Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלו את מתי - השלב הבא במציאת רכב

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"לכוון" אותו למכונית כל כך מיוחדת כמו יאריס T-Sport נראה לי כמו משהו ש-99.7% מהאוכלוסיה לא יעשה, והם כאמור קהל היעד של המערכת הזו הרבה יותר מאשר אנשים כמונו

. לאותם 99.7%, אגב, כנראה שאלטו או i10 יתאימו הרבה יותר.

לגבי אמינות, אלה נתונים שכרגע אין לנו, והיות שאנחנו לא יכולים להשתמש בנתוני "אצבע מול הרוח", כרגע זה לא מופיע.

ברוח הדברים האלה, הייתי מוסיף אינדיקציה שלדגם שהומלץ, כבר הוצג מחליף בחו"ל. למשל : לרנו קליאו או לפיג'ו 208 הוצגה מחליפה מעודכנת.

זה בדיוק מסוג הדברים שקהל יעד לא מנוסה לא ידע, וממש לא צריך "אצבע מול הרוח" כדי להבין שהמחירון יכה ללא רחם דגם שתוך חודשיים יראה מיושן.

עריכה אחרונה על ידי ליפיגו
כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש ברעיון הזה היגיון כמובן, אבל הוא עלול לגרום לבעיות, ודווקא זה מאוד "אצבע מול הרוח" כי אם היום למשל הוצג דגם חדש, ואני מציין את העובדה הזו בפני הגולש, זה לא עוזר לו בכלל אם אני לא אומר לו מתי הדגם החדש הזה יגיע ארצה. יש רכבים שמגיעים ממש במקביל להשקה העולמית (רכבי יוקרה בדרך כלל), ויש מקרי קיצון (כמו ניסאן מיקרה, ככה בשליפה מהמותן), שעברו כבר שבעה עידני קרח ותחילת השיווק שלה בישראל עדיין איננה נראית באופק.

בקיצור, לדעתי עצם ציון ה"יש דגם חדש" לא באמת תורם אם הוא לא מגיע לצד "יגיע בעוד X חודשים".

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לדעתי זה מידע חיוני ושעדיף להשאיר לשיקול דעתו של המחליט אם זה "תורם".

2. ברוב המקרים אנשים מסוגלים להמתין לא מעט זמן עם רכישה. הזמן פועל לטובת הקונים בשוק הזה.

3. לרכוש דגם שלא מיוצר יותר זו טעות בכל קנה מידה, וכאנשי מקצוע אתם אמורים לדעת זאת היטב. במיוחד לאור העובדה שמשווקים לא מנדבים את המידע הזה מסיבות מובנות, ובניגוד לחוק (לפנק לפנק לפנק), ובמיוחד בעיסקאות 0 ק"מ לסוגיהן.

4. מעבר לזה, לדעתי, לגוף מקצועני-אובייקטיבי כמו קארפורום לא תינתן האופציה לרחוץ בנקיון כפיו (אני לא משפטן וכמובן שלא יודע אם זה עומד במבחן המשפטי של "תום לב" במידה ונתח מהעיסקה הגיע אליכם ) כשלקוח יבין שדפקו אותו.

חבר טוב שלי אכל אותה (מהגאונים שנזכרים להתייעץ לאחר המעשה), כשפינקו אותו בקיה ספורטאג' הישן בשעה שהיה ברור שהדגם החדש יגיע (עם כל הבטיחות האקטיבית..). תחושת ה"דפקו אותי" ליוותה אותו הרבה זמן. הרבה.

עריכה אחרונה על ידי ליפיגו
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל את דעתך ב-100% ואעלה את הרעיון לדיון. את דעתי אמרתי.

לגבי גילויים נאותים - נשאיר את הדיוקים המשפטיים לאנשים המשפטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתבטא בעדינות המירבית: ככל שהמטרה מוגדרת יותר כ'לספק מקסימום מידע ללקוח',

סוגיית דיוקים המשפטיים" הופכת לפשוטה יותר, על סף הטריוואלית.

ואידך זיל גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שמתי יעבוד בצורה קצת שונה.

במקום למלא 10 שאלות ולהגיע בסוף למדגם סופי, למה לא לבצע מנוע נוח יותר כמו ביד 2?

אחד כזה שעל ידי סרגל כלים, כמו של חיפוש מאמרים אקדמיים למשל, מצמצמים אופציות על ידי מגוון קטגוריות: תקציב, נפח מנוע, מספר מקומות, קטגוריה (ולשים תמונה קטנה של רכב מהקטגוריה ובסדר מהקטן לגדול, יכול לעזור למי שלא בקיא), מספר מושבים, יצרן מסויים, תיבת הילוכים (שגם פה יש כמה סוגים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שמתי יעבוד בצורה קצת שונה.

במקום למלא 10 שאלות ולהגיע בסוף למדגם סופי, למה לא לבצע מנוע נוח יותר כמו ביד 2?

אחד כזה שעל ידי סרגל כלים, כמו של חיפוש מאמרים אקדמיים למשל, מצמצמים אופציות על ידי מגוון קטגוריות: תקציב, נפח מנוע, מספר מקומות, קטגוריה (ולשים תמונה קטנה של רכב מהקטגוריה ובסדר מהקטן לגדול, יכול לעזור למי שלא בקיא), מספר מושבים, יצרן מסויים, תיבת הילוכים (שגם פה יש כמה סוגים).

כל הרעיון היה להתרחק מהתפיסה הזו. קהל היעד הוא אנשים שאם הם יסתכלו על מספרים של נפח מנוע הם יסגרו את החלון ויתקשרו ל"חבר המבין" שלהם שפשוט ימליץ להם על רכב. כנ"ל קטגוריה (האם סופר מיני חדשה קטנה יותר ממשפחתית בת 5-6? ואם כן, האם הפער משמעותי? האם ג'יפון קטן סטייל סיאט ארונה יכול להיחשב "משפחתי" למרות שהמידות שלו כמעט זהות לאלו של סופר מיני?), יצרנים (נפרסם נתונים בעתיד, ההעדפות עשויות להפתיע אתכם), תיבות הילוכים (מבחינת הרבה מאוד אנשים יש אוטומט/לא אוטומט).

התהליך והשיטה האלה פותחו אחרי הרבה מאוד התייעצות עם אנשי מקצוע שהנתונים שלנו מראים שהם יודעים על מה הם מדברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה מה אני בוחר, יוצא לי אלפא כלשהי....

מוזר.גם אם הרכב הנוכחי הוא גולף 2010 וגם אם הרכב הנוכחי הוא אסטון מרטין ונקוויש 2018 .

בכל מקרה עבורי יש רק אופציה אחת אם בא לי להתחדש מגולף 2010 בתקציב עד 150 אלף עם : אלפא מיטו. לא מציע לי אופציות נוספות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברתי את מתי :(, הוא לא מצאה לי כלום.

הוא נתקע על טעינת עמוד התוצאות או הודיע שלא מצא תשובות? המצב הראשון לא תקין, השני אומר שהדרישות שלך, איך לומר, לא חיות בכפיפה אחת עם המציאות שאנחנו חיים בה :lol:

לא משנה מה אני בוחר, יוצא לי אלפא כלשהי....

מוזר.גם אם הרכב הנוכחי הוא גולף 2010 וגם אם הרכב הנוכחי הוא אסטון מרטין ונקוויש 2018 .

בכל מקרה עבורי יש רק אופציה אחת אם בא לי להתחדש מגולף 2010 בתקציב עד 150 אלף עם : אלפא מיטו. לא מציע לי אופציות נוספות.

לא בחרת אסטון, למה סתם להגיד? :)

יש כרגע איזה באג שאנחנו מודעים אליו ועובדים על תיקונו, הוא זה שהציג לך את המיטו. בפועל היית אמור לקבל תשובה שאין תוצאות שתואמות את החיפוש שלך.

כמובן תודה לכם שאתם משתפים פעולה איתנו. אם יש עוד הערות או שאלות, אנחנו פה. וכמובן שנשמח שתעבירו את הידע על מתי הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסר לי כפתור "שתף" בדף הפתיחה.

לסמן את הכתובת, copy, paste בטלפון קצת מסורבל.

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בחרתי אסטון.... :-)

עברתי שוב ומצאתי את החיפוש השני שלך.

מה אומר... מתי הוא אמנם מכונה, אבל מי כמונו יודע שמכונות מרגישות. וכנראה שהוא מרגיש שיש לך נשמה של אלפיסט.

חסר לי כפתור "שתף" בדף הפתיחה.

לסמן את הכתובת, copy, paste בטלפון קצת מסורבל.

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

רעיון מצוין ונוסיף אותו בהקדם האפשרי.

אבל בינתיים אתה יכול להגיד להם לחפש "מתי מוטו" (עם הגרשיים) בגוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב חברים!

בשבוע האחרון העברנו את מתי עוד סדנת הכשרה וביקשנו ממנו שישפר את עצמו בהרבה מאוד דברים, חלקם הגדול בזכותכם ובעקבות הבקשות שלכם.

כך למשל הוא יודע עכשיו לשאול אם אתם רוצים רכב ספורטיבי או קבריולט (לחובבי המיאטות), הוא לא יציע לכם רכב קטן יותר אם אמרתם לו שאתם מחליפים את הרכב הנוכחי כי הוא קטן מדי וגם כי בא לכם, ואפילו דרשנו ממנו להוסיף לכם את האופציה לבחור ברכב הנוכחי שלכם את תת-הדגם, כך שאם אתם רוצים להחליף את ה-C3 דיזל שלכם למשהו חסכוני יותר (בהנחה וחיה מיתולוגית כזו בכלל קיימת), הוא יוכל לעשות את זה.

אז כל מי שקיבל תוצאות מוזרות, או לא קיבל תוצאות בכלל, או הרגיש כאילו אנחנו לא מאפשרים מספיק אופציות לבחירה, אתם מוזמנים לבדוק את מתי שוב.

כמובן, שבמקביל אנחנו ממשיכים כל הזמן לעבוד על הוספת פונקציות נוספות, שיפור התוצאות, עוד פרטים לבחירה ועוד המון דברים שאני אפילו לא יכול לספר לכם.

לכל שאלה, טענה, תלונה, או תהיה שיש לכם, אני תמיד פה.

פבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשתי רכבים חדשים או 0 ק"מ, קיבלתי הצעות לרכבים שלא משווקים כבר, חלקם זמן רב:

סיאט טולדו דיזל

רנו מגאן סטיישן (לא גרנד טור)

אוריס סטיישן

כמו"כ, כשמתייעצים עם מתי דרך חלון צף מהמגזין, לא ניתן לחזור לשלבים קודמים ע"מ לשנות את ההעדפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...