Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טריק של חברות ביטוח - ביטוח דגם משנה זול יותר מהרכב שברשותך

שימו לב! השרשור הזה בן 1810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבעלים ליונדאי i25 (דגם משנה Premium) ו-i35 (דגם משנה Supreme) המבוטחות אצל מבטחים שונים שמתי לב לעקיצה הבאה שאשמח לדעת האם היא חוקית?

המבטחים בפוליסה שמים i35 או i25 דגם Inspire למרות שאני אומר להם שהרמת גימור שמופיע ברישיון זה המשודרג יותר. יותר מזה הם אומרים ככה זה לפי משרד התחבורה (הרישיון רכב שלי הרי ממשרד התחבורה). בדקתי באתר של המבטחים וגם באתר ידוע להשוואת מחירי ביטוח ובאמת לא ניתן לבחור את הדגם עם הרמת גימור הגבוה שהמחירון שלו יקר יותר ב-10K.

כלומר קרה משהו לאוטו ואני מקבל את הכספי ביטוח המחיר מתחיל ב-10K פחות.

מה עושים?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירון המודפס של יצחק לוי אין התייחסות לרמות גימור יותר גבוהות בתוך קוד הדגם? לא רשום supreme +x%?

מבטחים לפי קוד הדגם שרשום ברישיון הרכב, משלמים פיצוי לפי מחירון יצחק לוי משוקלל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רמות גימור ביונדאי לדוגמא, יש קוד דגם בסיסי ועליו יש תת תפריט של שקלול חיובי או שלילי לפי הגימור, תוספות, סוג תיבת הילוכים וכו'.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר בעצם שיצאת מאולם המכירות בתת ביטוח ?

אם נסעת 20מ מהאולם וטרקטור הרס לך את היונדאי תקבל פחות מההמחאה שהשארת אצל המוכרן שבועיים קודם לכן ?

אם כן, לא הייתי רץ לרכוש רכב כזה.

(אני לא מדבר על שידרוג חיישני רוורס)

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון של לוי יצחק הוא נכון וכולל את כל התתי דגמים. הבעיה היא שחברת הביטוח בפוליסה מנפיקה את הדגם משנה הזול למרות שברישיון מופיע אחרת. יותר מזה גם באתרים (נסו אפילו את wobi) וטלפונית הם אומרים במפורש שמופיע להם רק הדגם משנה הזול inspire. שוב זה הבדל של בערך 10K.

למישהו יש רעיון מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה שום עקיצה:

הם ממלאים קוד רכב לפי המחירון. יש מספר רכבים שונים עם קוד זהה (4 או 5 דלתות, גימור, אוטומטי ידני)

והיה וקרה מקרה ביטוח, ממלאים במחירון את כל הפרטים (כולל תאונות בעבר, מספר ידיים וכד) ומקבלים את שווי הרכב לצרכי ביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמור להדאיג אותך , יש להם מספר לוחית רישוי .

אתה לא הסתרת פרטים , במידה ותהיה תאונה אתה תקבל את הסכום המלא .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא טריק של חברות הביטוח, ממלאים במחשב מספר רישוי והדגם עולה אוטומטית אצל חברת הביטוח.

מי שמתאים את הדגם של משרד הרישוי לדגם יצחק לוי זה מחירון יצחק לוי והם מקבצים את הרכבים מתחת לדגם שלהם.

מכיוון שלא אמרת מה הדגם שלך ואיזה שנה אז בדקתי i25 לשנת 2018.

מצאתי שיש דגם קוד משרד התחבורה 481-0159 שמתאים לפרימיום (אולי שלך).

ולו דגם יצחק לוי 481123 שמכיל גם מכוניות של אינספייר וגם פרימיום (זאת החלטה של יצחק לוי).

אני מניח שזה בא לידי ביטוי בתוספת באחוזים במחירון. אבל תמיד יש טעויות.

אם אתה חושב שיש טעות, פנה ליצחק לוי שיתקנו את המחירון.

אני עשיתי את זה, כאשר הדגם של המכונית שלי הופיע בקוד לא מתאים, והם שינו לקוד אחר, כתוצאה מזה המחיר של הביטוח שלי ירד.

אתר להמרת קודים ליצחק לוי והפוך: https://82.81.238.36/LeviConvert/PublicConversion.aspx

481123.png

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...