Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הובלת מזון בטיסה עם קרח יבש

קורן בן אשר
שימו לב! השרשור הזה בן 1830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי תוכנית בנשיונל גיאוגרפיק על אנשי ההסגר באוסטרליה :

איך הם הופכים מזוודות ומוצאים אוכל ומשמידים אותו כולל קנס כבד לתיירים. (תירוצים סיניים: אבל זה מקור ברווז מסוכר - זה לא אוכל זה חטיף!).

כשנחתתי מסטול מהטיסה באותו שדה תעופה שבו צולמה התוכנית, איש הבקרה שלח אותי לעמוד בנתיב מסוים - הולך בנתיב והופ מוצא את עצמי בחוץ בלי שום בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מעניין לבעיה הנקודתית של פותח השרשור.

אולי אפשר להביא מהארץ שקית עם הבלילה של הפרורי לחם(משמע הפירורי לחם והתבלינים כמו שמכינים בבית בארץ) - לא חושב שתהיה בעיה להביא שקית פירורי לחם לחו"ל ולא צריך קירור מיוחד בשבילהם, מפה את הפירורי לחם והוראות הכנה פשוטים לבלילה אפשר לקחת מהארץ גם ולהכין בקלות אולי בחו"ל, החזה עוף אמור לטעום אותו דבר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה לעונים.

תפוזים וכו' בארחנטינה/ארה"ב/אוסטרליה - כן, היחס שלהם לנושא זה ידוע לי היטב, אין ולא הייתה שום כוונה להתעסק איתם. שאלתי ספציפית על מדינות EU. מעיון בהוראה האוסרת הבאת מוצרי מזון מן החי נראה שהיא חדשה יחסית - אני מניח כנראה בעקבות מגיפת קרוייצפלד-יעקב שהשתוללה שם לפני עשור ומשהו.

בכל אופן, העניין בוטל, הזמנתי פה (הלסינקי) מסוחר מקומי שניצלים מאמא-עוף כשל"פ במחיר מפולפל, קיבלתי אותם בבוקר הפסח, ובא לציון גואל.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...