Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלפים מקוריים לרכב חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 1823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש חוק שקובע שחברות הביטוח מחוייבות להחליף חלקים מקוריים ברכב חדש, רכב בן 3 חודשים, השמשה נסדקה מאבן שעפה ממשאית, חברת הביטוח מתעקשת על שמשה תחליפית ולא מוכנה בשום פנים לשמשה מקורית, אם יש חוק בנושא זה, אשמח אם הופנה אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נוסח הפוליסה התקנית בסעיף 8 (ג) ממנה המבטח רשאי רק להיטיב עם המבוטח.

חברות הביטוח נתלות במואדם אתה צריך להיתלות בירקרק

בלי לגרוע מהוראות חוק הגבלת השימוש ורישום פעולות בחלקי רכב משומשים (מניעת גניבות), התשנ"ח-1998, בחר המבטח להחליף את החלק שאבד או ניזק ברכב שגילו עד שנתיים ביום קרות מקרה הביטוח, יוחלף החלק שאבד או ניזק בחלק מקורי או חדש, ובלבד שהוא מתאים לחלק המוחלף באיכותו, בתכונותיו, ובתיאורו, ובצירוף הוצאות התקנה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נוסח הפוליסה התקנית בסעיף 8 (ג) ממנה המבטח רשאי רק להיטיב עם המבוטח.

חברות הביטוח נתלות במואדם אתה צריך להיתלות בירקרק

בלי לגרוע מהוראות חוק הגבלת השימוש ורישום פעולות בחלקי רכב משומשים (מניעת גניבות), התשנ"ח-1998, בחר המבטח להחליף את החלק שאבד או ניזק ברכב שגילו עד שנתיים ביום קרות מקרה הביטוח, יוחלף החלק שאבד או ניזק בחלק מקורי או חדש, ובלבד שהוא מתאים לחלק המוחלף באיכותו, בתכונותיו, ובתיאורו, ובצירוף הוצאות התקנה.

תודה, השאלה איך אני יכול לדעת שהשמשה החליפית היא שווה באיכותה ותכונותיה לשמשה המקורית?,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לבדוק כמה תעלה שמשה מקורית, ואז לקבל החלטה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, השאלה איך אני יכול לדעת שהשמשה החליפית היא שווה באיכותה ותכונותיה לשמשה המקורית?,

בדרך כלל היא לא. בדוק מחירים ותחליט איך לטפל בארוע.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל היא לא. בדוק מחירים ותחליט איך לטפל בארוע.

אם בדרך כלל השמשה החליפית היא לא ברמה של המקורית אז לפי פוליסת הביטוח הם לא יכולים לשים אותה מכיוון שהיא חייבת להיות שווה מבחינת איכות למקורית.

Screenshot_20190417-083058_Drive.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטרך להיאבק ולבקש מחברת הביטוח הוכחה כי האיכות של התחליפי שוות ערך למקורי, והיא בד"כ לא באותה איכות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לך עצה

לי קרה את אותו הדבר ברכב בן שנה וחצי , אתה לא מפעיל ביטוח ולא משלם השתתפות עצמית , אתה מפעיל את הביטוח שמשות.

לי רצו לשים שמשה חליפית בbmw שעולה כמעט 300 אלף שקל.. לאחר לבטים רבים וביחס למחיר של שמשה מקורית שהיא 3000 שח החלטתי לשים שמשה חליפית כי זה לא עולה לי כסף

אמרתי אם לא אהיה מרוצה אחליף למקורית לבד , האמת אני כבר חודשיים עם השמשה החליפית ואין ממש הבדל.. זה בדיוק אותן הדבר

מה שכן , שדרגתי את הביטוח שמשות שלי בתוספת של 1000 שקל לביטוח שמשות מקוריות , כך שאם אשבור את השמשה שוב יחליפו לי את השמשה למקורית ללא תשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא אתן את השנייקל שלי:

אצלי התעקשתי על שמשה קדמית מקורית . ₪4400 . תחליפית עולה קצת פחות מ ₪1000 . למה ? כבר הייתי בסיפור הזה , הסכמתי פעם לתחליפית .בדיעבד למדתי שלא היה בה מסנן קרינה. בחורף : לא היתה בעייה אבל בקיץ הורגש הבדל גדול. המזגן היה מתאמץ לקרר את הרכב.

מאז למדתי חשיבותן של שכבות סינון. לא מדובר פה על השחרה אלא על רשת שקופה שמודבקת בזמן הייצור .

יש גם טענה לא בדוקה שמבחינה אופטית, חיישני גשם ואולטרא סגול לא יעבדו באופן מייטבי.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכלתי את הבעיה האופטית עם חיישני גשם ותאורה ב-307 עם שמשה מקורית. בגלל שקניתי בטרייד עם אחריות ושילמתי מחיר יפה על האוטו והתעקשתי לקבל רכב שתקין ב-100%, החליפו למקורי. לאחר מכן הכל הסתדר.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לך עצה

לי קרה את אותו הדבר ברכב בן שנה וחצי , אתה לא מפעיל ביטוח ולא משלם השתתפות עצמית , אתה מפעיל את הביטוח שמשות.

לי רצו לשים שמשה חליפית בbmw שעולה כמעט 300 אלף שקל.. לאחר לבטים רבים וביחס למחיר של שמשה מקורית שהיא 3000 שח החלטתי לשים שמשה חליפית כי זה לא עולה לי כסף

אמרתי אם לא אהיה מרוצה אחליף למקורית לבד , האמת אני כבר חודשיים עם השמשה החליפית ואין ממש הבדל.. זה בדיוק אותן הדבר

מה שכן , שדרגתי את הביטוח שמשות שלי בתוספת של 1000 שקל לביטוח שמשות מקוריות , כך שאם אשבור את השמשה שוב יחליפו לי את השמשה למקורית ללא תשלום.

אתה משלם תוספת של 1000 לשנה עבור שמשה מקורית שעלותה 3000?

תמחור אגרסיבי ביותר של חברת הביטוח עבור שמשות בלבד, מה זה כולל בנוסף?

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האלמנט..

סטטיסטית, אתה לא תחליף את השמשה תוך שנתיים-שלוש שנים וחבל שלא שדרגת את התחליפית ושלמת את ההפרש.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הכניסו לו אלמנט. בתחום ביטוח הרכוש העממי מקובלת פרמייה של עד 10٪ מערך הכינון של הפריט.

כלומר ביטוח שמשה בשווי ₪3000 היה צריך לייקר את הפרמייה ב ₪300 וגם זה בהגזמה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק עלות של שמשה מקורית מרכב מפירוק , מקבל מוצר מקורי בעלות מופחתת משמעותית ולטעמי עדיף באופן מוחלט על המוצר התחליפי.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...