Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קטנוע שבר לי את המראה וברח- איך ממשיכים?

שימו לב! השרשור הזה בן 1812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קטנוע שבר לי את המראה בזמן שעצרתי ברמזור

יש לי מצלמה אחורה וקדימה כך שהוצאתי תמונות סטילס ווידיאו

ניגשתי למשטרה והחוקר הביא לי את הפרטים של בעל הקטנוע (ככל הנראה בן דוד ללא ביטוח)

עלות המראה במוסך (רכב חדש 2018 ) כאלף ש"ח

הכיצד לפנות לבעל הקטנוע שכן לא הצלחתי למצוא את הטלפון אבל יש תעודת זהות, שם וכתובת בתוך כפר וזאת על פי מי שהחוקר במשטרת התנועה נתן לי טופס מסודר עם כל הפרטים.

האם תביעה או הגשה של הפרטים לביטוח שלי שיתבע אותו.. איך זה הולך?

גם אם התהליך ארוך ומורכב אני כן רוצה ללכת עד הסוף למיצוי הדין עם הרוכב שפגע לי ברכב וברח.

אשמח לעזרה בנושא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה - הסיכוי שתראה ממנו משהו קלוש.

על סכון של 1000 ש"ח אין לך מה להפעיל ביטוח. העלות מבחינתך (השתתפות עצמית פלוס עליית פרמיה) תהיה לפחות פי 3.

כנראה שתצטרך לבלוע את הגלולה, לתקן על חשבונך ואז לנסות להוציא ממנו משהו - קודם להוציא מכתב דרישה (דואר רשום, אישור מסירה וכו') ואז לנסות את מזלך בבית המשפט לתביעות קטנות, למרות שאני פסימי לגבי קבלת הכסף בסופו של דבר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים.

להגיש תביעה קטנה עם הפרטים של הפרחח.

בית המשפט ימציא לו הודעה בדבר הגשת תביעה נגדו.

יש להניח שהפוגע לא יגיש כתב הגנה, וכך תוכל לבקש את בית המשפט הכרעה ללא קיום דיון.

אז אפילו לא תאלץ לספוג אבדן יום עבודה.

גם אם יוחלט לקיים דיון, הרי לדבריך עדות מצולמת.

לאחר שתזכה, ובמידה ולא ישלם את שנגזר עליו, תוכל לפנות להוצאה לפועל. להם סמכות לגבות את החוב, לבצע עיקולים אם יש צורך ושאר פעולות.

גם אם לא תקבל בסוף הכל, או תקבל בתשלומים, או מה שלא יהיה - לפחות תעשה לפרחח "חיים קשים", שגם זה סוג של עונש על התנהגותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סרטון ותמונות של הפגיעה.

את כל הפרטים המלאים של בעל הקטנוע שככל הנראה ללא ביטוח וללא טסט.

יותר מהכסף יותר חשוב לי כן להוציא לו את המיץ שישלם או אפילו לפנק את הבחור בהוצאה לפועל בגלל שפגע ברכוש שלי וברח

תודה חברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיים לא כל כך פשוטים

אם הפרחח לא יוציא את ההזמנה לדין עם כתב התביעה שנשלחה לו על ידי בית המשפט , לא תקבל פסק דין.

תצטרך לבצע המצאה על ידי שליח מטעמך ורק אם יהיה לך אישור מסירה והוא לא יגיש כתב הגנה תוכל לקבל פסק דין לטובתך

ואז להוצל"פ ושוב אם לא יקבל את האזהרה שתישלח לו על ידי ההוצל"פ שוב שליח מטעמך.

ולא בהכרח בשני המקרים השליח מטעמך יצליח למסור את המסמכים לפרחח.

קיימת עוד טכניקה שלא מופעלת בד"כ של הדבקה על לוח המודעות של בית המשפט של הזימון לדין

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו חיים במדינה (ממש לא) חוק. אני אחסוך לך ואספר מה יהיה (לצערי מעדות ממקור ראשון):

1. תילך לבית משפט ותשלם את הכמה (מאות) שקלים אגרה והמצאות מכתבים. כמובן שתזכה - כיף מגניב? ניצחת - מלך העולם!?!

2. תילך להוצאה לפועל תפתח תיק (השירות כרוך בתשלום אגרה בסך 1% מגובה החוב המעודכן או מינימום 93 ₪).

3. על כל פעולה תצטרך לשלם כסף כמו המצאת מכתב, עיקול צו...

4. נגיד ובסוף הגעת לבנאדם הוא בכלל אין לו רכוש ולא חשבון בנק. המכוניות והבניין 4 קומות שהוא גר בו רשומים על סבתא שלו והוא קבלן שעובד בכלל בשחור. ולא הוא בכלל נסע בקטנוע ובטח מישהו מהכפר גנב לו או לקח לסיבוב.

שורה תחתונה: יעלה לך כמו התיקון ואולי יותר.

מה עושים? בואו נשאל את החברי כנסת שבחרנו?

מקווה שעזרתי וחסכתי לך אכזבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...