Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכן נכנס בי בחניה

שימו לב! השרשור הזה בן 1836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אחד השכנים שלי נכנס בי בחנייה כשעשה רוורס, כשאני לא הייתי ברכב ולא ראיתי את זה קורה, ראיתי רק את הסימן שנוצר לי ברכב.

לאחר מספר ימים הוא בא אליי ואמר לי שזה היה הוא.

לאחר שהייתי במוסך וביררתי את עלות התיקון, ניסיתי ליצור איתו קשר, אבל כנראה שהוא התחרט על ההודאה, כי הוא מתחמק ממני - לא עונה לטלפונים ותמיד "לא בבית" כשאני מגיע.

האם יש טעם לתבוע אותו, מאחר ולא ראיתי את התאונה?

חשוב לציין שיש ברכב שלו וו גרירה, והשקע ברכב שלי נראה כמו משהו שנגרם על ידי וו גרירה, והוא השכן היחיד בחניה שיש לו וו גרירה(ובנוסף הוא חונה פחות או יותר מולי), כך שאין הרבה ספק לגבי מי עשה זאת, גם אם הוא לא היה מודה.

כמו כן, יש לי רק את השם שלו והכתובת(ומן הסתם מספר הרכב), אך לא מספר זהות ופרטי ביטוח.

עריכה אחרונה על ידי עילוםשם
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחוץ כספית לפני החגים, יש הוצאות חריגות ביחס לשאר השנה.

אם הוא בא אלייך אחרי כמה ימים סימן שהוא חשב על הדבר ולא פעל מתוך דחף רגעי, לא הייתי בשלב זה חושב על תביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד?

אולי אני אחדד את השאלה: יש בכלל טעם להגיש תביעה כשלא ראיתי את התאונה? האם בית המשפט מתחשב בראיות או רק בעדויות של אנשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אחד השכנים שלי נכנס בי בחנייה כשעשה רוורס, כשאני לא הייתי ברכב ולא ראיתי את זה קורה, ראיתי רק את הסימן שנוצר לי ברכב.

לאחר מספר ימים הוא בא אליי ואמר לי שזה היה הוא.

לאחר שהייתי במוסך וביררתי את עלות התיקון, ניסיתי ליצור איתו קשר, אבל כנראה שהוא התחרט על ההודאה, כי הוא מתחמק ממני - לא עונה לטלפונים ותמיד "לא בבית" כשאני מגיע.

האם יש טעם לתבוע אותו, מאחר ולא ראיתי את התאונה?

חשוב לציין שיש ברכב שלו וו גרירה, והשקע ברכב שלי נראה כמו משהו שנגרם על ידי וו גרירה, והוא השכן היחיד בחניה שיש לו וו גרירה(ובנוסף הוא חונה פחות או יותר מולי), כך שאין הרבה ספק לגבי מי עשה זאת, גם אם הוא לא היה מודה.

כמו כן, יש לי רק את השם שלו והכתובת(ומן הסתם מספר הרכב), אך לא מספר זהות ופרטי ביטוח.

מדוד את גובה וו הגרירה ואת גובה הפגיעה ברכבך , גובה זהה/קרוב סבירות גבוהה שזה הוא.

כתוב לו מכתב רשום מנומס ודרוש את סכום הנזק

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...