Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה לנדקרוזר פראדו כדאי לי לקנות?

berorim
שימו לב! השרשור הזה בן 1789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, התקציב שלי הוא בסביבות ה40.000 . החלטתי שאני מעוניין בלנדקרוזר 8 מקומות שיתאים למשפחה ויהיה רכב לסופי שבוע. וגם אז נסיעות יחסית רגועות בשטח ולא בשביל לקרוע אותו.

יש אדם שהוא אמין והציע לי לקנות ממנו את הלנדקרוזר שלו, שנת 2002, מצב טוב, חוץ מבעיה שיש ברינגים והמשמעות שלה שאצטרך להחליף מנוע בשנתיים הקרובות. הוא רוצה 35.000 על הרכב. החלפת מנוע עולה כ15000.

או לחפש לי רכב עם שנתון נמוך יותר 2000/1999 במצב טוב . שעולה בסביבות ה40000.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם המנוע ילך מחרתיים ותצטרך להחליף אותו?

מי אמר לך שהחלפת מנוע עולה 15000? קיבלת הצעת מחיר מסודרת ממקום אמין שיש לו מנועים כאלה בזמינות טובה?

בסכום כזה אין טויוטות טובות, גם לא כאלו בנות 20. תחפש רכבים דומים אחרים. מיצובישי, איסוזו, ניסאן... תקבל יותר אוטו באותו כסף, והסיכוי שלך למצוא רכב במצב סביר ולא שחוט יהיה הרבה יותר טוב.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב רכב שמונה מקומות ?

אם כן, והרכב ישמש בעיקר לנסיעות בסופי שבוע הייתי שוקל גם להסתכל גם על אמריקאיות גדולות כמו יוקון או סוברבאן.

המון מקום, המון כוח ואמינות סבירה+. יש להן יכולת שבילים ויותר. אבל אל תצפה לעבירות של ג'ימני.

יאיר

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים האלה לא הייתי קונה יוקון או סברבן לצורך התניידות יומית.

לנדקרוזר מהשנים האלה אכן לא זול, וצריך לזכור שיהיה לו בלאי נוסף של המון דברים.

יכול להיות שהייתי מחפש דווקא את אלו מ 99 ו 2000 שיש להם מנוע חלש יותר. יש הרבה מכוניות מהשנים האלה, הרכב היה נפוץ מאוד.

לא יודע אם הייתי משלם 35000 ש"ח לרכב כזה עם מנוע מת. העסקה צריכה להיות הרבה יותר זולה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

דיסקברי משומש במחיר הזה לא הייתי ממליץ, אלא אם יש לך אפשרות וידע לטפל בה לבד.

פאג'רו ישן הוא עם לא מעט תקלות, והייתי חושב פעמיים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר טוב שמטייל איתנו.

יש לו פראדו ארוך שנת 2000.

גם אני חושב שהמחירים של הפראדו והלנד קרוזר הם הזויים ומוגזמים. אבל..

נסעתי לא מעט באוטו שלו. אוטו כמעט בן 20, עם 350 אלף קילומטר, עבר חיים לא קלים בשטח ועדיין נוסע מצויין, הגיר חלק, עבירות מעולה, ואמינות סבירה.

אחרי שנוסעים על זה, מבינים למה זה עולה ככה.

אף טרופר או קינג לא ייתן את מוניטין האמינות הזה, ואת העבירות הזאת והשקט הנפשי הזה.

הבחור מחזיק באוטו כ 5 שנים.

שוב אני אומר, אני אישית קשה לי לחשוב לשלם 50 אלף על אוטו בן 20, שמור ככל שיהיה, אבל יש לזה הצדקה אם אתה מחפש שטח אמיתי וכביש נורמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...