Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנשים חמומי מוח בכבישים

שימו לב! השרשור הזה בן 1627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נתקל כל יום באנשים חמומי מוח חסרי סבלנות שלא מצייתים לחוקי תנועה ועושים הרבה עבירות מסכנות חיים. לצערנו התופעה הולכת וגוברת וכמה שאנחנו מתעדים נסיעות עם מצלמות דרך זה לא עוזר גם אם נדווח. מה דעתכם צריך לעשות פה כדי לשפר את המצב ?

משיטוטים ביוטיוב מצאתי לא מעט תיעוד של אנשים חמומים :

תאונה שנראה באשמת הנהג המצלם,לשיפותכם [emoji4] :

חלק 2 :

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאונה האחרונה היא מפגש של שני חמומי מח, האחד לא נותן להשתלב והשני גם לא פרייאר.

העצה שלי: לא לריב עם אנשים בכביש, זה תמיד יגמר בהפסד שלך גם אם הצד השני יפסיד גם.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאונה שנראה באשמת הנהג המצלם,לשיפותכם :

חלק 2 :

שני סרטונים שכבר הוגדרו כ"קלאסיקה" בגיזרת ה road-rage הישראלית. שניהם לא גאוני הדור, אך בלי שום ספק הכוכב האמיתי הוא הנהג המצלם.

מה שעצוב הוא שלטענת המצלם הוא זוכה במשפט מאחר והחבוב ב 121 לא טרח להופיע (יש סיכוי שכלל לא הציג את הסרטון).

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות בידך. צילומים עובדים.

מיזם "שומרי הדרך" שלח לא מעט נהגים לבנק הדואר עם הודעת תשלום.

כל אזרח שיש בידו תיעוד שכזה, ייתכבד וישלח אותו על גבי דיסק לאגף התנועה עם מכתב שבו הוא מצהיר כי לא ערך את החומר ובי הוא מוכן להעיד.

95% סיכוי שהנבלים יישלמו על מה שעשו (מנסיון אישי, כמדווח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהכוונה לתעוד הספציפי הזה, שבו הנהג המצלם בכוח לא נותן לחמום מוח השני להשתלב.

במקרה כזה אם החמום מוח השני לא התייצב למשפט, עדיף לעצמו שלא יציג את הסרטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שהבריונות על הכביש היא השכיחה, נהג המקפיד על החוק וזכויות האחר הוא החריג והפראייר. המזל שהרבה נהגים מוותרים ונותנים ליותר-בריון להתבטא בחופשיות על הכביש כפי שהוא אוהב, פחות עצבים ופחות פחחות.

האמת מנסיון של הרבה שנים ,נהיגה של 1000 קמ באירופה פחות מעייפים ופחות מעצבנים מ 30 קמ בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפחיד

לא, אם נהג הפרטית היה לוחץ קלות על דוושת הבלם או מאיץ טיפטיפה כל זה אל היה קורה

אבל המוטו של הנהג הישראלי הוא "אל תצא פרייאר", אז כך זה מתנהל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי איפה להעלות, השרשור הזה נראה לי מתאים...

ניתקלתי בערוץ יוטיוב קצת ישן (סביבות 2017) והזוי, של אופנוען ישראלי הזוי.

הוא מקריין את עצמו באנגלית, על כמה שהוא שונא ישראלים וכמה ישראלים הם assholes, בזמן שהוא עצמו בן אדם אלים שרק מחפש עימותים.

מצרף סרטון לדוגמה, שבו הוא מחמם את עצמו, עד שבסוף (דקה 1:37) הוא מתפוצץ ומאיים באלימות, על אופנוען שביקש לעבור אותו ברמזור.

[video=youtube;fEAjp-zqRDc]

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

הבחור עבר את כל השיאים כמשוגע מה דעתכם? נראה שצולם בראשלצ מערב מישהו מזהה? [emoji16][emoji23][emoji36]http://cloud.tapatalk.com/s/5da3a86305de7/VID-20190126-WA0022.mp4

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי איפה להעלות, השרשור הזה נראה לי מתאים...

ניתקלתי בערוץ יוטיוב קצת ישן (סביבות 2017) והזוי, של אופנוען ישראלי הזוי.

הוא מקריין את עצמו באנגלית, על כמה שהוא שונא ישראלים וכמה ישראלים הם assholes, בזמן שהוא עצמו בן אדם אלים שרק מחפש עימותים.

מצרף סרטון לדוגמה, שבו הוא מחמם את עצמו, עד שבסוף (דקה 1:37) הוא מתפוצץ ומאיים באלימות, על אופנוען שביקש לעבור אותו ברמזור.

[video=youtube;fEAjp-zqRDc]

מה זה ? מישהו מזהה את המבטא לקראת הדקה האחרונה ?

מפחיד מרגיש כאילו הבן אדם אוגר המון כעס בפנים, לך תדע מה יקרה ביום אחד. מה זה הדבר הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...