Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך "סגול" טויוטה מורשה - חדש בכרמיאל חוות דעת

matanff
שימו לב! השרשור הזה בן 1809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום שישי 12.4 באותו שבוע שנפתח המוסך החדש לקהל הכנסתי את היאריס ספורט 2004 שלי לטיפול 120 אלף ודיאגנוסטיקה + יישור קו

קיבל את פני נציג השירות הנחמד דביר, לקח מפתחות, רשם קוד, סגרנו על העלות של הטיפול, השארתי את הרכב ונסעתי לסידורים, הגעתי ב2 רכבים אבל הוצעה לי הסעה מטעם המוסך.

דביר היה מקצועי ואם משהו הכי קטן לא היה ברור לו הוא לא ניסה למרוח אותי ומיד פנה למכונאי שיתן לי תשובות.

לאחר כשעתיים קבלתי צלצול מדביר, הוחלף שמן, מסנן שמן, מסנן אוויר, נוזל בלמים, פלאגים, תוסף לדלק ונאמר לי כי יש צורך בהחלפת רפידות קדימה - אישרתי ובקשתי ששאר הליקויים אותם מצאו יראה לי בעיניים המכונאי וכך היה, הגעתי והרכב חיכה לי על הליפט, המכונאי הראה לי מספר גומיות קרועות/יבשות/סדורות בפרונט (משולשים ומוט מייצב), היה ברור מקצועי והראה לי כיצד כל אחד מהליקויים יוצר את הרעשים עליהם התלוננתי.

אציין כי ספרתי 14 ליפטים חדשים במוסך, ציוד דיאגנוסטיקה חדש ומדויק, כלים חדשים כמובן ויחס מקצועי ואישי.

על הרכב עבדו עם סינר על הכנפיים, משהו שכבר לא רואים הרבה היום לדעתי.

מעבר לכך קבלתי הצעת מחיר מסודרת לליקויים עם חלפים מקוריים וגם חליפיים למייל ובנוסף שלחו לי לבקשתי את הסטוריית הטיפולים מ2004.

העלות של העבודה כיאה למוסך מורשה היא 320 ש"ח לשעת עבודה

עלות החלפים הייתה מאוד הוגנת בעיניי

סה"כ חוויה חיובית מאוד ואמליץ עליהם בהחלט

IMG-20190412-WA0031.jpg

עריכה אחרונה על ידי matanff

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...