Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה צמיג 185/55/15 עדיף? מוכר ומוכח או חדש ומומלץ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר בלנצ'יה איפסילון עם צמיגי 185/55/15.

השימוש ברכב מתון וברובו בינעירוני, בשנה כ - 30,000 ק"מ.

ברכב לפני שנתיים וחצי הותקנו רבעיית צמיגי TOYO DRB שאפילו מוטבע עליהם "MADE IN JAPAN".

מאז הרכב עבר כ- 70,000 ק"מ.

אני מאוד מרוצה מהצמיגים. הקנו לרכב יציבות ונוחות טובים. השחיקה מאוד נמוכה ואין בצמיגים כל סדקים או יובש. הצמיג עושה רושם כמאוד עמיד וחזק ולא קרה לא דבר גם בנפילה לבורות מזדמנים באדיבות מע"צ.

עדיין בגלל הקילומטראז' אני מעדיף להתחדש ברביעיה טרייה.

כמובן שאין מה לדבר על משהו סיני אך מצד שני התקציב חשוב ומחפש עלות סבירה ככל האפשר.

שמתי לב שלאחרונה מחירי צמיג זה ירדו משמעותית. אם עד לפני שנה באתר יד 2 עלתה יחידה כ - 350 עכשיו ניתן להשיגו כבר ב- 265.

כבר חשבתי ללכת על זה כתמורה הכי משתלמת ואז נתקלתי - לא ביד 2 צמיגים - אלא באתר TIRE CLUB בצמיג החדש בארץ של פאלקן

- ה 310 - שמחליף את ה - 914 הסביר לגמרי שלעצמו. הפאלקן 310 לפי חיפושים באינטרנט מהווה שיפור משמעותי ל- 914 ברוב הפרמטרים.

המחיר באתר טייר קלאב 313 (ועוד 5% הנחה לרביעיה).

מתאר לעצמי שאין לאף אחד בארץ ניסיון איתו.

ב - TYRE REVIEW יש ל- 310 ציונים גבוהים מאוד, יותר מאשר הטויו המדובר.

במבחן AUTOBILD לצמיגי קיץ במידה 15 אינץ משנה קודמת הפאלקן סיים 3 מתוך 51 צמיגים תוף שעוקף מותגים מאוד נחשבים.

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2018-Auto-Bild-15-inch-Summer-Tyre-Test.htm

על מה הייתם הולכים - טויו בדגם שהוכיח עצמו היטב וממש לא יקר או על הדגם החדש של פאלקן?

ze310.png310-2.pngdrb1.pngdrb2.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הייתי ממשיך עם מה שעבד לי טוב וסיפק לי את הסחורה.

הרכב שלי נועל את המידה הזו ( שברולט ספארק)

בינתיים אני מרוצה, אבל אני לא יכול לחוות דעה מעבר לכך והם מעט יותר יקרים מהצמיגים שהצעת.

185/55R15 82H TL ContiEcoContact 5

https://www.tiredeal.co.il/html5/ProLookup.taf?_ID=21025&PF=&did=1120&G=&SM=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תוודא שבכלל הצמיג שאתה רוצה (TOYO) אכן קיים במלאי, טרי ובמחיר שמופיע במרשתת.

אם כן - הייתי הולך עליו. הוא טוב לך, אתה מרוצה, לא מרגיש שחסר לך כלום, עשית עליו ק"מ יפה.

אגב, אם הוא לא יבש ולא שחוק מדי, הייתי מחכה עם ההחלפה לחורף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

טוב, עידכון.

בהתאם לעצת החברים הטובים לעיל החלטתי ללכת על ה-TOYO DRB שאכן הוכיח עצמו אצלי.

התקשרתי לכמה צמיגיות שמופיעות ביד 2 צמיגים עם מחיר סביר לטויו המדובר.

מסתבר שהצמיג הזה במידה שנחוצה לי וירטואלי לגמרי, אין אותו לאף אחד , גם לא ליבואן.

לאחר שחזרו אלי מכמה מקומות עם אותה תשובה, שאלתי מה יש לכם במחיר סביר ולא זבל סיני או עלום שם.

חלק ניסו לשכנע אותי בטריקים נדושים של צמיגאים חלקלקים ללכת על הצעות שישתלמו להם.

האחד הציע לי :"בשביל מה לך טויו DRB יש לי טויו R27 זה הכי טוב כי זה מקורי של האוטו." (כאילו שזה נכון או רלבנטי...) אוקי, בכמה? רק 60 ש"ח יותר לצמיג ממה שפרסמו ל-DRB , שכאמור אינו זמין.

השני הציע לי:"חברת בת של מישלין, החברה הכי טובה." אוקי , איזה מותג? RIKEN. מסתבר שגם יקר וגם בחוות דעת פושרות לגמרי.

לאחר ששאלתי על פאלקן שניהם הציעו לי 914 במחיר סביר מאוד. שאלתי - מה לגבי הדגם החדש המחליף - 310 של פאלקן?

תשובה זהה - אין אצלנו. נבדוק אצל היבואן. מסתבר שאכן יש אצל היבואן (אוטולוקס).

בכמה ?

האחד הציע ב- 280 השני ב- 262.

באתר חברת השיווק של היבואן - טייר קלאב - עולה סביב ה- 300 לאחר הנחה 5%.

הזמנתי רביעיה. הגיע לצמיגיה תוך יום .

עבודה יעילה וזריזה - שילמתי 1,048 כולל הכל לרביעיה 185/55/15 תאריך ייצור 05/19.

חוות דעת שלי על הדגם החדש של הפאלקן? ממש מצויין. צמיג שקט לגמרי, אוחז מצויין. בכלל לא מפתיע שבמבחן של אוטובילד התעלה על הרבה מותגים נחשבים.

במחיר שלו מול החלופות בארץ - תמורה מעולה.

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2018-Auto-Bild-15-inch-Summer-Tyre-Test.htm

http://www.falken.co.il/%D7%A4%D7%90%D7%9C%D7%A7%D7%9F-ze310-%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F/

IMG_20190526_111705.jpgIMG_20190526_115607.jpgIMG_20190526_115620.jpgIMG_20190526_115659.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש :)

רק הערה קטנה, תאריך היצור של הצמיג זה שבוע 5 של שנת 2019, כלומר כנראה יוצר בסוף ינואר תחילת פברואר 2019.

Seat Leon FR Mk3 1.8TSI DSG 2015

Skoda Fabia Mk1 1.4 16v 2005 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להמליץ לך על ה310 אבל אני רואה שכבר עשית את הבחירה הנכונה

אני נועל רבעייה כזו בדיוק על יאריס TS, אחרי טיול נהיגה ביום שבת, בית אורן ומעלה גלבוע, לא הייתי על הקצה אבל גם לא ריחמתי כל כך בסיבובים, הצמיגים לא השמיעו פיפס ככה שלגבי אחיזה אני מבסוט

היו לי 2 רכבים עם רבעיית 914 והייתי מרוצה תמיד.

רק הזמן יגיד לגבי אורך חיים, אבל מה שבטוח במחיר שלהם התמורה היא פנטסית בעיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...