוג כהרגלך מהתקציב

המגבר הנ"ל לדעתי יכול להיות אופציה טובה:

https://exsound.co.il/collections/amplifiers-4/products/focal-4160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי..

תודה רבה על התגובה.

עברו כמה ימי מאז ההודעה שלי אז אעדכן..

בגזרת הרמקולים התקנתי focal k2p elite.

רכשתי מגבר של אודיסון sr4, האמת שפחדתי שהוא יהיה חלש לסט , לצערי לא היה כל כך עם מי להתייעץ.

ידוע לי שהחברה הנל איכותית בסופו של דבר המגבר מוציא 90x4 ב 2 אום כשהקומפוננט שלי עובד ב 2 אום, אשמח לקבל חוות דעת על השידוך של המגבר לסט.

אתמול הגיע pioneer 80prs, פשוט לא הצלחתי לקנות דאבל דין בידיעה שלא אצליח להגיע לתוצאה מספקת.

כמובן שחיברתי את הכל באופן אקטיבי, אני אשמח לקבל המלצה לחיתוך בתדרים.

כרגע המידבאס מנגן מ 63hz-3.15

והטוויטר מ 3.15 צפונה.

הטוויטרים מותקנים ב offacsis.

בגזרת הסאב- אני מתכוון לרכוש jl 6w3v3 ולהתקין אותו מתחת לכיסא הייתי שמח לקבל חוות דעת על הסאב הנל ואיזה מונובלוק מומלץ לשדך אליו רצוי שיהיה קומפקטי.

סורי על החפירה, ושוב תודה רבה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...