Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנויות תכשיטים - למה התחום כול כך אפור?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 1797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להפך, הסבירו לא רע. :-)

איך אתה מתמחר ציור שמן?

עלות בד + חומרים + שעות עבודה עם מכפיל מסוים של פופולריות הצייר + אחוזים לסוחר?

נכון שלא?

אותו דבר בתכשיטים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תכשיט הוא יצירת אומנות, איזה מפרט אתה רוצה? מאיפה כרו את הזהב? באיזה מלחם השתמש התכשיטן?

אתה מקבל מפרט של הפרמטרים המדידים כמו דירוג הזהב והיהלומים. אם זה היה מודפס על נייר זה היה משנה?

חלק גדול מהתכשיטים היום עשויים ביציקה, "יצירת אומנות" ממש לא הייתי קורא לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכשיט הוא יצירת אומנות, איזה מפרט אתה רוצה?.

אפשר להגיד ככה על כל דבר, ולהפוך אותו לתחום אפור.

מוצר מזון שקר כלשהו הוא יצירת אומנות!!! איך אתה בכלל מעיז לדרוש את רשימת המרכיבים, ועוד יש לך את החוצפה לדרוש מהאומן שהכין אותו שלא ישים בו כימיקלים מסרטנים, הוא אומן!!1 ועושה מה שרואה לנכון.

אז מה שיש תעשיה עצומה של זה, זאת עדיין יצירת אומנות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בערך מה שקורה כרגע עם הסופגניות מיני של רולדין שנמכרות במחיר הזוי.

אפשר להגיד ככה על כל דבר, ולהפוך אותו לתחום אפור.

מוצר מזון שקר כלשהו הוא יצירת אומנות!!! איך אתה בכלל מעיז לדרוש את רשימת המרכיבים, ועוד יש לך את החוצפה לדרוש מהאומן שהכין אותו שלא ישים בו כימיקלים מסרטנים, הוא אומן!!1 ועושה מה שרואה לנכון.

אז מה שיש תעשיה עצומה של זה, זאת עדיין יצירת אומנות.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין מה להשוות ציור שמן בעבודת יד שיש רק אחד ויחיד ממנו (לא משנה מה הרמה שלו) לתכשיט שמיוצרים ממנו במפעל X יחידות ביום (אפילו אם הוא בנוי מהחומרים היקרים ביותר).

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי להפתיע אותך, אבא שלי צייר במקצועו.

ציורים ש'הולכים טוב' - הוא לרוב מצייר עוד העתק שלהם ;) כמובן טיפ טיפה שונה אז אפשר לומר שזו וריאציה על הנושא, אבל תכל'ס זה עוד העתק

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו עדיין עבודת יד ב 100% ושונה מהציור ה "זהה" הקודם.

מכיר את התמונה של נפוליאון על הסוס? יש 5 כאלו, כל אחת מעט שונה מהשניה, כולן יצירות אומנות וכולן תופסות מקום במוזיאונים מהמכובדים באירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

העתק ידני זה לא פס יצור שמוציא מוצרים זהים בכמויות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה:

מפעל החולצות של ראלף לורן, נמצא בדלת ליד מפעל החולצות שמייצר ל"האנגר" באזור התעשיה הדרומי של ראשל"צ.

חולצה אחת נמכרת במאה דולר, השניה שלוש במאה שקל.

שתיהן מאותו בד, באותו צבע, תפורות על אותה מכונת תפירה.

למה זה נראה לכם הגיוני, ובתכשיטים לא?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל-

תיכנס לשתי הדלתות ותראה שלמרות שהן באותו בניין, החומרים שונים, בקרת האיכות שונה, ועוד ועוד.

זה עדיין לא מצדיק את פער המחירים (לדעתי), אבל 1- תלוי כמה אתה מוכן לשלם על עיצוב מסוים, ו 2- פה כבר נכנסים לעניינים של מותג.

גם בתכשיטים יש מותגים כמובן, אבל לא בגודל ומודעות השוק של בתי אופנה או לצורך העניין, טלפונים סלולריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו. שזה בדיוק כמו בתכשיטים.

גם שם יש עיצוב, יש מותגים (שעם כל הכבוד-אף אחד מכם אינו מכיר) ובוודאי שיש איכות עבודה - בצורפות, בליטוש האבנים ובשיבוץ.

עין מקצועית מבחינה מרחוק בכל הדברים הללו, ומי שלא מכיר ומבין, בהחלט יתכן שהכל נראה לו אותו הדבר (כמו הדוגמא שמישהו נתן כאן או בשרשור המקביל עם הקופרה והfr).

מי שהשוק העליון מיועד לו- רואה ויודע בדיוק מה הרמה של התכשיט שאתה עונד, ובעיניו של מישהו כזה, תכשיט זול/ זיוף/העתק עיצוב של מותג, הוא מגוחך כמו ללכת עם חולצת אביבס משוק הכרמל.

זה מתחיל בתכשיטים תאילנדיים, ממשיך לעבודה ישראלית סבירה, טובה ומצויינת, ממשיך במותגים מקומיים כמו פדני ושטרן, ןמסתיים במותגי על כמו דןפאד וטיפני.

ודרך אגב- יש גם כאן שוק פורח של העתקי עיצובים ומותגים, שגם כאן, למי שבא מתוך המקצוע, או למי שהמותגים היוקרתים.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק גדול מהתכשיטים היום עשויים ביציקה, "יצירת אומנות" ממש לא הייתי קורא לזה.

אם נדמה לך שלא נדרשת עבודה ידנית אינטנסיבית אחרי יציקה, אפילו במפעל הכי ממוכן שיש, תן לי להפתיע אותך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מתחיל בתכשיטים תאילנדיים, ממשיך לעבודה ישראלית סבירה, טובה ומצויינת, ממשיך במותגים מקומיים כמו פדני ושטרן, ןמסתיים במותגי על כמו דןפאד וטיפני.

שטרן אינו מותג ישראלי, אלא ברזילאי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שמפעל אחד נמצא גאוגרפית באותו מיקום של מפעל אחר לא אומר כלום לגבי איכות חומרי הגלם, כוח האדם, בקרת איכות או המוצר הסופי.

הראלף לורן בהכרח יותר איכותית אך ככל הנראה שלא בהרבה, ההפרש במחירים נובע בעיקר מעלויות שיווק ומיתוג ופחות בהפרשי העלות השולית של יצור החולצה.

אני רק שאלה:

מפעל החולצות של ראלף לורן, נמצא בדלת ליד מפעל החולצות שמייצר ל"האנגר" באזור התעשיה הדרומי של ראשל"צ.

חולצה אחת נמכרת במאה דולר, השניה שלוש במאה שקל.

שתיהן מאותו בד, באותו צבע, תפורות על אותה מכונת תפירה.

למה זה נראה לכם הגיוני, ובתכשיטים לא?

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...