Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הובלת מזון בטיסה עם קרח יבש

קורן בן אשר
שימו לב! השרשור הזה בן 1830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צפרא טבא.

אני מעוניין להעביר כמות קטנה של מזון הדורש הקפאה (שניצלים מוכנים תוצרת בית...) בטיסה. למרבה הצער הטיסה לא ישירה, מה שמאריך את הדרך לתשע שעות עוד לפני שלקחתי בחשבון הדרך מ/אל שדה התעופה. אני מבין שהפתרון הכי טוב הוא לקחת עם קרח יבש בצידנית קטנה. שאלתי את אדון גוגל ולהבנתי מותר להעביר כמות קרח יבש עד 2.5 ק"ג בתא המטען ללא מגבלות מיוחדות. הטיסה היא לאחת ממדינות האיחוד האירופי עם CSA (הצ'כים).

1. האם למישהו ניסיון בנושא? (ספציפית לעניין קרח יבש על טיסה). אני לא מעוניין להסתבך שלא לצורך.

2. אני מבין שיש מקום באשדוד שמשווק קרח יבש ליחידים, מישהו עשה שימוש בשירותיהם פעם? יש בכלל מקור זמין אחר באזור אשדוד?

תודה מראש.

ק.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לענות לך על השאלה, אבל אני מניח שלקחת בחשבון שאסור להכניס מזון מן החי למדינה אירופאית, ממדינה שהיא מחוץ לאיחוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לך לסחוב שניצלים מהארץ, ואיך אתה מתכוון לשמור אותם במדינת היעד (בהנחה שלא ייעצרו בדרך)?

לגבי קרחומים - אלה עלולים להעצר בבדיקות הביטחון.

להביא בחשבון שמבחינת נהלי ביטחון ג'ל הוא נוזל, ולא יעבור בקונקשן במטען היד, ובשנה האחרונות נתקלתי בתופעות מוזרות גם לגבי מטען בטן - חקירת שב"כ לגבי השימוש שעשיתי במכונת גילוח ובקומקום חשמלי.

וזה חוץ מעניין שעלה כבר, אסור להכניס למדינות אירופה, ולא רק אליהן, מזון טרי. בארה"ב היה לאחרונה סיפור על אשה שהתעקשה להעביר תפוח שקיבלה בטיסה מאירופה (בחברה אמריקאית), הסיפור נגמר בכלא.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנים. בית כלא אמריקאי. לילה.

קורן בן אשר יושב בתאו עם אסיר נוסף, כושי ענק, והם מנהלים שיחה:

קורן: על מה אתה פה?

כושי ענק: רצח, של אשתי ושל המאהב שלה. חתכתי אותם לחלקים ושלחתי אותם בדואר. על מה אתה פה?

קורן: ניסיתי להבריח שניצל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר ומסוכן. אם תיתפס, במקרה הטוב תעוכב ותתושאל, במקרה הרע תשלם קנס, וכל זה בשביל שניצל ?

אין חזה עוף ופירורי לחם בצ'כיה ?

מילא היית רוצה להעביר קובה חמוסטה, אבל שניצל ?

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שפותח השרשור רוצה שניצל כשר, (אחרת אני באמת לא מבין, אבל זו סתם השערה....). בכל מקרה עוף כשר זה לא ממש בעיה להשיג בכל מקום באירופה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף למה שכולם אמרו שאשתי בעבר היתה מביאה עימה תרופה ביולוגית שמצריכה קירור והשימוש בצידנית רכה + קרחונים במזוודה שנשלחת לבטן המטוס היה מספק. בטן המטוס קרה מאוד ככה שלאורך הטיסה התרופה היתה מקוררת באמצעות הסביבה, ובשאר הזמן הקרחונים היו שומרים על התרופה קרה.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאררה:

1. באירופה או בארה"ב?

2. בטיסות ישירות או בקונקשנים עם העברה ישירה של המזוודה?

ואני חייב לומר - כלל ברזל - לא שולחים תרופה לבטן המטוס. בודאי לא תרופה חיונית ובוודאי ובוודאי לא תרופה חיונית ויקרה (התאור שלך הוא של משהו שבקבוקון שלו עולה אלפי דולרים).

בכלל, כללי הביטחון מאפשרים שליחת תרופות (וגם מזון תינוקות) בכמויות מעל 100 מ"ל בתא הנוסעים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים, חזרתי רק עכשיו מיום עבודה ארוך.

הרקע לשאלה - אנחנו שוהים עכשיו כשנה בהלסינקי, אני בארץ כרגע מספר ימים לצרכי עבודה וחוזר לפינלנד מחר (נבלה את החג שם). מי שביקש את השניצלים היא אשתי - יש לה כמה קבעונות מסויימים, אחד מהם הוא שמירה על כשרות בעקרון, כולל כשל"פ (וזה, למצער, כולל גם את הילדים). אני לא אכפת לי לאכול לחם עם שינקן עם גבנ"צ בפסח שיוצא בשבת שיוצאת ביום כיפור :) .

אכן אין בעיה להשיג בשר כשר בהלסינקי, אבל שניצלים של סבתא כן בעיה להשיג.

מלכתחילה הכוונה הייתה משלוח בבטן המטוס ולא במטען יד.

בכל אופן, מאחר ומדובר בעבירה חמורה אני ארד מכל העניין.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ארה״ב, לפלורידה

2. קונקשן בגרמניה

פתחו לי את המזוודה ובדקו שהכל תקין שם, אבל לא לקחו שום דבר ולא מנעו ממני מלהביא את התרופה לפה. זה לא שניצלים אלא תרופה ארוזה.

אין ברירה, חייב לקחת את התרופה לבטן המטוס. היה מדובר על מזרקים ולדעת הכמות עולה על 100 מ״ל במצטבר. עד כה זה עבד אחלה גם באמצעות החברים שהביאו וגם מניסיון אישי.

בעתיד אנחנו נפסיק להביא את זה מישראל כי התחלנו לקבל את התרופה פה בזכות זה שאני משלם אלף דולר בחודש לביטוח רפואי שלא מכסה תרופות BRAND (תודה באמת שיש ביטוח...) אז החברה שמייצרת אותם מוכנה לתת לנו אותם חינם בגלל שאנחנו לא מכוסים.

קאררה:

1. באירופה או בארה"ב?

2. בטיסות ישירות או בקונקשנים עם העברה ישירה של המזוודה?

ואני חייב לומר - כלל ברזל - לא שולחים תרופה לבטן המטוס. בודאי לא תרופה חיונית ובוודאי ובוודאי לא תרופה חיונית ויקרה (התאור שלך הוא של משהו שבקבוקון שלו עולה אלפי דולרים).

בכלל, כללי הביטחון מאפשרים שליחת תרופות (וגם מזון תינוקות) בכמויות מעל 100 מ"ל בתא הנוסעים.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבתי יש אלרגית מזון רצינית ביותר. תמיד שאנחנו יוצאים לחו"ל יש מזוודה מלאה באוכל.

כמובן שיש לי מסמכים מתאימים, אבל טרם יצא לי לנהל שיחות הסבר עם מכס, טפו, טפו.

בבטן המטוס זה כמו במקרר. לא קורה כלום.

להקפיא. לשים בשקית טרמית עם קרחונים רגילים וזה יגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי בטיול בדרום אמריקה עמדתי לעבור באוטובוס מארגנטינה לצ'ילה, במעבר גבול עלו שוטרים עם כלבים והכלב התחיל לנבוח על המזוודה שלי.

הורידו את כולם מהאוטובוס, שאלו של מי המזוודה הזאת, אני עם ספרדית קלוקלת שלמדתי בחודש האחרון לא ידעתי לתקשר איתם מכיוון שהם אינם דוברי אנגלית בסיסית.

הובלתי לחדר בדיקה מיוחד מלווה בשני שוטרים חמושים במיוחד עם שני כלבים מסוג רועה גרמני, עברתי בידוק קפדני מיוחד, פירקו לי את כל המזוודה והוציאו הכל באופן ידני.

ואז הם גילו תפוז.

רציתי לאכול תפוז ושמתי במזוודה, לא ידעתי שאסור להעביר בין המדינות.

עברתי חקירה של רבע שעה עם אדם שלא דובר מילה באנגלית. לא הבנתי מילה ממה שאמר, הוא לא הבין מילה ממה שאמרתי.

לקחו לי את התפוז, אמרו לי שבפעם הבאה אני אקנס ב 500 דולר, ומאז בכל פעם שנכנסתי לצ'ילה פירקו לי את המזוודה (נכנסתי עוד 3-4 פעמים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...