Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת שמן במנועי TSI, ספציפית ב Skoda Superb L&K מנוע 2.0 גרסת 280 כ"ס 4x4

DxCK
שימו לב! השרשור הזה בן 1692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זכור לי בעבר שהיו המון בעיות עם מנועי TSI שאנשים היו ממלאים מיכל שמן מלא כל 1000 ק"מ או משהו כזה.

השאלה היא האם הבעיה הזו עדיין רלוונטית לדגמים העכשוויים?

אני שוקל כרגע לקנות Skoda Superb L&K מנוע 2.0 גרסת 280 כ"ס 4x4, ואני רוצה לוודא שאני לא נכנס עכשיו להרפתקאות מיותרות של אכילת שמן.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מנסיוני, אם מקפידים על הרצה לפי הספר (נסיעה רגועה ב-1000 ק״מ ראשונים ופתיחה הדרגתית של מעטפת הביצועים ב-500 ק״מ הבאים), אין צריכת שמן.

במנועי CDA תכנון של הבוכנה ומיקום טבעות האטימה גרם לכך שלאחר נסועה של 70K ק״מ ומעלה,יעילות גריפת השמן לבית הארכובה ירדה משמעותית ושמן היה עובר לתא השריפה. היצרן עדכן את תכנון הבוכנות ואין היום בעיה תכנונית.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי בעבר שהיו המון בעיות עם מנועי TSI שאנשים היו ממלאים מיכל שמן מלא כל 1000 ק"מ או משהו כזה.

השאלה היא האם הבעיה הזו עדיין רלוונטית לדגמים העכשוויים?

אני שוקל כרגע לקנות Skoda Superb L&K מנוע 2.0 גרסת 280 כ"ס 4x4, ואני רוצה לוודא שאני לא נכנס עכשיו להרפתקאות מיותרות של אכילת שמן.

תודה מראש.

אף אחד לא היה ממלא מיכל שמן מלא כול 1K אלא אם מישהו נסע עם ללא בורג ריקון שמן מנוע.

הבעיה של צריכת שמן מוגזמת נפתרה בדגמים החדשים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לענות לך לגבי השמן. גדולים וחכמים ממני כבר התייחסו לזה.

אבל האוטו עצמו, תענוג!

היה אצלי שבועיים. לא התחשק לי להחזיר. חזק מאוד (מאוד!), מפנק, נוח ומאובזר לעייפה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא היה ממלא מיכל שמן מלא כול 1K אלא אם מישהו נסע עם ללא בורג ריקון שמן מנוע.

הבעיה של צריכת שמן מוגזמת נפתרה בדגמים החדשים.

מאיפה כבודו יודע?

1 ליטר ל1000 ק"מ היה בהחלט.

נתקלתי גם ב1.8 ליטר ל1000 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...