Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2014 ידנית או דאציה סנדרו 2016 ידנית

חיים21
שימו לב! השרשור הזה בן 1848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מתלבט בין שני רכבים ידניים אשמח לעזרה

הראשון זה רנו קליאו אקספריון 2014 ידנית מנוע 1150 75 כ"ס

השני זה דאצ'יה סנדרו 2016 ידנית מנוע 1150 75 כ"ס (הבנתי ששניהם אותו מנוע של רנו)

שניהם עם קילומטרים נמוכים הדאציה עם אחריות יצרן לעוד שנתיים

אני מתלבט בין שניהם אם מישהו יכול לעזור לי אני מאוד ישמח צריכת דלק, נוחות נסיעה, אמינות, הנאה והכל

חשבתי גם על קיה ריו אבל פסלתי בגלל שהבנתי שצריכת דלק גבוהה אבל אני לא בטוח בזה, חוץ מזה שלא מצאתי כזה עם ק"מ נמוכים בתקציב שלי אבל אשמח לשמוע את דעתכם גם על זה

תודה רבה לכל העוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם רכבים לא זריזים בלשון המעטה.

לדאציה נוחות עדיפה, אך לקליאו איכות חומרים טובה יותר ומראה מודרני יותר.

הקליאו גם בטיחותית יותר.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק בסנדרו כזו, עליה תוכל לקרוא כאן.

לטובת הקליאו: התנהגות ספורטיבית יותר, יותר אבזור נוחות ואיכות פנים (חוץ מהפלסטיקה המצועצעת על ההגה, היה עדיף שיוותרו על זה).

לטובת הסנדרו: מרווח פנימי גדול יותר , מושבים רכים יותר וכיול מתלים רך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק בסנדרו כזו, עליה תוכל לקרוא כאן.

לטובת הקליאו: התנהגות ספורטיבית יותר, יותר אבזור נוחות ואיכות פנים (חוץ מהפלסטיקה המצועצעת על ההגה, היה עדיף שיוותרו על זה).

לטובת הסנדרו: מרווח פנימי גדול יותר , מושבים רכים יותר וכיול מתלים רך יותר.

קראתי תודה רבה

תגיד כמה היא עשתה לך רק בתוך ירושלים (אני גר שם)?

והאם זה שהקליאו זה אותו מנוע אז הצריכת דלק שלו תהיה כמו זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות או יותר.

בירושלים יוצא לי בדרך כלל 1-15/16, קח בחשבון שאני לא נוסע הרבה בשעות העומס. תדלוק אחרון יצא לי 17.9 ק"מ לליטר משולב עירוני ובין עירוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות או יותר.

בירושלים יוצא לי בדרך כלל 1-15/16, קח בחשבון שאני לא נוסע הרבה בשעות העומס. תדלוק אחרון יצא לי 17.9 ק"מ לליטר משולב עירוני ובין עירוני.

בתור בעלים על כזה רכב היית ממליץ לי ללכת על זה או על הקליאו?

נסעתי על זה היום ודי נהנהתי מה שהפריע לי קצת זה המראה החיצוני לטעמי קצת מיושן ביחס לקליאו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כנראה שהייתי הולך על הקליאו , שמרגישה יותר עדכנית וכיפית. קח בחשבון שלמרות שה1.2 סוחב יפה בתנועה עירונית, בבין עירוני תמצא את עצמך על אזור ה90 100 קמ"ש.

אין צורך לצטט הודעה אחת מעליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיסרון של המנוע הוא בבין עירוני, זה לא שיש בעיה לנסוע 120, הבעיה היא שבגלל יחסי העברה קצרים הסל"ד יהיה גבוה. לכן יהיה רעש בתא הנוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסע חלק, אבל יהיה רועש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו יותר מגניבה ומהנה ומאובזרת אין ספק, אבל שנתיים יתרון של הדאצ׳יה זה גם שיקול משמעותי בקנייה ואם אתה יותר בעניין של נוחות נסיעה מאשר התנהגות אז הדאצ׳יה אופציה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שיואב ציין הקליאו יותר ספורטיבית (עניין שהיא ממשיכה ואף מקצינה יותר גם בדור החמישי החדש שבא עלינו בקרוב לפי רנו), זה קשור להתנהגות שלה, להיגוי, לאיך שהיא מרגישה כשאתה לוקח איתה פניות, זה אומר מתלים יותר קשיחים ונוחות נסיעה פחות גבוהה כתוצאה מזה.

נוחות בדר״כ סותרת ״התנהגות״, שם המתלים רכים יותר והשלדה פחות מעבירה את הכביש והרכב יותר רוכן בפניות וכו׳

לרוב ובטח ברמות מחירים כאלו אם הרכב מכוון לנוחות ורכות הוא יתנהג בצורה פחות ספורטיבית ולהפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי קליאו 1.2,בפירוש רכב לא נוח מחוץ לעיר.

המנוע מרגיש חסר כח ואין לו נשימה.

ממליץ להתמקד בפיג'ו 208 או פיאסטה...

אני מכרתי את הרכב אחרי חצי שנה כי לא יכולתי לסבול את העדר הכח(במיוחד בעליות לי-ם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי קליאו 1.2,בפירוש רכב לא נוח מחוץ לעיר.

המנוע מרגיש חסר כח ואין לו נשימה.

ממליץ להתמקד בפיג'ו 208 או פיאסטה...

אני מכרתי את הרכב אחרי חצי שנה כי לא יכולתי לסבול את העדר הכח(במיוחד בעליות לי-ם)

נסעתי הפיזו 208 לא אהבתי בכלל! צפוף לי שם לרגליים

לגבי בפיאסטה אי אפשר לכוון מושב לגובה בידני וזה ממש מפריע לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...