Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ירידת ערך לא הוגנת עקב תאונה בה רכב אחר היה אשם

שימו לב! השרשור הזה בן 1828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לפני מספר חודשים חברה שלי הייתה מעורבת בתאונה - היא נכנסה לצומת באור ירוק...

רכב שהגיע ממול פנה שמאלה באור אדום ונכנס בצידו הקדמי-שמאלי של הרכב שלה, בנס היא יצאה מזה יחסית בזול (שבר באחת החוליות בגב, הרכב שלה טוטאלוס).

לחברתי היה רכב מסוג יונדאי I30 שלפני התאונה היה שווה 55,000 ש"ח.

להלן הקיזוזים:

* לאחר התאונה השמאי קבע שערכו ירד ל44,000 ש"ח (בגלל שמדובר ברכב ליסינג).

* חברת הביטוח של הצד הפוגע הורידה עוד 6,000 ש"ח עקב תאונה קודמת שעלותה הסתכמה בזמנו ב2,700 ש"ח.

* חברת הביטוח של הצד הפוגע החליטה להוריד עוד 30% מערך הרכב (כ11,000 ש"ח) לאור טענה שבה חברתי נהגה ברשלנות וזאת על אף שחברתי נהגה בזהירות והנהג הפוגע הודה באשמה!

נשמע לי שחברת הביטוח מנסה לרמות אותה!

אשמח לייעוץ מכם - מה אפשר לעשות?

יש לציין שגם לחברתי היה ביטוח מקיף על הרכב אבל כרגע ההתנהלות היא מול חברת הביטוח של הרכב הפוגע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להעביר את הפוסט לפורום המשפטי.

למיטב הבנתי איום בתביעה יעשה פלאים. האם יש לכם הוכחה שחברתך אכן עברה את הצומת בירוק?

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להעביר את הפוסט לפורום המשפטי.

למיטב הבנתי איום בתביעה יעשה פלאים. האם יש לכם הוכחה שחברתך אכן עברה את הצומת בירוק?

תודה רבה, אני לא יודע איך מעברים את הפוסט אז אפרסם שם מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההורדה בגלל הליסינג מוצדקת, צריך רק לבדוק איזה מין ליסינג היה , כדי לראות האם ההפחתה נכונה

לגבי ההפחתות של חברת הביטוח של הרכב הפוגע

הראשונה סתם רמאות , אם הנזק היה לפנ י X שנים 2700 ש"ח הירידה בערך היום צריכה להיות נמוכה מהסכום של 2700 ש"ח.

לגבי ההפחתה של 30% כרשלנות תורמת , לפי הסבריך בלתי צוצדקת לחלוטין

מכתב על ההפחתה של שני הסכומים הבלתי מוצדקים ובקשה לקבל אותם באופן מיידי

לא משלמים , תבע בתביעות קטנות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרה נוספת.

הייתי מעורב בתאונה לפני זמן מה שלא באשמתי. הנהגת הפוגעת הסירה אחריות ולא הייתה מוכנה להודות. חשבתי לתבוע בתביעות קטנות אך בסופו של דבר לקחתי עורכת דין שניהלה את כל התביעה מול חברת הביטוח.

אני לא שילמתי לעו"ד אלא היא קיבלה את שכר הטרחה שלה מחברת הביטוח של הנתבעת ואני קיבלתי את הסכום שרציתי ללא טרטורים בבית משפט.

כל מקרה לגופו, במקרה שלי הייתה לי מצלמת רכב + לנהגת הפוגעת הייתה בעיה עם הביטוח שגרמה לה להודות באשמה.

אם תרצה פנה אלי בפרטי ואשלח לך את פרטיה, אישית הייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכומים כאלה, באמת שאין סיבה ללכת להליך משפטי יקר (אם תפסיד?), ארוך ומיותר.

רק תביעות קטנות, השופטים שם כבר מכירים היטב את השטיק של "אשם תורם" ומתיחסים אליו בהתאם.

חברת הביטוח יכלה להתנער מאחריותה בעניין ולטעוi , סתם לדוגמא, שזו חברתך שעברה באדום, אבל ברגע שהודו באשמה (מאחר ושילמו לך), איזה אשם תורם יש כשצד ג' עובר באור אדום?

גש לעו"ד שיארגן לך את התביעה ויכתוב גם מכתב אליהם וגם כתב תביעה (יעלה 500 שקל), ומשם תמשיך לבד, זה לא מקרה מסובך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטת המצליח במיטבה.

חברת הביטוח של הפוגע מנסה למזער נזקים בשיטת המצליח.

באם לחברה שלך יש סוכן ביטוח זה הזמן להפעיל אותו ולהוציא מכתב התרעה שהקיזוזים הנ"ל לא מקובלים עלכים לחלוטין ובמידה ולא תקבלו את הפיצוי המלא המגיע לכם לא תהססו לפנות להליך משפטי , ברוב המקרים זה לבדו סוגר את הענין.

כיוון שמדובר על סכום מצטבר להבנתי של 17 א"ש לא הייתי מהסס במידה ואתה מקבל תשובה שלילית לערב עו"ד ולפעול בהתאם להמלצה שלו בנושא.

חברות הביטוח פועלות בצורה לא הוגנת וזה לא חדש , גם אם רק ב 10% מהמקרים הם מצליחים בשיטה הזו לקפח זכויות של נפגע הרווח כולו שלהם.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...