Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כביש 10

חזקי
שימו לב! השרשור הזה בן 181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

בחול המועד פסח יפתח כביש 10 לתיירים.

איזה כיוון ממולץ?

מעזוז לסיירים או להיפך?

תודה

חשוב להיות בשמחה!!!:-D:lol:

אך אין להיות עצוב- אם לא מצליחים.

יש הרבה אנשים בעולם- אבל, בני אדם הרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חטמ"ר פארן מודיעה כי בחג הפסח הקרוב – בין התאריכים 19.4.19 ל-27.4.19 – כביש 10 יהיה פתוח לתנועת מטיילים. הכביש, אשר סגור לתנועת אזרחים במהלך השנה, ייפתח מעזוז שבחלקו הצפוני, דרך המעבר להר כרכום, ועד החיבור לכביש 12 בדרום. הכביש יהיה פתוח ככל הנראה בין השעות 07:30 – 18:00.

תודה

נראה לי שזה רק בכיוון אחד. מעזוז לכביש 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכביש פתוח לשני הכיוונים (לרוב רק בסוכות, חנוכה ופסח). הקטע מהר שגיא לצומת סיירים סלול באיכות גרועה.

מומלץ להתחיל מעזוז, לעלות עד הר שגיא ולחזור לצומת הרוחות. הקטע מהר חריף להר שגיא הוא שיא המסלול, הן מבחינת הנוף והן מבחינת ההנאה בנהיגה - יכל להיות קטע ראלי לכל דבר ועניין.

קחו בחשבון שמעזוז עד הכניסה לכביש, יש קטע לא סלול באורך של כ-2 ק"מ לערך.

לחלופין, אפשר גם להתחיל בהר חריף, לנסוע צפונה עד תצפית קדש ברנע, לחזור דרומה להר שגיא ולשוב לכביש בורות לוץ - צומת הרוחות.

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכביש יהיה פתוח בפסח לכל אורכו.

דברתי הרגע עם חמל הר שגיא.

08-6352719

• רעיון טוב! 1

חשוב להיות בשמחה!!!:-D:lol:

אך אין להיות עצוב- אם לא מצליחים.

יש הרבה אנשים בעולם- אבל, בני אדם הרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי בכביש הזה לאחרונה במילואים לפני כ-6 שנים. אני זוכר בעיקר את הבורות המזעזעים בו ואת החברים שלי שנתקעו בו... מקווה ששיפרו את הסלילה בינתיים

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש מדהים, נופים יפהפיים. מומלץ לנסוע לכל אורכו. יש נקודות תצפית יפהפיות להפסקות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרים את הכפפה לזרימת פורום לכביש הזה (מקטעים סלולים) בבוקר חמישי, 25.4. מי שמעוניין להצטרף, אנחנו כרגע שני רכבים שיוצאים מהמרכז בבוקר.

Sent from my Tricorder

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכונן גם לנסוע בחול המועד.

אילו מסלולי שטח קל / שביל הייתם ממליצים לי לנסוע באזור עזוז, או במהלך כביש 10 אם ניתן?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו המלצה ללינה פשוטה וזולה באיזור?

התכנון הוא לעשות את כל כביש 10 (החלק שפתוח עד לסיירים), להמשיך לאילת, אבל אני בספק אם יש לינה במחיר סביר באילת בחול המועד פסח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע כל פעם שפותחים את הכביש.מומלץ עד אילת וכל רכב מתאים.כל מי שנוסע יכול לעדכן ביום ושעת נסיעה.בחג הקודם משום מה היו הרבה בני דודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו המלצה ללינה פשוטה וזולה באיזור?

התכנון הוא לעשות את כל כביש 10 (החלק שפתוח עד לסיירים), להמשיך לאילת, אבל אני בספק אם יש לינה במחיר סביר באילת בחול המועד פסח

מה אתה מחפש ?אוהל או חדר ?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...