Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש כלב קורגי בארץ לקנייה או לאמץ?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואלה מה אני אגיד לכם,חשבתי שיעבור לה. הלכנו לגן הסוס, בימי שישי בירושלים יש שם הפנינג של ירושלים אוהבת חיות ויש ים כלבים לאימוץ.

לא רצתה ולא רוצה.

ל4 כלבים עשינו אומנה והצלינו אותם, לאף אחד היא לא נקשרה.

קורגי קורגי חורגי חורגי

אני מנסה לגרום לה לא לשלם לבית גידול {ממש מונופול אלה, כמו מועדון S2000, הם מחליטים כמה יעלה הכלב, ואם אתה לא רוצה אתה מתחייב להחזיר להם אותו. שו? מי אתם?! בא לי להביא קורגית וקורגי ולשבור את השוק, למסור אותם בחינם לכל דורש}.

מציע לה טיול ליורודיסני, משהו אחר, בובה? מחשב? אפל! אייפון מה לא.

היא בשלה. מוכנה לוותר על כל העולם ואישתו. נתקעה בכלב בן כלב הזה.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תראה לה כלבים עצובים במכלאות, אולי זה ישחרר משהו בלב שלה.

כורדי כורדי ראס אל חמר דירו דירו מה ינדר.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה לגרום לה לא לשלם לבית גידול {ממש מונופול אלה, כמו מועדון S2000, הם מחליטים כמה יעלה הכלב, ואם אתה לא רוצה אתה מתחייב להחזיר להם אותו. שו? מי אתם?! בא לי להביא קורגית וקורגי ולשבור את השוק, למסור אותם בחינם לכל דורש}.

הבתי גידול האלה באמת מונופול, זה כול הקטע, שהם אמורים לשמור על הגזע ולמכור רק כלבים בריאים ובלה בלה בלה. גם אם תביא זוג קורגים ותרבה אותם, לא תשבור את השוק. זה גם ממש מטומטם.

אני חושב שאתם ממש צריכים להימנע מלקנות קורגי. "אתם"... בסופו של דבר אתה תוציא אותו לעשות קקי בגשם.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה מה אני אגיד לכם,חשבתי שיעבור לה. הלכנו לגן הסוס, בימי שישי בירושלים יש שם הפנינג של ירושלים אוהבת חיות ויש ים כלבים לאימוץ.

לא רצתה ולא רוצה.

קורגי קורגי חורגי חורגי

מציע לה טיול ליורודיסני, משהו אחר, בובה? מחשב? אפל! אייפון מה לא.

היא בשלה. מוכנה לוותר על כל העולם ואישתו. נתקעה בכלב בן כלב הזה.

שתישאר בשלה.

לא לוותר לה בשום פנים ואופן.

שיעור טוב לחיים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם נקודה, ומי יטפל בכלב כשהיא תלך לצבא?

אתה שואל על הצבא כאילו מרגע שהכלב ינחת בבית ועד הצבא (שלה, לא שלו) היא תעשה משהוא.

ולא, אני לא מעיד על הילדה של פות"ש אני לא מכיר אותם כלל, אבל בתחום עיסוקי, אין לקוח שלא נכנס ובוכה "הילדים רצו, אני עושה הכל...אצבע הם לא נוקפים...".

בנוגע לקורגי, אני לא מבין מה הבעיה לעמת אותה עם המציאות? אין קורגי!

תכלס, קח ג'ק ראסל, תאביס אותו קצת שישמין ויש אחלה קורגי :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לקחנו כלבה כשהייתי בן 16 ואחותי בת 12.

טיפלנו בה אנחנו ורק אנחנו, כל זמן שהיינו בבית (ואחרי זה כשעברתי לגור לבד). אבל כשאני למדתי בחו"ל ואחותי הקטנה היתה לא קל"ב בצבא, מי טיפל?!

אחותי הגדולה (בהתנדבות) וההורים. וזו היתה טירחה.

וכן, היא היתה אחריות שלנו, אבל חלק מזה זה שתמיד ידענו שאין כזה דבר ללחוץ על ההורים עם החשקים שלנו. החשקים של ילדים הם לא שיקול. כלב זה לא בידור, כלב זה אחריות. לוקחים כלב כשחושבים שהילד מספיק אחראי לטפל בכלב. ילדה שנדבקת לאיזה גזע, בלי שיש לה הבנה בכלבים, אחראית - היא לא. היא ילדותית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

{ממש מונופול אלה, כמו מועדון S2000, הם מחליטים כמה יעלה הכלב, ואם אתה לא רוצה אתה מתחייב להחזיר להם אותו. שו? מי אתם?! בא לי להביא קורגית וקורגי ולשבור את השוק, למסור אותם בחינם לכל דורש}.

למה באמת שלא תיצור קשר עם מגדל בבריטניה ותבקש ממנו לשלוח גור?

נזכרתי שפעם טיפלתי בבחור ישראלי שהיה מזווג חתולים מגזע Ragdoll ומייצא את הגורים לחו"ל. הוא טיפל בכל הבירוקרטיה בשביל הלקוחות חיסונים, ניירת ושילוח.

אני בטוח שתוכל למצוא מישהו כזה בחו"ל. קורגי גזע מאוד פופולרי בבריטניה וארה"ב.

למרות שאם תעשה את זה ותהפוך את כל העולם בשביל להשיג לה את הגור הזה היא תתעלל בכם שנים על גבי שנים עד שתגיע לעצמאות כלכלית. (אם בכלל)

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לוקחים כלב כי "הילדה רוצה". כתבו את זה כמה פעמים ואני רוצה להדגיש.

בתור בעלים יחסית צעיר (סה"כ שנה) של כנעני מגודל, להרים קקי באמצע הלילה בגשם זה לא כזה נורא כמו:

- לקום ב-6 בבוקר לטיול עם הכלב, להיכנס לסלון ולראות שלשול בכל מקום

- תגובה אלרגית לתרופה מסויימת, הכלב מקיא את נשמתו כל הלילה, כל פעם במקום אחר

עכשיו, רוב האנשים שאני מכיר מקבלים את זה יחסית בסדר כשזה קורה לילד הפרטי שלהם, אבל זה פחות "מתקמפל" כשזה כלב, כשמסתכלים עליו רק דרך הפריזמה הצרה של "צעצוע" לילדים.

האם אתם מוכנים לפשרות בחייכם עם הבאת הכלב? זה נשמע כמו "סה"כ קצת אוכל וטיולים והכלב מבסוט". אז לא. אפילו לא קרוב. אם מעוניינים בכלב מאוזן ובריא, צריך להשקיע (כנראה גם כסף אם אין הכשרה מתאימה) באילוף, טיולים שכוללים פריקת אנרגיה מתאימה, משמעת וגבולות בבית, ביקורים אצל הוטרינר מעבר לחיסונים התקופתיים, התאמת הבית לחיים עם כלב וזה על קצה המזלג.

ובעיקר, והדבר הכי קשה - מחוייבות לשנים ארוכות, נאמר בין 10-15.

ועוד משהו נוסף, קורגי הוא כלב רועה עם כל המשתמע על כך. הוא נראה חמוד וכו' מכל ההייפ שיש ברשת, אבל בלי אילוף מתאים, הוא כנראה לא ייראה כל כך חמוד.

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו נדנדו להורי שנים שאנחנו רוצים כלב, זה לא עזר.

לקחנו כלב רק כשהם הגיעו למסקנה שנהיה מספיק אחראים לטפל בו בעצמנו וזה לא יפול עליהם, לא דקה לפני.

וכן, הם הבינו שמידי פעם יהיו מקרים שהם יעזרו, לתקופה קצרה (מחלה, טיול) ושזה לכלוך בבית וכסף, אבל את הטיפול השגרתי היומיומי הם לא היו מוכנים שיפול עליהם.

היום פורסם על כלב שננטש בגיל 15 ״כי אין מי שיטפל בו, הילדים טסים כל הזמן לחו"ל". כלב לא לוקחים מתוך כניעה, בלית ברירה. כלב לוקחים כי רוצים ומבינים את האחריות לשנים הבאות, ואת ההשלכות על כל בני הבית. כי כלב זה לכלוך, ורעש, ווטרינרים, ופנסיון כשנוסעים, ותלונות משכנים, וטיולים בגשם......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רצתה ולא רוצה.

קורגי קורגי חורגי חורגי.

נשמע כמו איזה קריז שנתקע לה בראש, לא כמו רצון לאמץ חבר לשני העשורים הקרובים. כנראה בעוד כמה חודשים זה יעבור.

תמסור לה שאתה מסכים אם היא עדיין תרצה בגיל 15.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שהשירשור נפתח לפני 5 חודשים.

מאז נוספו עוד ועוד תמונות קורגי במחשב, בחדר, בפלאפון.

{כאילו מדובר בפרארי טסטה רוסה שנות ה80 שהיינו תולים פוסטר שלה בחדר}

אני ממש לא רוצה לקנות ולתרום לתעשייה המגעילה הזאת.

{אתם יודעים מה, אפילו אשקול טיסה של יום ללונדון להביא אותו ולא אתן 9 אלף פה!!!!}

בגלל זה ביקשתי איפה יש לאמץ.

אני אמשיך להציע אסוס אייפון יורודיסני ואפילו בורקס בשר באולמי שרון בירושלים.

נראה מה יהיה.

לגבי הורדת הכלב, לפני 9 שנים הצלנו כלב מהתעללות של ילדים באשדוד בים,הכלב שרד אצלנו איזה 7 שנים עד שמת מסרטן.

הילדים אהבו וטיפלו בו והורידו אותו.

אני לא חושש לרגע שאני אתקע עם הכלב הזה להוריד אותו בעצמי.

יש 4 ילדים בבית, לא כולם במחזור באותו הזמן סטטיסטית.

ו 2 מהם נרשמו לחוג אילוף חיות בבית ספר ביום לימודים ארוך.

עריכה אחרונה על ידי eladns

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כל השרשור.

רק אוסיף שיש לי ידידה שיש לה אחד או שניים כאלה, בעצמה עוסקת בגידול כלבים ויש לה גם בורדר קולי.

אם תרצה אוכל לברר לך איתה, היא בטח מכירה כאלה שמגדלים ומוכרים אותם.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אצל מגדלים מדי פעם, אולי יהיה להם כלב שמישהו החזיר להם. כשחיפשנו חתול מגזע מסוים, מצאנו מגדלת שזוג זקנים החזיר לה חתולה בת 5 כאשר עבר להתגורר בחו"ל. כך קיבלנו חתולה מדהימה במחיר מציאה ויש לה כעשור להיות איתנו בערך..) פשוט לא ראינו כאופציה לשלם מחיר מלא עבור גור, מחירים לא שפויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקח אותה לטיול בלונדון שתראה קצת קורגים.

זה שהיא רוצה זה יפה, לא חושב שאתה מסוג האנשים שקונים כלבים, אל תוותר!

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

כבר חודשיים שיש לנו כלב שלקחנו לאומנה, רזה ומסכן, אבל אוכל טוב אצלינו והוא משמין להנאתו.

מדיי פעם לקוחים את הכלב לימי אימוץ אולי יאמצו אותו.

לא מפריע לילדה שיקחו אותו.

היא רוצה קורגי.

{היא מורידה את הכלב לטיול פעמיים ביום,אחראית וגדולה, גם בקור הירושלמי}

דיברתי עם חבר הנה התשובה מלונדון:

"

חשבתי שאתה צוחק. אבל לא. אתה רציני.

אז ככה:

כלב קורגי עולה כאן £1500-£2000.

אם תוסיף על כך חיסונים מיוחדים ביטוח טיסה ותוספות נוספות זה ממש לא על כך משתלם.

וחוצמזה אני מגיע לארץ בשבוע הבא אבל לא ישירות מלונדון כך שזה לא רלוונטי."

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...