Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש מיונדאי שחטף מכה

salih
שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה הזמנתי רכב מיונדאי , i30 החדשה

לא רק שהבטיחו לי עד 14 יום, בשלישי האחרון שזה 13 ימים אמרו לי אל תדאג הרכב בחמישי פה אז בשביל יום אחד למה לך רכב שכור, כי הם אמורים לדאוג לי לרכב שכור במידה ועוברים 14 יום.

ביום רביעי התקשרו אלי אמרו שיש תקלה, הרכב נמצא בבונד באשדוד ובטעות קיבל מכה קטנה מעיכה בתא המנוע , מכה ששמאי שהם שלחו לי טופס הבדיקה העריך נזק ירידת ערך של 1.15 אחוז במכירה הבאה, שאלו אם אני רוצה לתקן על חשבונם ולקבל פיצוי או רכב חדש! עכשיו לך תחכה שוב לרכב חדש 21 יום אם בכלל

הסכמתי לתיקון נתתי אור ירוק! הפיצוי זה 3,500 אלף בצק מזומן!

בכל מקרה באתי בחמישי אמרו לי שכרגע הרכב עדין בבוננד ושבוע הבא זה גם חול המועד ויקח עוד שבוע וחצי (אחרי חול המועד עד שאקבל את הרכב) בטלפון אמרו לי יום ראשון המובילית בסניף!

בכל מקרה קיבלתי רכב שכור על חשבונם i10

אבל מה הבעיה? שהשתתפות עצמית של 50 שקל ביום נגד תאונות שריטות ומכות אני משלם! כאילו אם הרכב יגיע עוד 10 ימים, אני יצא לי חשבון של 500 שקל!

מה אתם אומרים? אפשר להוציא מהם עוד פיצוי ?

ממש קשים יונדאי בהתנהגות שלהם

תודה לעונים

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק היבש אומר שהם לא חייבים להודיע לך על תיקון כזה אפילו.

מצד שני, אם שמאי שלהם קבע 1.15 אחוז, ירידת הערך המסחרית האמיתית היא בד"כ כפולה או משולשת.

עפ מה שאמור לך, אתה הולך לקבל את הרכב באיזור 7/5 במקרה הטוב. כלומר אתה הולך לשלם כ1000 שח ביטוח על הi10 שלהם ל20 יום. זה סכום מזעזע. לדעתי ליסינג על רכב כזה עולה סדר גודל 1500 שח לחודש מלא.

הפיצוי 3500 שח הוא לא משהו כי בהנחה הסבירה שהוא כולל את הירידת ערך של 1.15 שזה 1500 שח בהנחת מחירון שקר של 130k, ועוד 1000 שח שאתה משלם להם על הביטוח i10, כך שהפיצוי האמיתי שלך הוא 1000 שח. זאת בהנחה שהירידת ערך אכן 1.15%. לא התחייבת על זה?

ראית צילומים של הפגיעה? איזה חלקים מוחלפים? אתה יכול לעלות דוח שמאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי דוח שקיבלתי מהם!

הם אומרים שכן הם לא חייבים לדווח ויש אנשים שלא רוצים בכלל לתקן את המכה זאת כי בקושי רואים

גם לא בתמונות אפילו ששלחו לי

הם אומרים הנזק 1000 שקל אבל הפיצוי 3500

אז הסכמתי כי הם באמת אומרים שזה לחיצה עדינה על מכסה המנוע ולא כלום! והם ישרים איתי

הקטע זה השכירות שאני משלם על השתתפות עצמית יומית של 50! זה מה שמכעיס אותי!

האם אפשר להוציא עוד טיפול?

כשקניתי את הרכב הצלחתי להוציא טיפול 15 חינם

אני רוצה להוציא גם טיפול 30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי זה לא פיצוי נוסף על המכה, זה פיצוי שעברו 14 יום מהעסקה שהם אמרו ועכשיו יש לי רכב שכור ואולי לשבוע שאני משלם עליו השתתפות עצמית 50 שקל יומי מכיסי, ואם זה יגיע ל10 ימים זה כבר 500 שקל

למה אני צריך לספוג את זה???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גובה ההשתתפות העצמית במידה ולא תשלם את חמישים השקלים הללו? גם ברכב בבעלותך במקרה של שריטה ההשתתפות העצמית היא עליך.

בכל מקרה לא הייתי לוקח את הרכב הפגוע, גם במחיר של החלפה לצבע אחר, במיוחד אם מדובר בלבן פנינה שמאד מאד קשה להגיע עמו להתאמת גוון מושלמת ולא לבן רגיל. תתפלא כיצד כשדברים יגיעו לביטול הזמנה פתאום ימצאו לך רכב אחר.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי זה לא פיצוי נוסף על המכה, זה פיצוי שעברו 14 יום מהעסקה שהם אמרו ועכשיו יש לי רכב שכור ואולי לשבוע שאני משלם עליו השתתפות עצמית 50 שקל יומי מכיסי, ואם זה יגיע ל10 ימים זה כבר 500 שקל

למה אני צריך לספוג את זה???

אתה מתעלם מזה שאמרו לך שהרכב יהיה מוכן שבוע וחצי אחרי פסח. אתה הולך לקבל אותו ב7/5.

לא הבנתי איזה ביטוח אתה משלם. האם זה "ביטול השתתפות עצמית"? אתה יודע שיש מצב אתה יכול לעשות ביטוח מקיף על הרכב שלהם ואז להעביר אותו לרכב החדש שלך?

זה לחכות עוד חודש, ולא בטוח שיש צבע לבן נוסף במלאי

ניסית? התעקשת? או שמאכילים אותך סיפורים?

זה לא רכב מבוקש מאוד. זה רכב 90% ליסינג. נסה למכור אחד כזה בן 3...

למה כתוב בדוח השמאי "חובת דיווח ללקוח"? כי להערכתי הוא מבין שיש סיכוי שיראו את התיקון.

כי מבחינת עלות הנזק כנראה שלא דרושת חוות דיווח. אז רק תבין שהם לא עשו לך טובה שהם יידעו אותך שהרכב עבר תאונה קלה, לא יודע אפילו אם לקרוא לזה תאונה. אירוע יותר מתאים.

מה בדיוק התיקון? הדו"ח חתוך שם. למה לא מחליפים את כל מכסה המנוע? אמנם מכסה מנוע מקורי יגיע לא צבוע, אבל ייתכן שיותר קל לצבוע חלק חדש מאשר צביעה חלקית של חלק קיים.

לגבי טיפול חינם, החלק היקר בטיפולים זה בלמים וכל מה שמוגדר כבלאי שוטף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...