Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מורה נהיגה להשלמה מהירה של רישיון ידני.

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בן 22, בעל 5 שנים על רישיון נהיגה אוטומטי ובהערכה גסה עברתי מעל ל-100,000 קילומטר בדרכים.

ללא תאונות כל שהן וכמעט ללא דוחות אפילו..( פעם אחת הדבורה עקצה, פעם אחת לא שמתי חגורה כשיצאתי מהחניה ונתפסתי )

בזמנו למדתי נהיגה על ידני ועשיתי טסט על אוטומט מתוך החלטה פזיזה של לגמור את זה לפני הצבא.

בקיצור: אני נוהג כבר הרבה זמן, וטוב על אוטומט. יש לי קליטה מהירה מאוד ובשיעורי נהיגה נהגתי מעולה על ידני.

אני מחפש מורה שיזרום איתי מהר ויגיש אותי מהר לטסט, ממש כמו לי כוח לחזור למשחקים של לימודי הנהיגה.

אין לי גם בעיה לעקרונית לשלם "אקסטרה" כפיצוי על מספר שיעורים נמוך.

אני גר בקרית שמונה וזכור לי שהיה סיוט לעבור כאן טסט.( עשיתי 4 כאלה - 3 על ידני )

אם באיזור המרכז זה יותר קל - אשמח לעשות את זה שם.

אשמח להמלצות על מורים שישמחו לזרום איתי...

תודה רבה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

אם אין לך בעית בריאות השקע את הכסף בהשלמת רשיון לרכב ידני, תהנה מזה בעתיד.

...

אני שמח שקיבלת את עצתי מהשבוע שעבר, ואחרי הביצוע תהנה מהתוצאה.

לא אוכל לעזור לך בענייני מורה. אבל אם אתה גר בק"ש ולא נמצא הרבה במרכז הרי השהעלויות של נסיעות למרכז או של מגורים במרכז תקופת מה יהיו הרבה יותר מאשר עוד 20 שיעורים ושני טסטים (סתם, זרקתי מספרים אקראיים).

עם זאת אתה מעלה שאלה אחרת שאין לי עליה תשובה: מה יהיה כתוב ברשיון הנהיגה שלך לגבי תאריך קבלתו. זה חשוב בחו"ל כיון שיש מדינות בהן נדרש וותק מסויים בנהיגה כאשר שוכרים רכב. בגרמניה אין בעיה, אבל בשכנותיהצריך לבדוק פרטנית לכל חברה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שתאריך קבלת הרישיון ישתנה, תתבטל רק ההגבלה לאוטומט בלבד.

אני עשיתי רשיון למשאית הרבה שנים אחרי קבלת הרישיון. זה לא שינה לי את התאריך המקורי.

לפות"ש, לדעתי למד באיזור המגורים שלך.

קח מספיק שיעורים עד שתרגיש ביטחון בתפעול ההילוכים. הניסיון שצברת בנהיגה ככל הנראה יקל עליך במעבר טסט.

בהצלחה

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב - ההבדל הוא שהרשיון למשאית הוא דרגה נפרדת, ולכן יש לך שני תאריכים בצד האחורי של הרשיון. בהרחבה מהילוכים אוטומטיים לידניים מדובר באותה משבצת בטבלה. לטובת פות"ש אני מקווה שאתה צודק.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום אם הוא עדיין מלמד - לבדוק איתו https://www.d.co.il/165920/8450/

הוא מלמד באזור המרכז (בגבולות של חולון ראשלצ לדעתי)

תסביר לו בתכל'ס בדיוק מה שהסברת פה - שאתה רוצה לעשות הסבה לידני וחשוב לך כמה שיותר מהר.

בדיעבד 8 שנים אחורה מכשהוצאתי רישיון איתו - שיטת הלימוד שלו על גיר ידני מקצועית מאוד, ובכלל רמת ההוראה גבוהה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאריך הרשיון ישאר זהה, רק תרד ההגבלה כמו שאמרו קודם. כמו במקרה שנהג אשר מרכיב משקפיים, מבצע ניתוח לייזר בעניין וע''פ החוק, הוא מחוייב להודיע לרשות הרישוי והם ינפיקו לו רשיון חדש ללא ההגבלה.

קח בחשבון, שאין למורה נהיגה שום אינטרס להגיש אותך זריז לטסט על חשבון תלמידים אחרים שלו. מה שכן, עשה תיאום ציפיות לפני עם המורה וראה איך הוא מגיב לסגנון הנהיגה שלך ובמדיה ואתה מוכן לטסט (אחוז גבוה של הנהגים כיום לא יעבור מבחן רישוי של מבקש רשיון נהיגה לדעתי) תוך כמה זמן הצפי של הגשה לבמחן. כי נהיגה מעולה בשביל מורה אחד היא נהיגה מסוכנת למורה אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני שאין לי אינטרס - לכן אין לי בעיה לשלם אקסטרה.

לא מעוניין במורים "מקצועיים" - מעוניין בכאלה שיזרמו על להגיש אותי מהר.

לנהוג לומדים בכביש ולא אצל המורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לדעתי עם הטרפת התחבורתית שיש במרכז, עדיף לך בכ"ז בסביבה דלילה ומוכרת יותר כמו ק"ש.

לא יודע על מה הוכשלת אז אבל זה פחות רלוונטי, היום אתה מנוסה יותר ואין פקטור של לחץ.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עם הטרפת התחבורתית שיש במרכז, עדיף לך בכ"ז בסביבה דלילה ומוכרת יותר כמו ק"ש.

לא יודע על מה הוכשלת אז אבל זה פחות רלוונטי, היום אתה מנוסה יותר ואין פקטור של לחץ.

אני גם חושב שזה עדיף.

מקווה שהטסטרים יהיו רחומים יותר מבעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבחן מבוקר מחשב, הבוחן ממלא נתונים בטאבלט שבידו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב כעיקרון זה נחשב "מבחן שליטה" ולא טסט אני מאמין שרוב הנהגים מסוגלים לעבור אותו בפעם ראשונה גג שנייה. אתה גם נהגת בעבר על ידני כך ש2-3 שיעורים אצל מורה נהיגה יחזירו אותך פיקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבחן מבוקר מחשב, הבוחן ממלא נתונים בטאבלט שבידו.

תוכל להרחיב בבקשה?

מה שונה טסט "מודרני" מהטסט שאני עשיתי לפני 5 שנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...