Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספארק 19, 0 ק"מ, התייעצות

Pini Medved
שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני רוצה לקנות רכב וחשבתי לחסוך התעסקות וכאב ראש בכל מה שקשור ללחפש משומש ולקנות חדש או בעצמם 0 ק"מ.

ראיתי אצל אלדן ספארק 2019 אוטומטי (שונא ידני) ומבקשים עליה 69,000 בערך (אפשר אולי למצוא קצת יותר זול אבל זו לא הנק').

יש לי 2 חששות,

1. שבגובה שלי (יחסית רזה אבל מטר שמונים ושש) אני ארגיש צפוף (בראש, ברגלים, בצד?)

2. אני כן רוצה רכב שיהיה נוח לנסיעות בין עירונית, השאלה כמה הרכב ירגיש נוח, בטוח, ויחזיק מעמד בכביש המהיר?

-- אני לא צריך להסיע אנשים מאחורה יותר מדי ככה שפחות אכפת לי איך מרגיש שם, ולא אכפת לי תא מטען.

אגב אני לא נעול על הרכב הזה פשוט הוא משך את תשומת לבי בגלל הבפנים שלו ומחיר שפוי יחסית לרכב מהניילונים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני 1.81, והסתדרתי עם הרכב יופי במשך שבועיים שקיבלתי זמנית מהעבודה, הרכב מצויין לנסיעות בינעירוניות, לי היה די נוח, חלק וזריז,

ממליץ לך לעשות נסיעת מבחן טרם הרכישה כדי למצוא התאמה לצרכיך.

וכאן אתה יכולה להשיג בטיפה יותר מ66000:

https://carclick.co.il/campaign-product/%D7%A9%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%98-%D7%A1%D7%A4%D7%90%D7%A8%D7%A7-%D7%90%D7%95%D7%98%D7%95%D7%9E%D7%98/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי גם לקפוץ ליבואן עצמו,רמת הגימור LT+ נמכרת לא רחוק מהמחיר של רכישה דרך חברות הליסינג.

לגבי הרכב עצמו,הדגם שלפני מתיחת הפנים היה מעולה,את החדש עוד לא יצא לי לנסות,אבל ככל הנראה אם הייתי מחפש רכב מיני,ספארק היה הבחירה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הגובה אפשר להזמין נסיעת מבחן דרך הסוכנות.

הספארק לדעתי סך הכול נוחה עם מנוע זריז לקטגוריה עם ביצועים מספקים לגמרי.

בעליות לא תהיה שום בעיה.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני רוצה לקנות רכב וחשבתי לחסוך התעסקות וכאב ראש בכל מה שקשור ללחפש משומש ולקנות חדש או בעצמם 0 ק"מ.

ראיתי אצל אלדן ספארק 2019 אוטומטי (שונא ידני) ומבקשים עליה 69,000 בערך (אפשר אולי למצוא קצת יותר זול אבל זו לא הנק').

יש לי 2 חששות,

1. שבגובה שלי (יחסית רזה אבל מטר שמונים ושש) אני ארגיש צפוף (בראש, ברגלים, בצד?)

2. אני כן רוצה רכב שיהיה נוח לנסיעות בין עירונית, השאלה כמה הרכב ירגיש נוח, בטוח, ויחזיק מעמד בכביש המהיר?

-- אני לא צריך להסיע אנשים מאחורה יותר מדי ככה שפחות אכפת לי איך מרגיש שם, ולא אכפת לי תא מטען.

אגב אני לא נעול על הרכב הזה פשוט הוא משך את תשומת לבי בגלל הבפנים שלו ומחיר שפוי יחסית לרכב מהניילונים.

תודה.

ראשית בקרסו טרייד המחיר שלו 66000 שח.

חשבתי גם לקנות כזה רכב.

בחברה הדגם ltz שבנוסף מגיע עם מגנזיום ותאורת לד. הוא עולה 77000 שח הכי זול שהצלחתי לקבל ליום הבחירות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי chaimv
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך להשכיר את הרכב למס' שעות.

בסוכנות קבלתי נסיעה של 10-15 דקות עם הנציגה בפנים (זה היה הרכב שלה ) ורק בתוך העיר.

אי אפשר באמת להתרשם ככה מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באותה התלבטות כמו שלך וזה מה שעשיתי. קיבלתי הצעה טובה יותר מהיבואן (שגיא מוטורס פתח תקווה). רכב מעולה וזריז... לא מרגיש כמו מיני (מרגישים הבדל בכוח לעומת פיקנטו וi10)... בסופו של דבר זה כמעט 20% תוספת מה80 וקצת כוח סוס של הפיקנטו והיונדאי שהם מורגשים היטב...

בוא נגיד שהרבה פעמים אני מוצא את עצמי על 150 כשהכביש ריק, בלי לשים לב/להתכוון. זה חסר אחריות מבחנתי אבל דווקא נקודה טובה לרכב. את התיבת הילוכים הרציפה אני פחות מחבב, מגיבה לאט מידי (עבורי) וגורמת למנוע לצעוק בהאצה. אבל זה בהשוואה לרכבים משפחתיים, לא למיני אחרות.

בקיצור, לא יהיה חסר לך כוח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מרגיש מעולה מחוץ לעיר, המנוע זריז ומגיע למהיריות גבוהות ללא מאמץ, בידוד הרעשים טוב לקטגוריה ובאופן כללי התחושה היא של רכב גדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות.

עשיתי נסיעת מבחן בספארק בסוכנות של שברולט. תחושת הנוחות מהמרחק בין הידים להגה, בין הרגל לדוושות ובין הראש לתקרה היתה גבולית (1.86).

מבחינת מחיר כאמור בקרסו אטרקטיבי בהרבה מהסוכנות (שלא משווקת את הדגם הבסיסי LT+)

אחכ הלכתי למגרש אחר ונכנסתי לרגע ל I20 והרגשתי בהבדל בנוחות הישיבה והספייס מיד. אבל ברור שלא חכמה להשוות בין סופר-מיני למיני ולכן נכנסתי לפיקנטו. התחושה היתה שהפיקנטו הרגישה יותר מרווחת מהספארק, במיוחד בספייס מעל הראש. לכן מבחינתי הספארק פסול, וחבל כי הגימור והאבזור שלו יפים ואיכותים לטעמי הרבה יותר מהפיקנטו שנראה מבפנים פרימיטיבי וריקני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות.

עשיתי נסיעת מבחן בספארק בסוכנות של שברולט. תחושת הנוחות מהמרחק בין הידים להגה, בין הרגל לדוושות ובין הראש לתקרה היתה גבולית (1.86).

מבחינת מחיר כאמור בקרסו אטרקטיבי בהרבה מהסוכנות (שלא משווקת את הדגם הבסיסי LT+)

אחכ הלכתי למגרש אחר ונכנסתי לרגע ל I20 והרגשתי בהבדל בנוחות הישיבה והספייס מיד. אבל ברור שלא חכמה להשוות בין סופר-מיני למיני ולכן נכנסתי לפיקנטו. התחושה היתה שהפיקנטו הרגישה יותר מרווחת מהספארק, במיוחד בספייס מעל הראש. לכן מבחינתי הספארק פסול, וחבל כי הגימור והאבזור שלו יפים ואיכותים לטעמי הרבה יותר מהפיקנטו שנראה מבפנים פרימיטיבי וריקני.

הייתי באותם התלבטויות בדיוק.

הייתי בסוכנות קאיה בחיפה ודי התלהבתי מהפיקנטו gt line.

כמעט קניתי ספרארק . עשיתי נסיעת מבחן בסוכנות שברולט בחיפה השירות היה שם מעולה דרך אגב משם נסעתי לקרסו כדי להחליט לגבי 0 קמ במחיר 66000.

ראיתי שם את ה i20 עם מנוע 1000 טורבו והתיבה החדשה רובוטית כפולת מצמדים 7 הילוכים עם צריכת דלק של 1:16 אמיתית ועדיפה על הספארק 0 קמ ולקחתי רכב גדול יותר חזק יותר וסחיר יותר בהמשך.

מקווה שעזרתי לך

עריכה אחרונה על ידי chaimv
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באותם התלבטויות בדיוק.

הייתי בסוכנות קאיה בחיפה ודי התלהבתי מהפיקנטו gt line.

כמעט קניתי ספרארק . עשיתי נסיעת מבחן בסוכנות שברולט בחיפה השירות היה שם מעולה דרך אגב משם נסעתי לקרסו כדי להחליט לגבי 0 קמ במחיר 66000.

ראיתי שם את ה i20 עם מנוע 1000 טורבו והתיבה החדשה רובוטית כפולת מצמדים 7 הילוכים עם צריכת דלק של 1:16 אמיתית ועדיפה על הספארק 0 קמ ולקחתי רכב גדול יותר חזק יותר וסחיר יותר בהמשך.

מקווה שעזרתי לך

בקרסו הוא הציע לי I20 אפס ק"מ ב 84 אלף ככה שלף מהשרבול בלי להתעמק (לא יודע אם הדגם שתיארת אתה)

בכמה אתה קנית אם אפשר לשאול (ובאיזה שנה) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרסו הוא הציע לי I20 אפס ק"מ ב 84 אלף ככה שלף מהשרבול בלי להתעמק (לא יודע אם הדגם שתיארת אתה)

בכמה אתה קנית אם אפשר לשאול (ובאיזה שנה) ?

אכן ה 84300

הדגם prime עם מובילאיי גלגלי מגנזיום . עלה לכביש במרץ 2019. ללא בלימה אוטונומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
ראשית בקרסו טרייד המחיר שלו 66000 שח.

חשבתי גם לקנות כזה רכב.

בחברה הדגם ltz שבנוסף מגיע עם מגנזיום ותאורת לד. הוא עולה 77000 שח הכי זול שהצלחתי לקבל ליום הבחירות.

באתר של קרסו אני לא מוצא שברולט בכלל. יכול להיות שהם לא מוכרים אותו יותר?

ב-Avis הוא מוצע ב63,000 אבל בגרסת LT - שמישהו יתקן אותי אם אני טועה, אבל הרכב שמוצע שם הוא מודל 2018 בשנת עליה 19?

מאיפה הייתם ממליצים לרכוש את הרכב (0 ק"מ) באופן כללי?

ראיתי אותו מוצע במחיר של 66,000 גם ב-carclick. אשמח לשמוע חוות דעת עליהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן רמת איבזור lt הייתה בדגם מלפני מתיחץ פנים והגיע די עם איבזור דל.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...