Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ירח דבש באיזור חגי תשרי

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב חברים,

אני ואשתי רוצים לתכנן ירח דבש באיזור החגים, כשלושה שבועות, מחפשים יעד שעדיין קיץ בו בתקופה הזו,

אשמח לשמוע המלצות ליעדים מתאימים.

תקציב לא מוגבל כי אין לנו מושג לאן לנסוע.

תודה מראש.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע עד כמה יעזור לך, אבל בכל זאת זו ההחלטה שאנחנו הגענו אליה אחרי שבדקנו את היעדים האפשריים...

אנחנו מתחתנים בספטמבר (שבוע לפני ראש השנה), טסים לניו יורק לחמישה ימים, ממשיכים משם לארובה (אי בדרום הקריביים שנמצא מחוץ למסלול ההוריקנים) לשישה ימים, משם חוזרים לארה״ב למיאמי לעוד כשלושה ימים (תחנת מעבר) ומשם לשלושה שבועות למקסיקו.

בעיקרון מקסיקו בחודש אוקטובר אמורה להיות בסדר מבחינת מזג אוויר, יש סיכוי לגשמים כמו בכל האיזור הזה בכל השנה, אבל ממה שידוע לי אלו לא גשמים של תאילנד שיכולים להימשך מספר ימים, אלא יותר גשם רגעי ואז השמש חוזרת.

*לגבי מקסיקו, אם אתם מתכננים ילד בקרוב, קחו בחשבון יש זיקה במקסיקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סוג של יעד? בטן - גב או פעילות\טיולים.

מתי בדיוק? - יש הבדל עצום בין תחילת ספטמבר לאמצע אוקטובר.

וגמובן יש הבדל אם אתם מגבילים עצמכם לטיסה של 4-5 שעות או שאתם מוכנים להגיע לצד השני של הכדור.

מסגרת תקציב חשובה, יש הבדל בין 20 אש"ח ל-50 אש"ח. ולכמה זמן אתם רוצים\יכולים לצאת.

שביט - חסכתי לך את ההנחתה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל,

בגדול הכיוון בטן גב אבל נשמח גם לראות קצת מסביב.

מדובר על סוף ספטמבר עד בערך 21.10.19.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכוונה לבטן גב אתם לא צריכים להרחיק יותר מדי, יוון, איטליה, הריביירה הצרפתית, פרובאנס, ספרד. חלקים יותר צפוניים של אירופה זה הימור, אפשר לקבל מזג אויר נפלא, אשר גם להקלע למזג אויר קשה.

לשלם הרבה כסף ולבלות הרבה זמן בטיסות זה בזבוז כאשר כל מה שמחפשים זה מנוחה מוחלטת. וכיוון שזה לא הסגנון שלי, לא אוכל לתת יותר מדי עצות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי איזה מלון נחמד על החוף בסיישל.

מזג האוויר הוא לרוב בסדר , גם בעונה הזאת. וגם אם יורד קצת גשם , עדיין לא קר

https://www.m-seychelles.co.il/מדיה_וסרטונים/מאמרים/מזג_אויר_סיישל

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע בחום את טנריף והאיים הקנריים (אבל אני משוחד), אפשר לשלב עם עצירה באירופה. גם דרום צרפת יכול להיות מהנה מאוד בתקופה הזו, כל הצרפתיים חזרו לעבודה, עדיין נעים והמחירים צונחים.

אני ואשתי עשינו את האגמים באיטליה בירח דבש, אלה היו שבועיים באמצע ספטמבר. מזג האויר הכללי היה נוח ונעים אבל היו יומיים-שלושה של גשם. את הימים האלו אפשר לנצל למעיינות חמים שיש שם לא מעט.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזורים האמורים (איטליה, דרום צרפת, וגם יוון) גשם יכול להפתיע גם ביולי - אוגוסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ!

אני אמור להגיע לוויטנאם באיזור יולי אוגוסט במסגרת העבודה,

חשבתי לקנות כרטיס לאישה לתאריך שאסיים ולעשות טיול שבועיים באיזור, תאילנד או פיליפינים, נראה ששניהם באותו מרחק,

הבנתי שזו נחשבת העונה הרטובה אך עדיין אפשר לטייל באיזור ולהנות,

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יולי אוגוסט עוד גשום במזרח אבל אוקטו ר זו אחלה עונה לתאילנד.

נכון שהטיסה ארוכה ויקרה אבל כשמדובר על 3 שבועות עלות המחייה תקזז את זה ותשאיר הרבה עודף.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בגיחה בתאילנד לפני שבוע. קיבלתי טעימה ממה זה גשם תאילנדי, למזלי זה היה רק כשעה באחד הימים ועוד כמה שעות באמצע הלילה.

אתה לא רוצה גשם תאילנדי... ספטמבר זה חודש מאוד מאוד גשום בחלק מהאזורים שם, אוקטובר גם גבולי האזור הבטוח הוא נובמבר והלאה.

אני בעיקר מדבר על האזור של קוצ'נג והאיים באזור (קו וואי למשל). הרבה יותר נחמד לדעתי מהאיים המלאים במאסות של משפחות ישראליות שבאות לעשות אטרקציות בחגים.

יש אזורים פחות גשומים (דווקא האזורים המלאים במאסות של משפחות), אז תבדוק משקעים לפני. אפשר לברוח מהמאסות גם בקוסמוי אני משער, רק צריך לבחור את החוף הנכון לשהות בו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ!

החלטנו על תאילנד 3 שבועות מאמצע דצמבר עד אמצע ינואר בערך,

מעונינים בעיקר בנופש רגוע וקצת אטרקציות וכו.

אשמח להמלצות על מסלול,איזורים מומלצים וכל פרט מידע חיוני.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...