Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים מומלצים 195/50R15

Rawr
שימו לב! השרשור הזה בן 1806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך להחליף את ארבעת הצמיגים שלי.

התקציב שלי הוא 1000 ש"ח, הבנתי שפאלקן הוא דיי מומלץ בפורום.

אני לא נוסע הרבה, 13 אלף קילומטר בשנה.

יש איזה מקום מומלץ להחליף בו במרכז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה - אכן falken ze914

https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4921&cs=1&diameter=5&aspectRatio=12&width=17

מהרשימה של בצמיגיות אנט מכיר טוב את צמיגי שואף ר"ג, והם מומלצים.

בכל מקרה תתקשר קודם לוודא שיש אותם במלאי, אולי צריך להזמין ( עניין של יום אחד).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולל הכל, כולל מע"מ וניתן לשלם עד 6 תשלומים ללא ריבית.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת יקר הפאלקן החדש, וזה כבר פוגע ביתרון שלו כתמורה למחיר. כי הוא נכנס לרמת המחירים של דגמים מצויינים של יצרנים מובילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, יותר מסביר שיד2צמיגים לא מעודכן עם הצמיג החדש ושהוא נמכר במחיר דומה לדגם היוצא. גם בהתחשב שבאתר היבואן ה-ZE914 כלל לא מופיע יותר במידה הזו. צריך להתענין בצמיגיה הרלוונטית.

לצורך הענין במידה נפוצה כמו 195/65R15, בה שני הדגמים קיימים, ה-ZE310 יקר רק ב-14 ש"ח ישירות דרך היבואן.

אגב, באתר של טיירקלאב יש 5% הנחה ברכישת רביעיה, אז זה מתקרב לממוצע המחירים של ה-ZE914 ביד2צמיגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...