Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תורי הגיע - טבעת אירוסין

Guy_25
שימו לב! השרשור הזה בן 1744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בניגוד לדעות כאן אני חושב שבטבעת אירוסין שווה להשקיע. אחרי הכל מדובר באחד התכשיטים היחידים שהיא תענוד באופן קבוע לתקופה מאוד ארוכה.

אם כבר לחסוך - אז על כל מיני שטויות ותוספות בחתונה שאף אחד לא יזכור אחר כך.

אתמול שאלתי את אשתי איפה הטבעת, אמרה שנמאס לה והיא צריכה חדשה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

מזל שהיא לא רוצה גם חתן חדש ביחד עם זה...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול שאלתי את אשתי איפה הטבעת, אמרה שנמאס לה והיא צריכה חדשה..

אצלנו טבעת האירוסין אבדה מזמן, וטבעת הנישואין בנפקדות כבר כמה שנים טובות... חשוד מאוד.

בינתיים הטבעת שלי מתקבעת היטב בעת שאני מתנפח סביבה :shock::?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עמדתי את טבעת הנישואין בחתונה ובמסיבות בר המצווה של הבנים. מרגיש אתה לא בנוח מבחינת בטיחות. משהו שלמדתי מאבא שלי, למרות מקצועות שונים לגמרי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו בזמנו עשינו גם אצל דניאל מתת, שירות מעולה.

את הטבעת אירוסין נתתי לאימי לבחור (יש לה טעם כמו של אישתי), את היהלום אימי סיפקה (ניהלה את מחלקת היהלומים) ומתת עשו את הטבעת.

את טבעת הנישואין הלכנו ביחד לבחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדעה שטבעת אירוסים זה די בזבוז ומיותר שלרוב גם לא הולכים איתה יותר מדי אם בכלל . טבעת נישואין אישתי כן בחרה משהו יפה שהתאים לה כי היא הולכת איתה כל הזמן . אני לעומת זאת קניתי לעצמי הכי בסיסי רק לטקס כי אני לא הולך עם טבעת . תשקיע את הכסף בטיול ירח דבש הזכרונות והחוויה הרבה יותר טובים מאשר אבן שתשכב במגירה ואוטומטית תאבד מערכה ברגע שתגהץ את האשראי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, הייתה אתמול כתבה מעניינת בחדשות על יהלומי מעבדה.

המחירים נמוכים מאוד!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מצוין. יש לך במקרה לינק אליה?

האם אמרו מאיפה ניתן לקנות ומי מוכן לעבוד איתם? נשמע לי כמו משהו שבהחלט שווה לבדוק.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עדכון:

בת הזוג רצתה להרוג אותי כששמעה כמה תכננתי להוציא.

סיבוב קטן בבורסה ברוב המקומות שציינתם ומצאנו טבעת שהיא אהבה (כן, היא רצתה לבחור בעצמה) בערך בחצי מהמחיר.

תודה רבה לכולם!

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 עמודים על נקודות, דירוגים, ניקיונות, תעודות והתפלפלויות - קטע גברי טיפוסי, יש לומר - ובסוף האישה מחליטה.

בקיצור, תירגול מקדים טוב למה שילווה אותך לשאר חייך:

לגבר תמיד יש את המילה האחרונה בבית, "כן אשתי".

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...