Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יומן מעקב - רנו מגאן גרנד קופה

daido1

פוסטים מומלצים

כמובטח, הרגע לו חיכינו!

באיחור קל, אני חונך באופן רשמי את יומן המעקב שילווה את ה"צרפתיה המפנקת" החדשה שלי בשנים הקרובות.

לאחר פרידה עצובה מה-308 שליוותה אותי בנאמנות רבה ב-4.5 שנים האחרונות. (וממשיכה ללוות כרגע תושב ב"ש מאושר!)

יומן זה יסייע לכולנו להכיר מקרוב את הדגם החשוב כל כך של רנו, ובמיוחד - גם איך הוא מספק את התמורה לאורך זמן.

ב-12.3 ב-12 בצהריים בדיוק היא חיכתה לי כולה "זורחת" באולם המכירות של "קארסו" ברעננה.

20190312_122346.jpg

תעודת זהות:

שנת יצור : 2019.

מנוע: 1.3 בנזין (אלה-מרצדס!), מוגדש טורבו.

תיבת הילוכים : רובוטית דו-מצמדית, 7 הילוכים.

הספק : 140 כ"ס / 5000 סל"ד

מומנט : 24.5 / 1600 סל"ד (ומרגישים!)

תאוצה 0-100 קמ"ש : 9.0 שניות. (עוד לא ניסיתי)

מהירות מרבית: 201 קמ"ש (גם לא אנסה... :wink:)

רמת אבזור : Executive הבכירה, כולל גם מערכת סטריאו משודרגת (על כך בהמשך!) וגג שמש.

צבע - אפור פלטינום. בתנאי תאורה הנכונים: אפילו מעט כחלחל...

מחיר - Olala מהזולות בקטגוריה.

חוויית המסירה

בקארסו משתדלים מאד למחוק את מחדלי העבר של רנו בכלל והיבואן בפרט. האמת? בינתיים מצליחים!

בהחלט הרגשתי יחס VIP, למרות שאני לקוח רגיל כמו כולם.

החל משלב המכירה, ועד המסירה - אין שום תלונות.

הסבירו לי לפרטי פרטים מה אני מקבל, ואיך אני מפעיל כל דבר. יש להם גם קו שירות ארצי מאד זמין,

גם שבועיים אחרי - לא משנה אם אני מתקשר למספר שירות או לאיש המכירות (שאני לא אמור כבר לעניין אותו...),

אני מקבל מהם את מלוא תשומת הלב.

במסירה עצמה סקרתי את האוטו מכל הכיוונים. לא נמצאו שום פגמים, ואפילו לא סווירלים (השריטות הקטנות האלה של המכונות שטיפה).

בחנייה

מרשימה ביותר! שילוב מושלם של עיצוב צרפתי מעודן, והמון הייטק.

גם מבחוץ וגם מבפנים...

כל הפלסטיקים, הדיפונים והריפודים עושים רושם של איכות פרימיום מאד גבוהה!

אפילו אם טיב החומרים הוא לא כזה בחלק מהמקומות (כמו למשל באיזור תיבת ההילוכים), אז רנו עשו עבודה מצויינת בהסוואת האיזורים הזולים.

השילוב של בז' ושחור רק מחמיא לה עוד יותר, ואפילו מעלה קונוטציה של מכונית יוקרתית אמיתית. (סוג של "מרצדס עממית" :-P )

מולטימדיה

בשביל זה צריך לא פרק, אלא ספר נפרד. ואכן, רנו מספקת חוברת בעובי מכובד ביותר בנוסף לספר-רכב הרגיל,

שמתארת את שלל הפיצ'רים שהצליחו לדחוף שם.

5 שעות במשך 3 ימים הקדשתי לקריאת כל האנציקלופדיות שלהם (כולל תרגול...), כדי להבין מה רוצים מהחיים שלי שם.

ואני עוד מתכנת... :)

ייאמר לזכותם שהכול מוסבר בשפה ברורה, והתרגום סבבה לגמרי.

להלן סקירה של עיקר הפיצ'רים:

• מצבי נהיגה - נוחות, ספורט, חסכוני , נייטרלי, ובחירה אישית.
    כל מצב עם הגדרות יחודיות של מצב המנוע, גיר, הגה, לוח שעונים, אוירת תאורה.
  • לוח שעונים. מרשים ביותר, ומדליק! יש כ-5 מצבים, שניתן לבחור ביניהם במצבי הנהיגה השונים. כל אחד לפי העדפתו.
    לטעמי, עדיף היה מד סל"ד עם סקלת מספרים ביותר ממצב אחד מתוך החמישה. הניחו שבמצבים שמתאימים יותר ל"חיסכון" או "נוחות", אז לא מעניין הסל"ד המדויק, אלא רק ה"טווח" שלו פחות או יותר. (חסכוני או לא).
  • בקרת אקלים. במבחני דרכים השונים הגזימו קצת. ממש לא נורא התפעול דרך המדיה, ולדעתי, יש כאן שיפור בהשוואה לפיג'ו.
    נגיעה קטנה "על עיוור" באיזור די רחב בתחתית המסך, ומיד קופץ חלון המזגן ותופס את המסך הענקי. הפקדים בו נוחים, מהירים וברורים.
    ת'כלס צריך אותו בעיקר בשביל לכוון אוורור, וגם פתחי אוורור. הטמפרטורה עצמה נגישה בכפתורים מכאניים רגילים מחוץ למדיה.
    נגיעה נוספת - וחלון המזגן נסגר. הנדסת אנוש בהחלט סבירה.
  • מערכת סאונד משובחת של 8 רמקולים. עוצמתית ושומעים בה מעולה! תחושה אפילו של "סאב" קטן, וצלילים ממש נקיים.
    מי שאוהב מוזיקה, אז רק בשביל זה שווה השדרוג לאקזקוטיב! (ברמות האבזור הזולות יותר יש מערכת מקורית, אבל יותר פשוטה).
    יש שני שקעי USB, כרטיס SD, ו... אפילו CD מתחבא לו בתא הכפפות. לא הכי נגיש, אבל ברוב הרכבים CD כבר נכחד!
    אני באופן אישי הכי אוהב להפעיל פשוט את SPOTIFY, ודרך ה- Bluetuth התפעול שלו ממש נוח.
    תפעול המערכת מאד נוח במיוחד דרך הכפתורים בהגה (מחייב לימוד ותרגול לפי הספר, ואח"כ זה ממש אינטואיטיבי).
    מינוס אחד בולט - הדפדוף בתיקיות ב-USB לא הכי נוח. אפשרי רק דרך המסך ולא ההגה.
  • שיקוף סמארטפון - ניסיתי לשקף את Android Auto, אבל בינינו? זה עדיין לא בשל החיבור הזה.
    החלטתי שאני לא אשתמש בו! לא ניתן לסובב את השיקוף באופן אנכי (בהתאם למסך ברכב זה) אז הוא נפרס לרוחב על שטח קטן, וחמור מכל - הוא נורא מסנוור בלילה!
    אין שום דרך להפחית את הבהירות. וזה מפריע במיוחד בווייז, וגוגל מפות ש"תקועים" במצב יום סופר-בוהק גם בלילה.
    לא יודע אם זה כרגע "חוקי" או לא, אבל רק בגלל הסיבה הזאת הייתי מוציא את זה מהחוק עד שגוגל / רנו יתקנו את זה. (לא ברור לי
    מי אחראי על המחדל)
  • טלפון. מאד נוח ואינטואיטיבי. גם דרך המדיה, וגם דרך ההגה. רק ביקורת אחת יש לי על הספר טלפונים.
    אי אפשר לבנות רשימת אנשי קשר מצומצמת של אנשים חשובים כפי שעשיתי בפיג'ו.
    הוא ניתן לסנכרון עם רשימת אנשי הקשר המלאה בסמאטפון. או הכל או לא כלום!
    אפשר להוסיף "מועדפים" למסך המדיה, אבל רק 4. אני לא מתקשר הרבה מהרכב, אז זה לא כזה קריטי עבורי.
  • מערכת ניווט מובנית.
    תוכנה מצוינת! להבדיל מווייז (דרך android auto), היא נפרסת על כל המסך, וממש נוח לעבוד איתה.
    אני לא בטוח אם זה iGo או משהו דומה לה, אבל מהרבה בחינות היא עובדת טוב יותר מווייז.
    הייתי בכיף מוכן לעבוד איתה בנסיעות "נטולות פקקים", אבל יש בעייה! קרסו לא נותנים כרגע עדכון מפות. (ביררתי)
    נכון לעכשיו המערכת היא עם מפות מ-2016.
    שורה תחתונה - אני עובד עם ווייז או גוגל-מפות דרך הטלפון עצמו, בשיטה הישנה והטובה. טעון שיפור!
  • ניווט קולי - לא סתם נתתי לזה סעיף נפרד. הממשק הקולי מעולה! יש כפתור על ההגה שמפעיל את מרבית הפיצ'רים במדיה,
    כולל גם מזגן, מצב נהיגה, ספר טלפונים ועוד.
    אני טוען שזה העתיד, כי זה הכי בטיחות! עיניים על הכביש, וכל הפקודות דרך דיבור בלי "להתעסק עם כפתורים" בכלל.
    עובד מעולה! אבל שוב בעיה - רק באנגלית ועוד כמה שפות. עברית - עדיין לא.. לשיפור, קראסו!
    האמת, שיש אופציה מגניבה שהכפתור על ההגה "ישתלט" על אנדרואיד (או סירי של אייפון?..) ברגע שמפעילים את השיקוף טלפון.
    ואז, באמת אפשר לשלוח פקודות בעברית, אבל עד כה הצלחתי להפעיל איתן רק את הניווט, ולא שום דבר אחר.
    בכל מקרה, כבר אמרתי שאני מעדיף לעבוד כרגע בלי השיקוף.
  • אימון חיסכון - רנו יצאו מגדרם כדי לדרבן אותכם להפוך את העולם ליותר ירוק! כפתורים למאוורר אין... אבל כפתור ECO פיזי גדול ובולט בהחלט יש!
    ברגע שלוחצים עליו, אז כמובן שכל האוירה מסביב נהפכת למאד "ירוקה" (כולל תאורה), ומיד עוברים למצב חיסכון.
    רנו הקדישו שני חלונות די ססגוניים ומפורטים כדי לעקוב אחרי ביצועי החיסכון שלכם,
    כולל סטטיסטיקות, ציונים עבור סוגי הנסיעות השונים (עבודה, טיולים, וכו') וכל מיני טיפים לשיפור הנהיגה החוליגנית שלכם.
    מגניב לגמרי! אבל.. נראה לי שמספיק רק להוריד קצת ת'רגל מהגז, לא? למה צריך את כל ה"מופע" מסביב?...

יש עוד כל מיני פיצ'רים מגניבים קטנים, חלקם שימושיים יותר וחלקם פחות - כגון מערכת לטיהור האויר באוטו (!),

אבל לא נצא מזה... אם למישהו יש שאלות ספיציפיות, אז בהמשך השרשור.

בטיחות לפני הכל!

• בלימה אוטונומית. מקווה שלא אאלץ אף פעם לבדוק..
    • בקרת שיוט אדפטיבית. עובדת מעולה! אומנם רק מעל 50 קמ"ש, אבל מדוייקת מאד ובולמת באופן הדרגתי ו"מנומס".
      לא נתקלתי אפילו במקרה אחד שהיא "פספסה" רכב בגלל עיקול או בגלל עומס תנועה.
      לדעתי, מאיצה באופן קצת מופרז כשהנתיב מתפנה. היו יכולים לעדן קצת את התאוצה.
      אם יש הפרש מהירויות גדול מדי ביני לבין הרכב שלפניי, אז היא יודעת להתריע באופן ברור על כך שהאחריות על הבלימה עוברת אלי. (חובה לקרוא את הספר!!!)
    • ניטור מרחק מלפנים - יש ציור של מכונית על הלוח שעונים, וצבעים ירוק, צהוב, אדום. אפילו אומדן בשניות של המרחק של הרכב מלפנים. פשוט, ברור, מדוייק. יופי!
    • מצלמת רוורס וחיישנים היקפיים - ציון מושלם! גם קווי ההנחייה מאד עוזרים לדייק, גם איכות המצלמה גבוהה מאד, וגם בלילה יש ISO גבוה - כלומר ראיית לילה מצויינת. באותו חלון רואים גם חיווי גראפי של החיישנים ההיקפיים, וזה ממש נוח
      בתמרוני חנייה! אחרי גשם או המון אבק, אז לא לשכוח להעביר ניגוב קטן על הסמל של רנו מאחורה... :wink:
    • התרעת סטייה מנתיב. אוקיי, זה עובד באופן סביר, ורק בכביש הראשי. נותן רק התרעה שנשמעת כמו חרחור מימין או שמאל. כמובן צריך שקווי ההפרדה והשוליים בכביש יהיו ברורים, אחרת היא מפספסת.
      אני באופן אישי פשוט מכבה את הפיצ'ר הזה. מיותר לי.
    • שליטה באורות גבוהים. כלומר, ברגע שהמערכת מזהה רכב ממול, אז אוטומטית היא מורידה מאורות דרך למעבר.
      כיביתי את זה. נימוס "צרפתי" מוגזם (נראה לי מקילומטר הוא כבר מוריד לי ת'אורות...)
    • זיהוי כלי רכב בשטח מת - לצערי הרב, יש רק בחו"ל אבל לא אצלנו! וחבל מאד שכך.
      הרכב גדול, ויש לו איזורים מתים. אז הוספתי "בקרה" משלי - צמד מראות קטנות במראות צד.
    • תאורת לד! מי שעוקב אחריי, יודע שאני מתעקש שזה אביזר בטיחות לכל דבר ועניין.
      בהחלט תאורה חזקה, רחבה. ממש הופכת לילה ליום (אפילו בכביש גשום).
      אולי קצת פחות מהקסנון שהיה לי פעם בוולוו, אבל אני מרגיש איתה הרבה יותר בטוח לעומת הפיג'ו "הלוגן" שהיתה לי קודם!

הגיע הזמן לנסוע קצת, לא?...

נהיגה

תענוג! "לביאה" עוצמתית אך שקטה. כל לחיצה על הגז מסל"ד מאד נמוך (כבר מ-1,600) מלווה בדחף נעים ובשרני מאד.

הגיר מעולה ומאד מהיר.

במבחני דרכים כתבו שהוא מעט איטי, אבל נראה לי שרק בתגובה הראשונית התגובה לא הכי "מיידית" ללחיצה כבדה על הגז.

ברגע שמפגינים נחישות, אז התמורה מגיעה מהר!

בכל אופן, הרושם שלי היא שהאיטיות של הגיר (אם בכלל) נובעת יותר מהתאמה למצבי החיסכון או "סמי-חיסכון".

כי במצב "ספורט" גם התגובה הראשונית משתפרת פלאים!

הצליל של המנוע ממש מגניב ונעים לאוזן, ובשיוט היא בהחלט שקטה. בסיבובי סרק פשוט לא שומעים כלום,

פעמים רבות אני חושב שהוא נכנס בכלל למצב "STOP" בזמן שהוא לא.

בסל"ד גבוה היא קצת פחות מרשימה, אבל באמת שלא צריך להגיע לשם. ה-7 הילוכים מאפשרים לנצל את המנוע בצורה מיטבית בדיוק לתאוצה

שרוצים.

היגוי -

קצת מנותק. אבל מאד מדוייק. במצב "ספורט" ההגה קצת יותר "כבד", אבל לא התרשמתי שהוא הופך פתאום ל"פורמולה".

בכל אופן, כל עוד אתם נוהגים באופן שפוי בלי לתקוף עיקולים (זה ממש לא הקטע שלה..), אז תהנו מהיגוי זורם ואחיזת כביש גבוהה מאד ובטוחה.

נוחות - בהתחלה נלחצתי מהמושב, בגלל תמיכה צדית קצת מוגזמת. אבל התרגלתי די מהר. מושבים מעולים! ממש דר' גב.

חבל שלא מייבאים לארץ דגם עם כיוונים חשמליים, כולל גם כיוון התמיכה הצדית (בספר כתוב שיש כזה).

רק ביקורת יש לי למשענת ראש שהיא קשה מדי (בגלל בטיחות?...)

שיכוך מהמורות, מאד רך והיא סופגת באופן מרשים ביותר את מרבית המהמורות והבאמפרים בעיר. מחוץ לעיר המצב אפילו עוד יותר טוב!

בסדרי גודל יותר נוחה מהפיג'ו 308 שהיתה לי קודם, אם כי קצת פחות מרוסנת בכביש ממש משובש.

זה עדיין לא הליגה של סיטרואן C5 שהיתה לי פעם. "רחפת סיטרואנית" - היא לא, אבל בהחלט יכולים לחצות את כל הארץ עם גב בריא ורענן.

בידוד רעשים - אני מחלק לשניים. עד 110 קמ"ש פשוט מושלם! ניתוק טוטאלי גם של רעשי רוח וגם מתלים.

מעל 110 קמ"ש (כביש 6), אני חושב שהפיג'ו היתה יותר שקטה. שומעים קצת רעשי רוח, אבל בהחלט סביר.

אציין שגם המושבים האחוריים הם פינוק אמיתי אפילו לשני מבוגרים! (אבל מעל גובה 1.85, עדיף לשבת מקדימה...)

נוחים לא פחות מהקדמיים, ויש באמצע משענת יד ממש איכותית עם מחזיק כוסות.

יש גם בהחלט מקום נדיב לרגליים, שיפור משמעותי מה-308 הקודמת שלי.

יש פתחי אוורור למזגן וחיבור נוסף לטעינה.

בקרת אקלים -

אנחנו עדיין לא בקיץ, אבל התרשמתי שהמזגן הוא בעל פוטנצייאל הקפאה ניכר. ללא ספק ציידו אותו עם מדחס שמתאים ל"ארצות חמות".

יש לי רק ביקורת אחת מרכזית: כברירת מחדל, זרם האוויר די חלשלוש. אם רוצים אוורור חזק, אז ת'כלס יש שתי אופציות:

1. לוותר על "אוטומטי" ולהגביר אוורור דרך החלון המיוחד במדיה.

2. קירור מינימלי או חימום מקסימלי.

ואם אתם ממש צריכים המון אוויר, אז עדיף (גם דרך המדיה) לאפשר לאוורור לצאת רק בפתחים הקדמיים ולנטרל את היציאות למעלה ולמטה.

צריכת דלק - (עפ"י פרסומי היצרן)

עירוני - 13.7 קמ'/ל'

בינעירוני - 20 קמ'/ל'

משולבת - 16.9 קמ' / ליטר

בגדול, נראה לי שהצריכה בפועל תואמת את פרסום היצרן.

לאחר שהמנוע קצת "יתחמם" אבצע מבחן משלי. לפי הספר זה אמור לקרות אחרי 3,000 ק"מ.

אז זהו עד כאן לבינתיים. שאלות מישהו??? 8)

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למדתי לקח מהיומן מעקב הקודם, והפעם הכינותי מראש תמונות. 8)

אז אחרי כל חפירות הפתיחה, בואו ניתן קצת למצלמה לדבר...

BE6A7434.jpgBE6A7384.jpgBE6A7388.jpgBE6A7390.jpgBE6A7394.jpgBE6A7408.jpg

עד כאן ה"פרומו". האלבום המלא ב...

https://photos.app.goo.gl/DHsUZgfGtDdcvMfF7

צפייה מהנה!

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

איזה יפהפיה!

ממש אהבתי את עיצוב הפנים, הייטק על גבול היוקרה.

מבחוץ די דומה לקודמת, עם שיפור מהותי של האזור שהיה לטעמי החולשה בעיצוב - הפנסים הקדמיים (למעשה - איך הם נראים בחושך).

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,

סקירה יפה לרכב שנראה לי מעולה.

אני נהגתי ברכב לפני מתיחת הפנים עם מנוע דיזל ומאוד רהבתי את הנינוחות שהוא מעניק.

מנסיוני בעיקר ברכבי VAG, פג'ו וקיה-יונדאי - Android Auto עובד מצויין.

מעדיף הצגת הטלפון על חלק מהמסך מאשר על הטלפון עצמו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית מאוד הייטקית כזאת גם הרבה יפה מהדור הקודם בעיקר מהפלואנס שהרגישה לי פשוטה מידי לדעתי, המסך הענק זה בונוס מטורף שהוא גדול וברור מצד שני זה יותר להוריד את הראש לפרק זמן ארוך...

הסטייה מנתיב סטייל היסטרית מובילאיי או שסתם ליופי? ושאלה קצת מצחיקה אבל איפה הם דחפו את הראדר לקרוז קונטורול בתוך הסמל?

והכי הכי חשוב תתחדש ותהנה!!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק קיבלתי את הרכב בליסינג ביום חמישי, אותו הצבע, כמובןן גירסאת הליסינג בלי הגג הפנורמי. מסכים עם רוב הסעיפים, אבל ההגה לפי דעתי לא "קצת מנותק" אלא "לחלוטין מנותק". שום פידבק, כלום. הגדרתי את הפרופיל שלי כך שההיגוי יהיה במצב "ספורט", זה נותן תחושה "נורמאלית" בנהיגה אבל בפניות מבינים שזאת רק תחושה ואין באמת פידבק מהגלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

היתה לך אפשרות לבחור צבע סלון שחור?

צבע הסלון הוא לא בדיוק כמו שרואים בתמונה (נראה אפור), הוא יותר לכיוון צבע ב'ז. לטעמי מאוד יפה, לא הזמנתי את הרכב בצבע בהיר כדי לקבל את הסלון בצבע ב'ז במקום שחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

אמנם מלבטים על רכב שטח מצאת את עצמך מסיים בקרוזרית משפחתית רגועה - זה בפני עצמו היה תהליך די "מבדר" בעבורי אבל בסופו של דבר זו בחירה נבונה מאוד.

לגבי ניהוג - אתה מקבל מומנט נאה בסל"ד נמוך, אין ספק - בשביל רכב במשקל כזה לנהיגה יומיומית זה (כמובן, בעיני) יותר ממספיק.

9 שניות אפס למאה? - לא חושב שזה ממש משנה כשמדובר ברכב שנועד לבודד אותך היטב מהכביש במהירויות חוקיות ומצד שני גם לא מכוייל להיות ספורטיבי.

יצא לי לנהוג על רכב שסוגר את המיאוץ הזה בקצת יותר מ6 שניות - לא הרגשתי כמעט כלום ששידר לי מזה סוג של "תענוג".

יצא לי לנהוג ברכב אחר שסוגר את המיאוץ הזה באותו הזמן - יצא ממני כזה פרץ צחוק וחיוך שכבר חשדתי בזה שחזרתי אחורה בגיל ואני שוב ילד.

יצא לי לנהוג ברכב שסוגר מתחת ל5 שניות - יצאתי מהרכב, החלפתי חיתול והמשכתי בחיי כאילו שזה לא קרה ולא ראו אותי מח@#$ על עצמי מרוב פחד :-P

מה שמוזר זה שכמות ההנאה שרכב מספק לנוהג בו יותר קשורה למה שהוא משדר לך ולא בכמה זמן הוא עושה את זה - מה כבר עושה לך את זה בביצועים של רכב זה גם אישי - אז אם מה שהיא משדרת לך כשאתה נוהג בה גורם לך לחייך? -> זה העיקר, לא הנתונים. (הנתונים האלה חשובים רק כשאתה הופך את זה לתחרות - וזה לא הרכב לזה).

חבילת האבזור וציוד הבטיחות נראה פשוט מרשים.

אני ממש אוהב את איך שהצרפתים עיצבו את הרכב הזה גם בפנים גם בחוץ - למען האמת אם היום הייתי בוחר ליסינג משפחטומטי - הרנו הזו לדעתי היתה אחת מתוך שתיים שהייתי ממש מתלבט לגביהן.

השניה? - סובארו - לא יעזור בית דין, בתור בעלים של אחת - משהו במוח "נדפק" והמותג הזה פשוט גודל על הבן אדם :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, נראה ונשמע מעולה!

לא רלוונטי לי חדש כזה אך בהחלט לא הייתי שולל כזה יד שניה בעוד כמה שנים.

החלק שאותי אישית הכי מסקרן בשרשור הזה איך יהיה הגיר הרובוטי לאורך השנים.

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! האוטו מהמם, במיוחד הסלון שלו נראה אש, עושה רושם שמדובר בחבילה מאוד מרשימה באחלה מחיר לקטגוריה.

פוסט מעניין ומפורט כמו שצריך, מחכים לעדכונים במשך השנים :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...