Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש כלב קורגי בארץ לקנייה או לאמץ?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקבל את מה שאתה אומר ספציפית על הקורגי, פשוט כי אני לא מכיר את הגזע מקרוב.

בכל מקרה, לא אמורה להיות שום בעיה להפסיק התנהגות כזו, גם אם שורשיה גנטיים.

תכלס, סתם עושים מהקורגי האלה ביג דיל, כולה ג'ק ראסל מואבס :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא.

אבל אני גם לא יוצר קשר עם אדם, בונה משהו ואחרי מספר חודשים מנתק כל מגע.

זה בערך מה שהם עושים לכלבים האלה אפילו יותר גרוע.

כלבים לרב מסתדרים מחדש במשפחה בלי בעיות. רב בעיות הקשר של כלבים נוצרות בשלב הגורות המוקדמת (עוד סיבה מצויינת לקנות גזעי).

אנשים גם מנתקים קשר וגם מתגרשים. לא צריך לעשות מזה דרמה כ"כ גדולה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. זאת התנהגות גנטית רק בכלבים סופר גזעיים שמורבעים ומושבחים כל הזמן למטרת צייד. לא בקורגי עירוני.

בדיוק כמו ש 99% מהרטריברים לא לוקחים חתול בפה ומביאים לך וכמו שבורדר קולי לא מתחילים לרעות ולקבץ חיות, אבל לקוח שלי נסע לחוות כבשים בסקוטלנד בשביל לקנות בורדר קולי, ושם החוואי מבודד כבר דורות רבים רק את הכלבים עם התנהגות קיבוץ מוטמעת בהם.

הלקוח הביא כלב בן 8 שבועות לארץ, על השבוע הראשון הלך לאסוף את הילד מהגן, הראה לי סרטון מדהים של בורדר קולי בן 8 שבועות מקבץ את הילדים בחצר של הגן [emoji38]

ברור, כי ככ הרבה יותר טוב לכלב במכלאה עירונית בלי טיולים ועם ניקוי כלוב פעמיים בשבוע...

'

1. גם ברועה האוסטרלית שלי, שלא היתה מקו של עבודה, היתה את ההתנהגות הזו, ועוד כל מיני התנהגויות אופייניות

2. בורדרים רועים חיות בית וילדים, גם אוסטרלים. תשאל את החתולים שלי... גם אם הם לא מקו עבודה טהור.

הם דורשים פעילות ןתעסוקה. אחרת, יהרסו לך את הבית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה כאלה שנסחפו עם הניתוחים הרגשיים...

אם הילדה מראה רצינות ואכן מטפלת כמו שצריך בנוכחי, משמע הניסוי הצליח. זכותה המלאה לבקש,

אבל בכל הקשור למחיר - זה כבר בינה לבין אבא.

אילו זה היה אצלי - בכבוד, מותק, אבל את משלמת ואני לכל היותר משלים...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסוי הצליח? אני כנראה פספסתי את ההצלחה פה.

הוא אמר הרי שהיא מוכנה להעיף את הכלב שיש עכשו ולקחת קורגי במקומו, כמו חולצה שלא אכפת לך ממנה אז אתה זורק וקונה חדשה.

ומי אמר שבעוד שנה היא לא תראה איזה בולדוג צרפתי, תתאהב בו ותרצה להעיף גם את הקורגי?

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שהיא לא תראה אבא חליפי ותרצה להשתדרג?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לביאנקי יש סקסאפיל, זה לא סתם אוטו ישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף לכל הממליצים על כלב עם תעודה - זו כלבנות אחראית.

לדעתי אתה תצטער פי אלף אם תמצא ״קורגי״ לאימוץ. עדיף לקחת כלב מבית גידול אחראי ורציני עם תעודות גם לכלב. וגם לשני ההורים שלו - רק כך כלב נחשב מתועד וגזעי

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקבוע למישהוא עם מי הוא יזווג את הכלב (מסיבות של בריאות הגזע, שמירת מאפייני הגזע והרחקת מוטציות ותכונות שליליות אופיניות לא רצויות מהגזע) זה הגיוני מאוד ואחרי הכל, הם לא שמים לך שוטר בבית, פשוט אם תרצה תעודות לגורים, הם צריכים לדעת בדיוק עם מי הכלב זווג.

סתם דוגמא בשלוף, לרועים גרמנים יש בעיות אגן מאוד אופיניות, אם אתה רוצה היום להרביע רועים גרמנים גזעיים עם תעודות, אתה חייב לעשות לשניהם בדיקות אגן מקיפות, עפ"י התוצאות, יוחלט אם הם רשאים לזיווג או שהתכונות הגנטיות שלהם יורישו לצאצאים בעיות אגן.

ושוב, זה לא שיש פקח שלא מאפשר לכלב לזווג, פשוט תעודות, לא תקבל.

זו גם הסיבה שאתה תמיד רואה ברועים גרמנים "למכירה, גורים גזעיים ללא תעודות".

מה זה גור גזעי בלי תעודות? זה אומר שסרבו לתת לו תעודות, תתכונן להוצאות מפלצתיות בעתיד הלא רחוק.

ועדיין, לקבוע עם מי יזווג זה רחוק שנות אור מ"לסרס" שעושה בדיוק ההפך.

אגב, יש בארץ ובעולם תעשיה ענפה מאוד (!) של תעודות גזע מזוייפות.

רוב הכלבים שנכנסים לארץ ממזרח אירופה, רוסיה ואוקראינה (מדובר באלפי גורים בשנה) הם לרוב עם תעודות מזוייפות

אני בעלים של כלב שנקנה מאוקראינה והתעודות מקוריות למהדרין, הכלב וההורים שלו (וההורים שלהם) כולם מוכרים בFCI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את הביאנקי המדוברת?

בתמונות שפורסמו פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...