Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

xado vs atomium

eellaadd2
שימו לב! השרשור הזה בן 1842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם, אחרי שנים שלא ביקרתי פה בפורום הגיע הזמן לחזור ובכיף גדול

אני בעלים של לנד קרוזר 2008 דיזל שהמנוע גמע כ 225 אלף קמ

שמעתי על שני התוספים הללו , האמת שהאטומיום יותר קורץ לי אבל אמרתי עדיף לשאול אתכם.

אני מעוניין בתוסף שמחזיר ומשחזר את פעולת המנוע כמה שיותר לחדש שהוא היה.

מציין שאין לי בעיה ברכב ומעוניין באך ורק "טיפול פינוק ושחזור"

רציתי לדעת מה אתם יודעים על שני סוגי התוספים הנל ומה כדאי יותר עבורי למנוע הדיזל שברשותי

זה ממש טוב כי השמן עובר גם דרך הטורבו והמרימים וכל שאר המכלולים

תודה לכל מי שיוכל לשפוך אור בכל הנושא ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום תוסף שמן לא "מחזיר ומשחזר" שום דבר.

אם אין תקלות ברכב אל תייצר כאלו בכח, על ידי שימוש בנוזלים ותוספים שמקורם וטיבם לא ידוע.

טפל על פי הוראות יצרן עם נוזלים ושמנים העומדים בתקנים של היצרן ומיוצרים על ידי חברות מוכרות ומכובדות בשוק. השתמש בפילטרים וחלפים מקוריים או מיצרני OEM מוכרים והרכב שלך יאריך חיים.

אל תחפש פתרונות קסם כי אין.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדר"כ גם אני שמרן, אבל הפעם מרשה לעצמי לחלוק.

ניסיתי שימוש בxado בעבר, מספר פעמים. הייתי צעיר ופחות ספקן אז.

הנסיונות בוצעו על

פולו קלאסיק 97 עם 270א ק"מ

טויוטה פריוויה 95 עם 300א ק"מ

טויוטה יאריס 2001 עם 130א ק"מ.

אציין עוד כי היאריס טופלה לאורך הקילומטרז' באדיקות ובאיכות הגבוהה ביותר בעוד ההיסטוריה של הפריוויה והפולו לא ידועה ואיכותה מוטלת בספק.

בפריוויה, ניסיתי גם xado למנוע וגם לגיר האוטומטי.

בפריוויה ובפולו היה שיפור ניכר בביצועים ושיפור של כ15% בדלק. וכן, אני יודע איך בודקים צריכה. וכן, השינוי נשמר לאורך זמן.

ביאריס לא היה כל שינוי.

כנראה שxado כן עובד. כנראה שעושה שינוי רק כאשר מדובר במכלול בלוי באמת.

אני לא יודע האם יש סיכונים ומה הם. אני לא יודע להגיד לאילו מכלולים זה עוזר - אבל ברמת העיקרון, יש בזה משהו. זה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...