Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוחיות רישוי לרכב אספנות

gil5
שימו לב! השרשור הזה בן 1842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמעט בטוח שחייב כיתוב ברגע שברישיון כתוב אספנות. השאלה אם חייב מוטבע או גם מדבקה זה טוב.

אם חוקי מדבקה, אני לא בטוח שמדבקה תכנס בלוחית הקיימת (רגילה של 7 ספרות) מתחת לספרות ואם כן האם אפשר לקנות רק מדבקה כזו ואיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להיות מצוין. גם מדבקה תופסת. מכון הטסטים אמור לדאוג לכך (אם אתה מנפיק לוחית חדשה).

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק הבנתי אותך תינוקי,

מדבקה יכולה להיכנס שם על לוחית זיהוי סטנדרטית קיימת של רכב רגיל?

או שחייב להנפיק לוחית חדשה עם ספרות קטנות יותר למעלה ואז אפשר להכניס מדבקה מתחת וזה מכון הרישוי דואג להדביק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מקום למדבקה בלוחית רגילה.

חייב לעשות לוחית חדשה עם ספרות בפונט קטן יותר, על הלוחית הזו כיתוב "רכב אספנות" יכול להיות מוטבע שזה עדיף או בצורת מדבקה.

אם זה לא בהטבעה, מכון רישוי מספק את הלוחית כבר עם המדבקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה בוקי

"מספק" הכוונה מוכר את הלוחיות עם פונטים קטנים ומדבקה (אם לא מוטבע בלוחית)?

וזה צריך לפני הטסט כי אחרת לא יעבור?

מה המחירים של הלוחיות האלו שכוללות מדבקה? האם כמו לוחיות רגילות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מגיע למשרד של מכון הטסטים ומבקש לוחיות לרכב אספנות.

מפה יש כמה אפשרויות:

מקבל לוחיות ריקות לגמרי. עם הלוחיות האלו הולך לסככה איפה שיושב הבחור שמטביע את הלוחיות. הוא מטביע לך את הלוחיות, כיתוב "רכב אספנות" + מספר האוטו.

האפשרות השניה - מקבל במשרד לוחיות ריקות עם הטבעת "רכב אספות". הולך למטביע שמטביע רק את המספר.

האפשרות השלישית - מקבל לוחיות ריקות עם מדבקה "רכב אספות", הולך למטביע שמטביע את המספר.

אתה יכול לגשת לטסט עם הלוחיות הרגילות ולהחליף אותן במהלך הטסט. לא חייב להגיע עם לוחיות אספנות.

מחיר ללוחית רישוי הוא אחיד בכל מקום. 50 או 60 ש"ח ללוחית אחת, לא זוכר בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה בוקי על ההסבר המפורט :lol:

במכון מסויים בדקתי ואמרו שלוחית רגילה 50 ולוחית אספנות 70, ואני גם מניח שאם אגיע עם הלוחיות הרגילות ישלחו אותי להחליף ויגבו עוד על בדיקה חוזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להחליף לוחיות לפני המעבר בסמלול הטסט, אבל זה לא משנה.

אני לא נתקלתי במכון טסטים שמחייב טסט חוזר על תיקונים שנעשו במכון עצמו. לדוגמא אם נכשלת על נורה שרופה והחלפת אותה במכון טסטים, תשלם על הנורה אבל לא על טסט חוזר. לוחיות רישוי כנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר את זה, רק שגם היום אין כל כך הקפדה על מבנה לוחיות אספנות לפי הנ"ל.

עדיין אפשר לראות את כל הוריאציות - כיתוב מתחת לספרות או לצד הספרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...