Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מרגישה VAG ליסינג בת 4

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 1806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות תאונת חניה המאזדה נשלחה לתיקון ובמקומה קיבלנו JETA .

לא היו אפשרויות אחרות וזה הרכב היחידי שהיה זמין כרכב חלופי.

אין לי מושג מה ההיסטוריה של הרכב ומדוע חברת הליסינג מחזיקה רכבים ישנים יחסית בצי שלה.

הייתי מאוד סקפטי לגבי הרכב, נראה כאילו שלפו אותו מאחסנה כל שהיא. הוא היה מכוסה בשכבה גדולה של אבק.

מעט נתונים על הרכב:

- שנת 2015 עם יותר מ90K ק"מ.

- מנוע 1.2 CBZB משודך לגיר DSG

- רמת הגימור הנמוכה ביותר

הרע:

- ישר לאחר ההתנעה מתקבלת התראה לטיפול שלא נעשה בזמן.

- צמיגים מחברות עלומות שם בכל סרן במצב סביר מינוס.

- מכות ושפשופים סביב הרכב, לא משהו הסטרי.

- חלונות נוסעים איבדו מהשקיפות שלהם, סימני מריחה ושחיקה שלא יורדים.

- הגה לא ממורכז.

- קרקושים רבים במעבר על באמפרים

- מערכת מולטימדיה זוועתית, שומעים כמו מטרנזיסטור ישן, באור יום לא ניתן לראות מה מוצג על המסך.

הטוב:

- נתתי לרכב קצת תשומת לב ושטפתי אותו באופן ידני. הרכב התחיל לחייך. סה"כ נראה לא רע בכלל.

- המנוע והגיר תקינים לחלוטין, אין שום רעידות או קפיצות בהעברת ההילוכים, בסרק הרכב שקט מאוד.

המנוע מושך יפה מאוד, כוחו עדיין במותניו. אני עדיין חושב שהשילוב של מנוע ה TSI ו הDSG הוא אחד הטובים שיש בשוק.

חסר מחץ במהירויות גבוהות אבל זה צפוי ממנוע 1.2. מאוד אהבתי את השילוב הזה באיביזה שלי, הרכב הזה הזכיר לי למה.

- נסעתי כבר מאות ק"מ בכביש שש, הרכב שקט יחסית, יציב וגומע מרחקים בקלות.

- הרכב בולם כראוי, אין רעשים או סטיות.

- הבולמים במצב טוב, הרכב לא רוכן או מתנדנד בסיבובים ושיבושים.

- המזגן עבד מצוין בימים החמים שהיו לאחרונה.

- בתוך הרכב כל המערכות עובדות כראוי, כל המתגים במקום, אין סימני שחיקה בהגה או בידיות. סה"כ הכל מרגיש מוצק מאוד.

סה"כ הופתעתי לטובה. הרכב מזדקן בכבוד. כל הדברים "הרעים" הם תוצאה של הזנחה וחיסכון וניתן לתקנם בקלות.

Jeta.jpg

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדקן בכבוד? הרכב עדיין צעיר יחסית, וגם הק"מ הוא לא כזה גבוה שישבור "אפילו" וואגית :) .

גם אם עבר חיים קשים לא הייתי מצפה לפחות ממה שתיארת.

סביר להניח שהרכב עבד הרבה בכבישים בין עירוניים מה שיכול להסביר את העובדה שהגיר עדיין מתפקד בסדר.

אצלנו בחברה, היו אוקטביות עד לא מזמן בנות 3 שעברו אף יותר ק"מ ללא בעיות מיוחדות (כולן הוחלפו בפיאט טיפו).

אגב, אחי גם קיבל רכב חלופי ג'טה 2015 לכמה שבועות במקום האוקטביה 2017 שלו ואהב אותה יותר, היא הרגישה לו יותר איכותית.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפתיע אם נישען על ההיסטוריה - (כפי שאני כנער צעיר זוכר אותה).

גם אי שם בעבר כשג'טה הייתה נראית כמו קופסה מרובעת גולף הייתה מכונית יותר קורצת (וגם יותר יקרה).

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת לא קשור אבל אני עד היום בחרטות שהעדפתי את הייטי שלי על פני ג'טה tdi ידנית 1.6.

סה''כ אחלה רכב!

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי לגבי האוקטביה הפוך. אם להשוות לאוקטביה 2016 שהיתה לנו אז האוקטביה הרגישה הרבה יותר טוב מהג'טה.

הגימור הפנימי והחומרים טובים יותר, המנוע מהדור החדש (110 כ"ס) נמרץ יותר ומרגיש פחות מחוספס.

גם הכסאות נוחים יותר עבורי.

וכמובן תא המטען הענק והשימושי של האוקטביה.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת לא קשור אבל אני עד היום בחרטות שהעדפתי את הייטי שלי על פני ג'טה tdi ידנית 1.6.

סה''כ אחלה רכב!

Sent from my MI 8 using Tapatalk

הג'טה עם גימור פנימי באיכות אמריקאית ( לא מחמאה...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אין לנו אף רכב ממשפחת VAG,

אך באלה שהיו לנו היינו מאוד מרוצים,

היו לנו 3 רכבים החל מ2011 מהעבודה, אוקטביה 2011, 2014, וגולף 2016 משומשת שקיבלנו אחרי 3 שנים עם האוקטביה האחרונה, האוקטביות עברו את ה100K, ה2014 אני זוכר שחזרה לחברה עם כ130K, והגולף עם כ80 או 90K לא זוכר, בשלושתן האמינות היתה מושלמת, למעט תיקון אחד באחריות שקבל באוקטביה בגלל רעש באזור דלת הנוסע אם אני לא טועה בנסיעות בינעירוניות, ובגולף מצבר ששבק חיים אחרי כשנה וחצי שגם הוא הוחלף במסגרת באחריות, נהננו מאוד מהאיכות שלהן, וכמו שאמרתי האמינות היתה מושלמת, ללא אף תקלה ועם המצמדים המקוריים של הגיר, כל המערכות עבדו בצורה מושלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שמבחינת ביצועים השילוב של DSG7 ומנוע טורבו קטן הוא חזק גמיש וחסכוני בדלק ביחס לרכבים מקבילים. אבל אני מעניין אותי לדעת איך השילוב הזה מבחינת תקלות/אחזקה לטווח טיפוסי של נניח 10 שנים ו200K מבחינת תקלות ספציפיות במכלולים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיץ האחרון יצא לי להשכיר בארהב גטה עם 1400 טורבו וdsg 6 (גם אני הופתעתי).

הרכב מבחינה דינמית היה ממש תענוג מכל בחינה.

עם זאת מאיפה שהיו לי ציפיות מוואג התאכזבתי קשות - איכות גימור קשה ומקרקשת, הנדסת אנוש לא ברורה ונוחות בינונית.

מבחינתי זה רכב נפילה במושגים של וואג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסיקור,

החוויה של רכב חלופי, הרווח הכפול של חברת הליסינג - גם להחזיק רכבים בחיי רכב השכרה אחרי חוזה ליסינג/השכרה ארוכים(הם ממשיכים להכניס כסף אחרי החוזה שלהם) וגם ככה הן מבטיחות שמי שקיבל את הרכב החלופי יסבול כ"כ שהוא רק ירצה לקבל את הרכב הקבוע שלו חזרה ולא יתקע להם רכב שהם רוצים לתת לתייר כרכב שכור(מידיי פעם גילאי הרכבים כ"כ ישנים ויצא לי לקבל ולראות חברים מקבלים רכבים חלופיים במצב מחפיר גם מחברות ליסינג שונות).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יותר נראה שרכב חלופי זה לרוב רכב שהוא ממש מכוסח, והחברת ליסינג יודעת שהיא לא תקבל עליו הרבה אז היא שמה אותו בתור רכב חלופי.

העובדה שהרכב כבר בן 4 מחזקת את ההשערה שלי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יותר נראה שרכב חלופי זה לרוב רכב שהוא ממש מכוסח, והחברת ליסינג יודעת שהיא לא תקבל עליו הרבה אז היא שמה אותו בתור רכב חלופי.

העובדה שהרכב כבר בן 4 מחזקת את ההשערה שלי.

הפוך, לרוב אלה רכבים שעשו בליסינג נסועה נמוכה יחסית ויש עוד מיץ לסחוט מהם.

קיבלתי מספר רכבים, רובם בני 4-5 אבל נסעו "רק" 60-90 אלף קילומטר.

ועדיין המצב התחזוקתי הרבה פעמים נמוך.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...