Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מכונס נכסים- העקיצה

Shalhevet Gal-oz
שימו לב! השרשור הזה בן 1807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, חדש בפורום ככותב אבל מתעניין מאוד במה שיש לכם לומר ומעריך את דעתכם

סיפור שקורה ברגעים אלו ממש

רכשתי רכב, טויוטה קורולה 14 מכונס נכסים (יד 3 בעברו השכרה\ליסינג)

הכונס הציג העתק "מידע על הרכב" כרישיון הרכב, בנוסף הוא כתב כי מד אוץ של 134000 בערך.

עשיתי את החישובים שלי והחלטתי ללכת על זה ולהכנס להתמחרות.

מפה לשם בסופו של יום נמכר לי ב 46000 כשהמחירון המשוקלל שלו בערך 54000

אתמול, אחרי שטירטרו אותנו מפה לשם, הלכתי לקחת את הרכב.

הרכב במצב לא טוב מבחינת ניקיון ופגמים בצבע, משהו שלקחתי בחשבון

ההפתעה חיכתה לי היום במשרד התחבורה, העברנו בעלות קיבלנו העתק רישיון

550000 ק"מ ושוב 550000 ק"מ זה בערך מה שכתוב שם

חשכו עיני וכל עולמי חרב עליי, הבנתי במהירות שמישהו החליף את לוח השעונים (הפטנט הכי ישן בספר)

אציין כי בנסיעה הרכב מתנהג טוב, הגיר מגיב יופי, צריכה ממוצעת (לפי המחשב) 14 ק"מ, הורדות הילוכים ידניות ואוטומטיות חלקות, חום מנוע יציב, מזגן קטלני ביותר, נורת לחץ בצמיגים עובדת קבוע ונורת חיישן חמצן דולקת קבוע (גם בטויוטה הישנה שלי זה ככה)

מיד התקשרתי לעו"ד המלווה, הטונים עלו

הוא טוען קנית AS-IS ואני אומר מה פתאום? זה לא AS-IS זה "איך שאתם בחרתם להציג את הנתונים"

אני יודע, אני טירון פארייר וזה מה יש,

עכשיו לפרקטיקה

הוא מוכן לתת עוד 12000 הנחה על המחיר (סה"כ אשלם 34,000 שזה 45% מהמחיר)

מה דעתכם

מצד אחד הרכב כבר אצלי ואין לי עוד יותר כוח ללך בוא ולכל הטררםם הזה, מודה נשברתי

מצד שני יכול להיות שישי לי קייס מאוד רציני לבוא איתו לבית משפט ולתבוע לא רק את הכסף בחזרה אלא גם פיצויים

ומצד שלישי אני יכול לקחת את הרכב למגרש, לשים אותו שם, והוא ידאג לזיכוי- ככה הוא אומר

מה דעתכם?

אנא דעתכם חשובה, הגיבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ערב טוב,

במשפט כנראה תזכה (עם עו"ד טוב) אבל תוציא הרבה אנרגיה וכספים בינתיים.

למול קבלת הפיצוי הכספי (אולי תוכל להתמקח על עוד קצת) מיידי ואז להחליט מה תעשה.

לקח - מראש עדיף לא לגעת ברכב שעבר 3 ידיים+השכרה/ליסינג ובטח כזה שבה ממגרש שאין אפשרות לבדוק.

לשיקולך ובכל מקרה חג שמח ונסיעות טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הוכחת שהוא נוכל ולכן אתה לא יכול להאמין למה שהוא אומר לך. אתה חייב להתייעץ עם עו"ד ולבטל את העסקה.

רכב עם חצי מליון ק"מ הוא רכב חסר ערך - אל תשאיר אותו אצלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא ניתן לבטל את העסקה

אחרי שאכלת את הלקרדה - קח את ה 12.0 אש"ח וסע עם הרכב.

ב 34.0 אש"ח קנית קורולה 2014.

סיכוי טוב שהיא היתה ניידת משטרה.

אל תפספס את השיעור.

גבינה חינם יש רק במלכודת עכברים.

זול וזוגלובק - שניהם מתחילים ב ז' - בשניהם אתה מקבל נקניק.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור עצוב בהחלט,

ממליץ כמה שיותר מהר לפנות לעורך דין ולהתייעץ איתו לגבי המצב

גם 12 אלף שקל הנחה לא שווה את זה לך תדע מה עוד הוא לא סיפר לך על הרכב, אולי חלודה או משהו

550 אלף ק"מ

אגב לא קשור לנושא תראו איזה אוטו מדהים זה טויוטה 550 אלף ועדיין נוסע טוב(לפי מה שפותח האשכול אומר), בהחלט מראה על אמינות החברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

550 אלף קמ בכזה מצב לדעתי נדיר

יכול להיות שבזמן הטסט מי שרשם את הקמ טעה [כמו שקורה הרבה]

א. צודק, אבל לך תוכיח שאין לך אחות...

ב. לדעתי העובדה שהוא הציע לך 12000 ש"ח מראה בבירור שהוא מבין שהוא עשה טעות- דווקא בגלל זה- תראה פוקר פייס, תראה שאתה הולך עד הסוף מבחינה משפטית ולדעתי הוא יבטל את העיסקה...

ג. אני כבר מזממןןן ירדתי מכל ה"עסקאות" האלו של כונס נכסים/ מנהל הרכב הממשלתי...זה פשוט לא שווה את הסיכון-ואת הרווח.

אתרים כגון ביד ספיריט ודומיו שמוכרים רכבים מכונס נכסים במחירים שנושקים למחירי שוק - זה כבר לא מה שהיה פעם.

ואל תקפצו ישר ותגידו :" זכותם! אתה לא חייב לקנות!!" - צודקים.

סבא היה תמיד אומר- לא עשיר לקנות בזול- ועד היום מדי פעם אני עוד עושה טעויות של " לקנות בזול" רק כדי לזכור לא לעשות את זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הזוי 550,000 ק"מ ..

יש אפשרות להוציא במשרד הרישוי את רישומי הק"מ בכל הטסטים?

אם מדובר בטעות , אז יראו שזה קפיצה לא הגיונית בטסט האחרון.

550 ב 4 שנים

זה 137 אלף בשנה

שהם 11.5 אלף בחודש

שבתורם הם 383 ק"מ ביום .. ואם נחשיב גם שבתות וימים שהרכב מבקר במוסך..

אז מדובר ב 500 ק"מ ליום.

לי זה נראה מוזר ?

אבל הכי חשוב לבדוק האם החליפו שמן גיר.. מכיוון שטויוטה מכריזים שהשמן טוב לכל חיי הרכב.

והמוסכים מסרבים להחליף .. אז אם באמת מדובר על 550 אלף ק"מ על אותו שמן גיר והגיר הרציף עדיין בסדר .. אז אני רגוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המגיבים כאן

הרוכש בחר לגשת למכרז ולהגיש הצעה לרכישת הרכב,

מי שניגש לעסקה כזאת כדאי לו מראש שיהיה סוחר או בעל חוש התמצאות ברכבים, וכזה שיכול לשלוף מידע על הרכב טרם ההתמחרות.

זה בדיוק מה שעושים כל הסוחרים.

לפי תנאי הרכישה מכונס, עורך הדין יכול לחייב אותו להשלים את העסקה, או לגבות דמי ביטול,

זה שהוצעה לרוכש "הנחה" אינו מעיד על עו"ד דבר

על עסקה מכונס להיות בשוווי ריאלי - והרוכש כבר גרם נזק לעו"ד מכיוון שיהיה עליו לערוך התמחרות נוספת, ופרסום וכד' - ועל כן יחויב לפחות ב 10% מסך ההצעה אם בכלל יאשרו לו לבטל את העסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכרזי רכב ללא ידע לא ניגשים! גם אני נגשתי לטיוטה קאמרי מודל 2010 שרשום ברשיון רכב שעברה 170 אלף ק"מ לערך עם טסט קרוב. בדקתי את הרכב חיצונית מספר פעמים ,בהתמחרות הפסדתי בשל 1000 שקלים. הייתה לי הרגשה שזה אולי מייל ולא ק"מ. יבוא אישי. והתברר שזה מייל קרוב ל300 אלף ק"מ. להפתעתי מי שזכה ברכב היה סוחר רכב מהצפון. מתברר שגם הם נופלים. התקשרתי לעו"ד לפני ההתמחרות ואמר לי לא יודע אם זה מייל או ק"מ. אין לך אפשרות להניע את הרכב ולבדוק בשעון הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורת לחץ בצמיגים עובדת קבוע ונורת חיישן חמצן דולקת קבוע (גם בטויוטה הישנה שלי זה ככה)

אנא דעתכם חשובה, הגיבו

מבלי לחוות דעה מאחר ואינני מתמצא בנושא.

לגבי נורת לחץ אוויר בצמיגים (גם ברכבך הישן) האם מילאת אוויר גם בגלגל הרזרבי? בד"כ הוא הבעייתי וגם הוא משדר למחשב הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה אבל יש לי תחושה מסויימת(אולי מאופטימיות) שדווקא אולי המכון טסטים טעה והכניס בטעות מספר נסועה לא נכון(קרה יותר, יותר מהפעמים שבהם זוייף קילומטרז׳ לרכב) - תתחיל מללכת למוסך מורשה ולהוציא היסטוריית טיפולים, הרכב לא מאוד זקן ואולי ב3 שנות חיייו הראשונות טופל במורשה וזה ייתן לך כיוון לכמה הוא נסע בהן.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני מוציא מהסיפור היא העובדה שאנשים קונים מכוניות ממכרזים במחירים די קרובים אם לא גבוהים יותר ממחיר השוק ואני מתייחס לנתון המוטעה של 134K ק"מ ויד שלישית מליסינג/ חברה וכיו"ב. פשוט לא מבין איך דברים כאלו קורים, מדובר אחרי הכל בקניה של רכב משומש שעבר דבר או שניים והקניה היא AS IS ללא אפשרות בדיקה. פשוט לא נתפס. נסו להסביר לי אם אפשר מה בדיוק מהלך עליכם קסם בעיסקאות כאלו שהן במרבית המקרים ובאין מידע מקדים, סוג של חתול בשק והחתול יכול בהחלט להיות גם עיוור בעין אחת גם צולע וגם יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...