Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוורלים, ושטיפה ידנית

שימו לב! השרשור הזה בן 1838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב חברים,

יש לי רכב חדש שיצא מהחברה איך שקיבלתי אותו.

עבר שטיפה יסודית ואחרכך פלסטלינה ואוטם צבע jet seal לאחר ייבוש טוב של האוטום צבע מריחת ווקס של מגווירס

אני שוטף את הרכב ידני עם כפפה ואני שם לב שמשטיפה לשטיפה נוצרים סוורלים לא במצב קשה אבל נראה שזה מתמלא( בדקתי את הכפפה ומנקה אותה טוב טוב אם יש ספק שיש בה משהו שגורם לזה) אני מתחיל לחשוב שאולי עדיף להכניס את הרכב למכונת שטיפה מאשר להתאמץ לשמור עליו בשטיפה ידנית !

מה אני עושה לא נכון?

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שהשקעת בציפוי וכפפה אבל זה ממש לא הכל. תשקיע קצת חיפושים בפורום. אין כאן ניסים. סוירלים נוצרים משפשוף. רוצה פחות סוירלים? אז כשאתה מנב את הרכב, למשל, אל תעשה תנועות ניגוב/שפשוף על הפח. קנה מגבת גדולה וטובה, תניח בעדינות על הפח, תרים ותעבור לחחתיכה הרטובה הבאה. או כשאתה מסבן עם הכפפה, תספיג אותה במי סבון נקיים ותטפל בחצי דלת (לא חצי אוטו). סיבנת חצי דלת, טבול את הכפפה בדלי נוסף של מים נקיים בשביל לא להעביר לכלוך למי הסבון. בקיצור: קטעים קטנים-עם הרבה מים. נתקלת בכתם? לא לשפשף! אם מי הסבון לא מורידים, אחרי שתסיים את כל האוטו תספיג את הכתם בווקס, תמתין 10 דקות ואז תנגב בזהירות.

שטיפה במכונה ממש לא באה בחשבון. מדכא לראות מכוניות חדשות עם סוירלים נוראים של מכונות שטיפה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הטיפים אני יאמץ אותם.

גם לי קשה לראות רכב חדש עם סוורלים אני פשוט מבין ממה שקראתי כאן בפורום ובכלל שלא עדיף מכונת שטיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...