Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש מיונדאי שחטף מכה

salih
שימו לב! השרשור הזה בן 1826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מתעלם מזה שאמרו לך שהרכב יהיה מוכן שבוע וחצי אחרי פסח. אתה הולך לקבל אותו ב7/5.

לא הבנתי איזה ביטוח אתה משלם. האם זה "ביטול השתתפות עצמית"? אתה יודע שיש מצב אתה יכול לעשות ביטוח מקיף על הרכב שלהם ואז להעביר אותו לרכב החדש שלך?

ניסית? התעקשת? או שמאכילים אותך סיפורים?

זה לא רכב מבוקש מאוד. זה רכב 90% ליסינג. נסה למכור אחד כזה בן 3...

למה כתוב בדוח השמאי "חובת דיווח ללקוח"? כי להערכתי הוא מבין שיש סיכוי שיראו את התיקון.

כי מבחינת עלות הנזק כנראה שלא דרושת חוות דיווח. אז רק תבין שהם לא עשו לך טובה שהם יידעו אותך שהרכב עבר תאונה קלה, לא יודע אפילו אם לקרוא לזה תאונה. אירוע יותר מתאים.

מה בדיוק התיקון? הדו"ח חתוך שם. למה לא מחליפים את כל מכסה המנוע? אמנם מכסה מנוע מקורי יגיע לא צבוע, אבל ייתכן שיותר קל לצבוע חלק חדש מאשר צביעה חלקית של חלק קיים.

לגבי טיפול חינם, החלק היקר בטיפולים זה בלמים וכל מה שמוגדר כבלאי שוטף.

קודם כל אמרו לי 28/29 לחודש וודאי הרכב מוכן, שזה ראשון שני הבא, אמרו לי גם יש מצב מחר הוא מגיע 50 אחוז. הם לא סגורים על זה וממה שהבנתי לא הם מתקנים

אלה הבוננד באשדוד, עד עכשיו לא הבנתי גם בדיוק מה ואיך יש לחיצות על המכסה מנוע, ממה שהבנתי שהם לא חייבים לדווח ללקוח אבל בכלמוביל יש להם מדיניות לספר הכל, אני עדין קצת מבולבל מחכה לראות את הרכב.

הם אמרו לי אם אני רוצה אני יכול לנסוע לבד לבוננד באשדוד ולראות את הרכב שם לפני התיקון אפילו

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אמרו לי 28/29 לחודש וודאי הרכב מוכן, שזה ראשון שני הבא, אמרו לי גם יש מצב מחר הוא מגיע 50 אחוז. הם לא סגורים על זה וממה שהבנתי לא הם מתקנים

אלה הבוננד באשדוד, עד עכשיו לא הבנתי גם בדיוק מה ואיך יש לחיצות על המכסה מנוע, ממה שהבנתי שהם לא חייבים לדווח ללקוח אבל בכלמוביל יש להם מדיניות לספר הכל, אני עדין קצת מבולבל מחכה לראות את הרכב.

הם אמרו לי אם אני רוצה אני יכול לנסוע לבד לבוננד באשדוד ולראות את הרכב שם לפני התיקון אפילו

לגבי הביטוח, אני משלם על הרכב השכור שנתנו לי!

הם נתנו לי רכב שכור על חשבונם, מחברת בסט

אבל מה, אני רציתי ביטול השתתפות עצמית אם יקרה כל משהו הכי קטן לרכב, וזה עולה 50 שקל, ופה יונדאי לא מסכימים לקחת אחריות ולשלם בשבילי וזה הכעיס אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי בלבן זה הכי בייסיק שיש , הייתי מבקש רכב חדש ולא את זה שנפגע.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הגיע היום, בשעה טובה לקחתי אותו,

היחס היה מצויין, הוסבר הכל, לא רואים שום פגיעה במכסה, שוב שינוי צבע כלשהו, כנראה שבאמת היה משהו קטנטן! בכל מקרה גם הפיצוי יתקבל.

הצבע הלבן יפה, הרכב נדיר לפי דעתי! רבים יגידו חיקוי עלוב של גולף וסיאט, אני לא חושב! חושב שיונדאי הלכו צעד קדימה חיצונית ופנימית! מקווה שהגיר והמנוע לא יאכזבו ! תודה לכל מי שענה והגיב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש חבר! הכי חשוב שאתה מרוצה.

לגבי העיצוב דווקא אני לא חושב שהוא חיקוי כלשהוא - נשמח לסיקור אחרי כמה אלפי קילומטר עם הכלה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים מאוד בבירור את התיקון על מכסה המנוע. הוא בכחול ובצורת סרט... חובבנים!

סתם. תתחדש.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...