Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלו את מתי - השלב הבא במציאת רכב

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

2009, חברון, פילבוקס, מילואים. יש לכם ארבעה ימים לשרוף, אז באופן טבעי אתם מתיישבים לשחק שש-בש עם מתי. השיחה זורמת למשפחה, עבודה, תחביבים ותחומי עניין. אתם מספרים למתי שאתם בקטע של מכוניות. הוא מספר לכם שהוא בדיוק קיבל קידום בעבודה ועכשיו הוא מנהל מחלקת משכנתאות בבנק, ושאם אתם צריכים עזרה או ייעוץ לגבי משכנתא, תרימו טלפון. אל תתביישו. כי מה לא עושים בשביל חבר'ה מהמילואים. אנחנו משפחה.

2019, 20:03, הדירה שלכם. אתם אחרי האטרף של מקלחות, צחצוחי שיניים ובדיוק שמתם את הילד לישון. הדקות הבאות קריטיות. כל פתיחת דלת, צעד לא מתוכנן, או מילה בווליום לא מדויק תעיר את העולל ותשרוף לכם עוד 40 דקות ברוטו של ניסיונות להרדים את הילד.

הטלפון מצלצל. שכחתם לשים אותו על שקט. בצד השני צורח מתי "מה קורררררה!!!!!! גבר!!!! זה מתי מהמילואים!"

הילד מתעורר ומתחיל לצרוח, הגוף שלכם מתחיל להזריק אדרנלין. לברוח או להילחם. מתי לא מחכה לתשובה לשאלה שלו ויורה מיד אחריה "זוכר שאמרת לי שאתה בקטע של רכבים? אני חייב עזרה שניה. דקה. לא יותר". בת/בן הזוג מסתכלים יורים עליכם פגיונות מהעיניים. "לך תרדים אותו!!" הם מסננים מבין השיניים. אבל אתה לא יכול. זה מתי. מהמילואים. מה לא עושים בשביל חבר'ה מהמילואים. אנחנו משפחה.

20:33, הסלון שלכם. מתי פסל את כל האפשרויות שהצעתם לו והתפשר על אותה המכונית שהוא חשב עליה בהתחלה. אתם מנתקים את הטלפון. בן/בת הזוג יושבים על הספה ואתם מרגישים את הפעילות הוולקנית מבעבעת בתוך הגוף שלהם. להגיד משהו? להתנצל? להסביר? זה מתי, מהמילואים. הוא היה חייב עזרה. מה לא נעשה בשבילו? אז מה שלפני שנתיים כשניסיתם לקנות את הדירה ההיא לא הצלחתם לתפוס אותו והוא תמיד הבטיח לחזור. הוא בטח היה ממש עסוק. זה לא היה בכוונה.

מי מאיתנו לא היה שם? לא מכיר את הסיטואציה הזאת? וזה עוד המקרה הטוב. במקרה הרע זה באמת חבר טוב, ואתם באמת משקיעים שעות רבות של ייעוץ וניסיון למצוא בדיוק את ה"כלה" הנכונה. ואחרי שבועיים של מאות הודעות ועשרות שעות בטלפון, הוא מחליט לקנות בדיוק את הרכב שאמרתם לו שממש לא כדאי לו לקנות. או שהוא קונה את זה שכן המלצתם לו עליו, בניגוד לדעתו, וכל דבר רע שקורה לו עם הרכב, אפילו פנצ'ר, הופך לאשמתכם הבלעדית.

אז לא עוד. אנחנו שמחים לבשר לכם שהתחלנו בהרצה למתי מוטו (לא "מתי מהמילואים"), מתאים הרכב האוטומטי החדש של CarsForum. לא עוד בזבוז שעות על שיחות טלפון עם אנשים שאתם לא מכירים או מוקדני ייעוץ שבכלל לא מבינים כלום במכוניות, לא עוד חברים כמו מתי (כן "מהמילואים") שיהיו "חייבים לכם", לא עוד ניסיונות לשכנע אתכם לקנות מכונית שלא מתאימה לכם. לא עוד המתנה של ימים עד שיחזרו אליכם אחרי שהשארתם פרטים באיזה פופ-אפ. מעכשיו, תוך 2-3 דקות מרגע תחילת התהליך, מתי יתן לכם את שמות הדגמים הכי מתאימים עבורכם. ואם אתם לא מחפשים רכב - אז הוא יתן את התוצאה לחבר ההוא. ואתם תוכלו להשכיב את הילד לישון, לחזור לספה, להתכרבל עם בן/בת הזוג ולראות "חתונה ממבט ראשון".

למה אנחנו עושים את זה?

כי חרטנו על דגלנו מטרה אחת פשוטה - לאפשר לכל אדם שגולש ל-CarsForum, לקבל מידע אובייקטיבי, אמין, מקצועי ונקי מכל אינטרס מסחרי. כי אנחנו מאמינים שתחום הרכב, על כל המורכבות, הסיכובים, הקומבינות, והפחד הטהור שאנשים מרגישים כשהם מחליטים להחליף מכונית הם ממש לא גזירת גורל. כי אנחנו מאמינים שיש לנו את המשאבים, הרצון והיכולת להפוך את התהליך הזה גם אם לא למשהו מהנה כמו שהוא לכם ולנו, אז לפחות לכזה שלא גורם לסבל או מועקה.

איך אנחנו עושים את זה?

מתי מבוסס על אלגוריתם ממוחשב מתקדם שהוא תולדה של אלפי שעות עבודה. הוא עובד ללא מגע יד אדם או התערבות אנושית. אנחנו לא שולטים על התוצאות שהוא מציג, אנחנו לא יכולים להגיד לו להציג רכב כזה ולא אחר, וביננו, לפעמים אנחנו אפילו לא מבינים מה גרם לו להחליט להציג מכונית מסוימת. רק אחרי שאנחנו בוחנים את התוצאות לעומק אנחנו מבינים שהוא כנראה יותר חכם מאיתנו.

מה אתם צריכים לעשות?

הכי קל בעולם: מתי שואל אתכם שאלות, אתם עונים, ומקבלים רשימה של המכוניות שהכי מתאימות לכם. הדבר הכי חשוב לנו הוא שאתם תקבלו את כל המידע שאתם צריכים, שהוא יהיה נקי ואובייקטיבי, ושלא תרגישו שום לחץ לבצע החלטה כאן ועכשיו. כי כמו שאתם כבר יודעים - מכונית לא קונים בלחץ. בנוסף, כמובן שמאוד חשוב לנו לציין שהכל נעשה ללא שום עלות ושום התחייבות מצידכם.

מצאתם מכונית שבא לכם עליה?

לוחצים על התמונה של הרכב - משאירים טלפון, ואחד היועצים האנושיים והמקצועיים (באמת מקצועי) שלנו יחזור אליכם כדי לאמת את הפרטים ולתאם לכם פגישה באולם התצוגה. זהו. ככה פשוט. רוצים לשאול עוד שאלות או לקבל עוד פרטים? אין בעיה. הוא ישמח. רוצים רק לתאם פגישה? אף אחד לא ינסה לדחוף לכם שום דבר.

רוצים רק לקבל מידע ולהמשיך לחשוב?

בשמחה. הזינו מייל ותקבלו ישירות לתיבה שלכם דו"ח מלא על הרכב, כולל לינקים למבחנים, כתבות, דיונים בפורום וכמובן המפרט הטכני המלא. בנוסף תקבלו גם לינק למדריך מלא שמפרט את כל השלבים שאתם צריכים לעשות אם תחליטו לקנות את הרכב (חדש או משומש) באופן עצמאי.

רוצים מכונית משומשת?

אין בעיה. היועצים שלנו מחוברים למאגרי המידע של כל החברות הכי גדולות בשוק, וימצאו עבורכם את המכונית המושלמת.

זהו?

בגדול כן. אנחנו מתחייבים (ואתם יכולים לצטט אותנו) לא להציק לכם בשום צורה שלא ביקשתם מפורשות. לא לשלוח לכם פרסומות (עדיין עושים את זה בכלל?) או ספאם, ולהשתמש במה שהזנתם רק כדי לחבר ביניכם לבין הרכב שהכי מתאים לכם.

עוד דבר:

חשוב לנו להגיד שמתי עדיין נמצא בתקופת האימונים. לפעמים הוא יציג לכם תוצאות מוזרות, או יתקע ובכלל לא יציג שום תוצאה. לפעמים הוא יציג תוצאה אבל אנחנו, בני האנוש, לא נוכל למצוא לכם רכב, ולפעמים חלק מהדברים יכולים להתבלגן או לא להיות מוצגים כמו שצריך.

חשוב לנו שתהיו, לפחות בינתיים, קצת סבלניים עם מתי. מצאתם איזה באג? יש לכם רעיון שיכול לשפר אותו בעתיד? אנחנו הכי נשמח בעולם אם תגיבו כאן בשרשור הזה.

אז קדימה, למה אתם מחכים? לחצו כאן ובחרו את המכונית הבאה שלכם. או שלחו את הלינק למתי מהמילואים. כי גם אתם וגם אנחנו יודעים שמילואים ואוהבים וכבוד והכל, אבל בחיאת מתי, עכשיו הרדמתי את הילד.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רעיון מצויין ומבורך, ישר כוח!

עשיתי חיפוש לרכב משפחתי הבא עבור אשתי לנסיעות עירוניות קצרות עם 4 נפשות (מבוגר+3 ילדים) ו-2 (או 3) מושבי בטיחות כאשר לא חשוב ביצועים וצריכת דלק. תקציב עד 60. הוגדר מרכב 4-5 דלתות, ו-5 נפשות במקסימום.

משום מה סמארט יצא ברשימת ההמלצות...

במקומות הראשונים יצאו פיג'ו 2008, קיה סול וניסאן ג'וק. בוודאות אני יכול לספר שהראשון והשלישי לא מתאימים לדרישות.

אולי אם היתה אפשרות להגדיר במדויק את מספר כסאות הבטיחות התוצאות היו נכונות יותר. כרגע האפשרויות זה 0, 1-2, 3-4. חזרתי שוב ובחרתי 3-4 כאשר הייתי מצפה לקבל רכבים גדולים יותר (מיני-ואנים למשל) אך עדיין קיבלתי אותן תוצאות (שיהיה לכולנו בהצלחה לשים 3 כסאות בטיחות בפיג'ו 2008).

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב את מתי מהמילואים, אני חושב כמו שהוא חושב.

אתם "המבינים הגדולים" ברכבים קוראים למה שלא עובד כמו שאת ם רוצים "אפקט העדר" אבל השאר קוראים לזה "חוכמת המונים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי שאין מחליפה למג'נטיס

הוא הביא לי 15 רכבים כשהעדיפות הראשונה שלי הייתה 'תא מטען גדול'

ועדיין, כל הרכבים היו סופר מיני (מיני קופר, S1, I20 ושות'...)

מעניין לתת לו עוד כמה נסיונות ולראות מה קורה..

עריכה:

בהורדת תקציב, הוא מביא לי אייגו, ספארק ואלטו, כשציינתי שהעדיפות שלי היא : תא מטען, אבזור, ביצועים, צריכת דלק....

כל הכבוד על המאמצים!

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מצויין ומבורך, ישר כוח!

עשיתי חיפוש לרכב משפחתי הבא עבור אשתי לנסיעות עירוניות קצרות עם 4 נפשות (מבוגר+3 ילדים) ו-2 (או 3) מושבי בטיחות כאשר לא חשוב ביצועים וצריכת דלק. תקציב עד 60. הוגדר מרכב 4-5 דלתות, ו-5 נפשות במקסימום.

משום מה סמארט יצא ברשימת ההמלצות...

במקומות הראשונים יצאו פיג'ו 2008, קיה סול וניסאן ג'וק. בוודאות אני יכול לספר שהראשון והשלישי לא מתאימים לדרישות.

אולי אם היתה אפשרות להגדיר במדויק את מספר כסאות הבטיחות התוצאות היו נכונות יותר. כרגע האפשרויות זה 0, 1-2, 3-4. חזרתי שוב ובחרתי 3-4 כאשר הייתי מצפה לקבל רכבים גדולים יותר (מיני-ואנים למשל) אך עדיין קיבלתי אותן תוצאות (שיהיה לכולנו בהצלחה לשים 3 כסאות בטיחות בפיג'ו 2008).

כאמור, לפעמים התוצאות שמתקבלות נראות לא מובנות בפעם הראשונה. אבל ל-4 אנשים ו-2 מושבי בטיחות 2008, ג'וק וסול יספיקו. יחד עם זאת, אני כן רואה את ההיגיון לאפשר לבחור כמות מבוגרים וכמות ילדים.

לגבי זה שקיבלת אותן תוצאות בחיפוש השני - כנראה גליץ' במערכת. לא היה אמור לקרות.

לגבי הסמארט... אמ... אין תגובה. אנחנו נדבר איתו על זה.

אני אוהב את מתי מהמילואים, אני חושב כמו שהוא חושב.

אתם "המבינים הגדולים" ברכבים קוראים למה שלא עובד כמו שאת ם רוצים "אפקט העדר" אבל השאר קוראים לזה "חוכמת המונים"

צורם לי השימוש במינוח "אתם "המבינים הגדולים"" ובמיוחד במרכאות. אנחנו לא רוצים ששום דבר יעבוד "כמו שאנחנו רוצים". אם היינו רוצים לעשות כזה דבר, תהליך הפיתוח היה הרבה יותר פשוט ומהיר והתוצאות היחידות שהיו מתקבלות זה מיאטה ל-2 אנשים, BRZ לשני ילדים, ו-M4 או C63 לנסיעות בינעירוניות או יותר ילדים.

הרעיון הוא לקחת את אלפי שעות הניסיון שיש לנו (שאין למתי מהמילואים) בבחינת מכוניות ועשרות אלפי שרשורי הייעוץ ולתת לאנשים את המכוניות שבאמת הכי מתאימות להם על סמך נתונים וניסיון אמיתי שלנו ושל הקהילה. לא על סמך מה שהחבר של הבן דוד של הבייביסטר של הבת של הבוס מהמשרד ליד אמר לי פעם כשפגשתי אותו במעלית.

היופי במתי זה שאין לו סנטימנטים, ואין לו "נראה לי" או "הרגיש לי". הוא עובד על דאטא, לא על תחושות ומחשבות.

היופי בשיטה הוא שבניגוד למקומות אחרים, אנחנו לא דורשים ממך שום דבר לפני שאנחנו נותנים לך את המידע שאתה צריך. בטח ובטח שלא להשאיר את הטלפון שלך. אתה יכול להיכנס, לקבל את התוצאות, לרשום אותן על דף ולצאת להמשיך את הייעוץ עם מתי הפרטי שלך והוא יגיד לך מה מהאפשרויות טוב ומה לא, או שבכלל יגיד לך שאנחנו לא מבינים כלום והכי טוב טויוטה/פיג'ו/סובארו/מאזדה/יונדאי/רנו/מרצדס.

ידעתי שאין מחליפה למג'נטיס

הוא הביא לי 15 רכבים כשהעדיפות הראשונה שלי הייתה 'תא מטען גדול'

ועדיין, כל הרכבים היו סופר מיני (מיני קופר, S1, I20 ושות'...)

מעניין לתת לו עוד כמה נסיונות ולראות מה קורה..

עריכה:

בהורדת תקציב, הוא מביא לי אייגו, ספארק ואלטו, כשציינתי שהעדיפות שלי היא : תא מטען, אבזור, ביצועים, צריכת דלק....

כל הכבוד על המאמצים!

עם כל הצער, מתי עדיין לא יודע להתאים לדרישות יוצאות דופן (מג'נטיס לבן אדם שנוסע לרוב לבד זו דרישה יוצאת דופן) של אנשים יוצאי דופן כמו באי הפורום.

יחד עם זאת, אנחנו כל הזמן עובדים על שיפור האלגוריתם, ובמקביל גם עובדים על "להביא" קולגות למתי עבור אנשים שיותר מבינים במכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי את הכלי מס' פעמים כשעשוע והוא מאכזב, 5 נפשות, 3 כסאות ילדים, תא מטען גדול ומה שמוצע לי זה אופל קורס OPC? מיני קופר S? פולו GTI? פיאט 500 (4 מקומות ישיבה להזכרכם), אלפא מיטו?

''מתי'' גם מגיע לסייע לי להכניס את שלושת הילדים ברכבים הללו? :lol:

שורה תחתונה דרוש שינוי כי זה כלל לא רלונטי ואני מקווה שמישהו לא יקנה רכב בהמלצה כזאת כי הוא לא יפסיק לקלל את ''מתי''.

עריכה: ניסיתי למקד את ''מתי'' מעט יותר, אם לפני כן לא סימנתי כמה דלתות הפעם סימנתי 4-5 ועוד כמה דברים, מלבד התוצאות שאינן רלונטיות כלל כגון מיני קופר אס הפעם גם הופיעה וולוו S80 וביואיק לה קרוס. יש מעט שיפור הפעם אך עדיין הכלי פסול הרי הנק' התחלה צריכה להיות כמות נפשות ברכב וכמות כסאות בטיחות ברכב כי אם הוא יענה על כל הקריטריונים שלי אך אני לא אצליך להכניס 3 ילדים בכסאות הרכב פסול ולא רלונטי, הרי אני לא אומר אה יופי הרכב מעולה לי לכל הצרכים אבל ילד אחד יצטרך להשאר בחניה.

סדר שונה של אלגוריתם עם תיעדוף כנראה יעשה מעט יותר סדר והגיון, ניתן לוותר על כל דבר או בעצם כל דבר ניתן לפשרה אך את הילד אני לא אשאיר בחניה כי אין לו מקום ברכב.

עריכה אחרונה על ידי system_x

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר נכנסנו לבדיקות, אני מאוד אשמח שאם אתם מקבלים תוצאות לא הגיוניות (כמו System_x) שתכתבו את השעה שבה התחלתם את התהליך ו/או את התשובות (כולן) שהזנתם לשאלות כדי שנוכל לבדוק את הנושא. כל שאלה שנשאלת בתהליך היא קריטית ומשפיעה דרמטית על התוצאות, אז גם את זה צריך לקחת בחשבון.

בדקתי עכשיו עם אותן דרישות שלך (5 נפשות, 3 מושבי בטיחות) וקיבלתי תוצאות טובות (מיניוואנים/ג'יפוני שבעה מושבים).

יתרה מזו, כמו שאמרתי לפני כן, כמו בכל מערכת ממוחשבת לפעמים עדיין קורות תקלות, אז אנחנו צריכים את הסבלנות ושיתוף הפעולה שלכם כדי שנוכל לפתור אותן.

רעיון מבורך.

אך לצערי רואה לחץ עצום מצד היבואנים שינסו להשפיע על המלצות או בקורת .

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

כבר ניסו, ומוזמנים להמשיך לנסות. השפעה על ההמלצות ועל הביקורות, כמו שמעולם לא הייתה, כך גם לעולם לא תהיה.

ובנימה אישית, אני חושב שלתת לגוף חיצוני/מפרסם להשפיע על התוצאות/ביקורות/תוכן שלך זה ירייה לעצמך ברגל וגם לא תורמת למפרסם שום דבר. כי מחר יבואו עוד שלושה מפרסמים, ותצטרך לתת לכולם "יחס מועדף", אבל כולם יקבלו אותו, אז חזרת בדיוק לנקודת ההתחלה רק שמכרת את עצמך ואת הגולשים שלך בדרך.

הדרך היחידה שתהיה ליבואנים להשפיע על התוצאות של מתי, היא ברמתם - להציע חבילות יותר אטרקטיביות מהמתחרים שלהם. ואת ההשפעה הזאת אני מחבק בשתי ידיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר נכנסנו לבדיקות, אני מאוד אשמח שאם אתם מקבלים תוצאות לא הגיוניות (כמו System_x) שתכתבו את השעה שבה התחלתם את התהליך ו/או את התשובות (כולן) שהזנתם לשאלות כדי שנוכל לבדוק את הנושא. כל שאלה שנשאלת בתהליך היא קריטית ומשפיעה דרמטית על התוצאות, אז גם את זה צריך לקחת בחשבון.

בדקתי עכשיו עם אותן דרישות שלך (5 נפשות, 3 מושבי בטיחות) וקיבלתי תוצאות טובות (מיניוואנים/ג'יפוני שבעה מושבים).

יתרה מזו, כמו שאמרתי לפני כן, כמו בכל מערכת ממוחשבת לפעמים עדיין קורות תקלות, אז אנחנו צריכים את הסבלנות ושיתוף הפעולה שלכם כדי שנוכל לפתור אות

כבר ניסו, ומוזמנים להמשיך לנסות. השפעה על ההמלצות ועל הביקורות, כמו שמעולם לא הייתה, כך גם לעולם לא תהיה.

ובנימה אישית, אני חושב שלתת לגוף חיצוני/מפרסם להשפיע על התוצאות/ביקורות/תוכן שלך זה ירייה לעצמך ברגל וגם לא תורמת למפרסם שום דבר. כי מחר יבואו עוד שלושה מפרסמים, ותצטרך לתת לכולם "יחס מועדף", אבל כולם יקבלו אותו, אז חזרת בדיוק לנקודת ההתחלה רק שמכרת את עצמך ואת הגולשים שלך בדרך.

הדרך היחידה שתהיה ליבואנים להשפיע על התוצאות של מתי, היא ברמתם - להציע חבילות יותר אטרקטיביות מהמתחרים שלהם. ואת ההשפעה הזאת אני מחבק בשתי ידיים.

ציינתי בעריכה את מה שעשיתי ואיך זה מעט הסתדר.

כמו שאמרתי וכשיפור ממליץ לכם כל חיפוש קודם כל שהתוצאה תתבסס על מס' נפשות וכסאות בטיחות ורק אח''כ על שאר הפרמטרים. נניח יש במאגר 100 רכבים, בשלב הראשוני יעבור המאגר סינון לנפשות וכסאות בטיחות ויצטמצם נניח ל 20 רכבים ורק לאחר מכן יהיה מענה לשאר הדרישות לפי הסולם של המשתמש, אם זה יוקרה, גבוהה, חסכוני וכו'. הרי שוב בשום תצורה ולא משנה מה סימנתי פיאט 500 לא תוכל להתאים למס' נפשות שלי וכסאות הבטיחות גם אם אהפוך עולמות ולכן זה תנאי סינון ראשון.

עריכה: משהו נוסף, הגדרתי תקציב מסויים והופיעה לי לנצ'יה דלתא כמתומחרת ב 60 ומעלה, הרי דלתא נמכר סביב ה 40 אלף ש''ח וניתן להציע אותה דווקא בתקציב נמוך בהרבה ממה שאני ציינתי, היא רלונטית יותר למי שמחפש רכב ב 40 ופחות למי שמחפש רכב ב 60 ומעלה.

עריכה אחרונה על ידי system_x

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני לא יכול לפרט יותר מדי על איך עובד האלגוריתם, אז אני נאלץ להשאיר את ההצעה שלך לגבי מספר נוסעים ופיאט 500 באוויר :)

ולגבי המחירים, אלה מחירי מחירון שמחושבים ע"ב נוסחאות שפיתחנו. וכולנו יודעים טוב מאוד שפה ושם יש אנומליות הזויות שנופלות בין הכסאות. הדלתא היא אחת מהן.

אני עכשיו קורא את התגובות שלי ופתאום זה נשמע כאילו אני מאוד מגונן על מתי וחולק על כל מי שלא מסכים.

אז רק חשוב לי להבהיר שזה לא המצב. כל הערה שאתם נותנים נרשמת, מנותחת, ומופקות מסקנות על-פיה. אלא שבמקום לכתוב "תודה" או "1+", אני רואה לנכון גם להסביר למה עשינו מה שעשינו ולמה בחרנו במה שבחרנו. אז תמשיכו להגיב ולתקן אותנו. אנחנו רושמים הכל.

פבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצתי עכשיו שוב את החיפוש (שעה 13:10), רק עם האפשרות של 3-4 כסאות (בפועל צריך 2 כסאות ובוסטר הגבהה, כולם במושב האחורי כמובן), נסיעה עירונית.

הפעם זה נראה טוב יותר אבל עדיין לא מספיק.

את המקומות הראשונים תפסו c3 פיקאסו, ספייס ורסו וקפצ'ור. כולן מתאימות בלחץ.

בכלל הרשימה המלאה לא הכילה שום רכב בדרג משפחתי (כגון 308 או C4 בתצורת האצ'בק המתאימה יותר לעיר), אלא רק קטגוריה מתחת.

וכן, סמארט עדיין שם... (לפחות שיופיע הfor4, למה הדגם ל-2? :-D )

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, יוזמה מבורכת, תודה.

הייתי מוסיף רזולוציה בכמה קטגוריות, במיוחד בבטיחות: הרכב הבא של אשתי יכלול בטיחות אקטיבית מלאה, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית וכו..

ללא יכולת לסנן ע"פ הנתונים האלה, העסק לא שימושי (עדיין).

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצתי עכשיו שוב את החיפוש (שעה 13:10), רק עם האפשרות של 3-4 כסאות (בפועל צריך 2 כסאות ובוסטר הגבהה, כולם במושב האחורי כמובן), נסיעה עירונית.

הפעם זה נראה טוב יותר אבל עדיין לא מספיק.

את המקומות הראשונים תפסו c3 פיקאסו, ספייס ורסו וקפצ'ור. כולן מתאימות בלחץ.

בכלל הרשימה המלאה לא הכילה שום רכב בדרג משפחתי (כגון 308 או C4 בתצורת האצ'בק המתאימה יותר לעיר), אלא רק קטגוריה מתחת.

וכן, סמארט עדיין שם... (לפחות שיופיע הfor4, למה הדגם ל-2? :-D )

אני לא יודע למה, אבל משהו בתהליך אצלך נשבר. בגלל זה כנראה אתה מקבל תשובות לא טובות.

זה יעבור כמובן לגורם הטכני לבדיקה למה זה קורה ולמה בכלל אתה מקבל תוצאות לא טובות במקום לא לקבל תוצאות בכלל.

ראשית, יוזמה מבורכת, תודה.

הייתי מוסיף רזולוציה בכמה קטגוריות, במיוחד בבטיחות: הרכב הבא של אשתי יכלול בטיחות אקטיבית מלאה, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית וכו..

ללא יכולת לסנן ע"פ הנתונים האלה, העסק לא שימושי (עדיין).

אל תספר לאף אחד, אבל זה בעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...