Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אני צריך לשלם? ( תאונה )

שימו לב! השרשור הזה בן 1826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הכל כשר - והצד השני תובע אותי בשיבוב ! מדוע שאשלם לו השתתפות ???

אשלם השתתפות של עצמי! ואת רכבו ורכבי אתקן תחת אותו אירוע.

אין לי מקיף?

אשלם השתתפות על תיקון רכבו - ושיתקן בשיבוב .

למה עליי לשלם לו השתתפות עצמית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שלא מבינים שתביעת השיבוב עלולה להגיע אחר כך. משלמים את הששתפות של הצד השני וחושבים שזה נגמר.

אם גם מחתימים אותו על מסמך האומר שהוא מוותר על כל תביעה הקשורה לתאונה הפוגע יהיה פטור מכל תביעה, אבל עקרונית חוזי הביטוח אוסרים על חתימה על מסמך שכזה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס, במהלך עניינים תקין אתה צודק. מה שאני מבין הוא שהוגשו שתי תביעות ביטוח נפרדות (כל אחד תבע את הביטוח של עצמו), ומכאן הכפילות. פות"ש צריך לשחרר את הפלונטר על ידי איחוד התביעות. אין לי מושג איך זה יכול להתבצע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאונה לשני כלי הרכב נגרמים נזקים

פות"ש מתקן את רכבו משלם השתתפות עצמית ומקווה שהביטוח שלו יישא בנזק שלו מבלי שיעלה על כך שנסע בלי מלווה.

הרכב השני מגיש תביעה לביטוח שלו וזה מתקן לו את הרכב ובעל הרכב טוען כי התאונה נגרמה על ידו משלם השתתפות עצמית אותה קיבל מפות"ש.

ןבא שלום על ארץ

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה לכל מי שהגיב בפורום זה קודם כל,

שנית דיי קשה לי להבין כי נהיה פה דיי סלט. מה שקרה ואני אנסה לתמצת אפילו יותר.

קרתה תאונה ולפי מה שהסוכן אומר וכל מי ששאלתי אומר אני לא ממש אשם, מהלחץ שלי חתמתי על דף שכותב שאני הוא האשם (לא רלוונטי כי אני לא אשם)

אחרי זמן מה הוא שלח לי הודעה שכתוב בא

"היי, הרכב נכנס למוסך עם נזק רציני מאוד, הפעלנו את הביטוח אבל בינתיים לא הלכנו למשטרה להגיש תלונה. ההשתתפות העצמית שלי היא בסכ 1500 שח כולל העלייה של הפרמייה וירידת הערך".

עכשיו אני הכנסתי את הרכב למוסך כי הסוכן אמר שהחברת ביטוח שלי תובעת את שלה.

השאלה שלי העכשיו היא :

השארתי צ'ק במוסך האם יכנס לי כסף לחשבון או שאני אצתרך להוציא על זה בנפרד? (נזק בסכון 9600ש''ח)

סליחה על חוסר התמצות

תודה רבה רבה רבה לכל מי שמנסה לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איזה כסף אתה מצפה לראותך בחשבונך? של התביעה? אתה צריך לזכות בתביעה קודם.

סביר להניח שצד ג' יכחיש ואז יקחו כמה חודשים (במקרה הטוב) עד שתגיעו לבית משפט ושם תקבל\לא תקבל כסף\פיצוי בהתאם לפסק הדין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל מי שהגיב בפורום זה קודם כל,

שנית דיי קשה לי להבין כי נהיה פה דיי סלט. מה שקרה ואני אנסה לתמצת אפילו יותר.

קרתה תאונה ולפי מה שהסוכן אומר וכל מי ששאלתי אומר אני לא ממש אשם, מהלחץ שלי חתמתי על דף שכותב שאני הוא האשם (לא רלוונטי כי אני לא אשם)

אחרי זמן מה הוא שלח לי הודעה שכתוב בא

"היי, הרכב נכנס למוסך עם נזק רציני מאוד, הפעלנו את הביטוח אבל בינתיים לא הלכנו למשטרה להגיש תלונה. ההשתתפות העצמית שלי היא בסכ 1500 שח כולל העלייה של הפרמייה וירידת הערך".

עכשיו אני הכנסתי את הרכב למוסך כי הסוכן אמר שהחברת ביטוח שלי תובעת את שלה.

השאלה שלי העכשיו היא :

השארתי צ'ק במוסך האם יכנס לי כסף לחשבון או שאני אצתרך להוציא על זה בנפרד? (נזק בסכון 9600ש''ח)

סליחה על חוסר התמצות

תודה רבה רבה רבה לכל מי שמנסה לעזור

לפי האדום חברת הביטוח שלך הולכת לתבוע את הרכב השני כי לפי הסיפור שסיפרת בירוק הגיעו למסקנה כי הרכב השני אשם.

כתוצאה מכך עלול בעל הרכב השני להעלות את הנקודה שנסעת ללא מלווה ואז חברת הביטוח שלך לא תכסה את הנזק שנגרם לרכב שלך ולא תכסה את הנזק לרכב השני, שעלול לתבוע אותך ואם יזכה תצטרך לשלם גם את נזקו.

התנהלת לא חכם.

קרא כאן

https://www.david-saar.co.il/%D7%A2%D7%95%D7%A8%D7%9A-%D7%93%D7%99%D7%9F-%D7%A0%D7%96%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%9F/%D7%A0%D7%96%D7%A7%D7%99-%D7%A8%D7%9B%D7%95%D7%A9/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A0%D7%95%D7%A9%D7%90-%D7%A0%D7%96%D7%A7%D7%99-%D7%A8%D7%9B%D7%95%D7%A9/%D7%94%D7%A2%D7%93%D7%A8-%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%97-%D7%91%D7%A0%D7%94%D7%99%D7%92%D7%94-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%9C%D7%95%D7%95%D7%94/

עריכה אחרונה על ידי ישה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האדום חברת הביטוח שלך הולכת לתבוע את הרכב השני כי לפי הסיפור שסיפרת בירוק הגיעו למסקנה כי הרכב השני אשם.

כתוצאה מכך עלול בעל הרכב השני להעלות את הנקודה שנסעת ללא מלווה ואז חברת הביטוח שלך לא תכסה את הנזק שנגרם לרכב שלך ולא תכסה את הנזק לרכב השני, שעלול לתבוע אותך ואם יזכה תצטרך לשלם גם את נזקו.

התנהלת לא חכם.

קרא כאן

https://www.david-saar.co.il/%D7%A2%D7%95%D7%A8%D7%9A-%D7%93%D7%99%D7%9F-%D7%A0%D7%96%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%9F/%D7%A0%D7%96%D7%A7%D7%99-%D7%A8%D7%9B%D7%95%D7%A9/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A0%D7%95%D7%A9%D7%90-%D7%A0%D7%96%D7%A7%D7%99-%D7%A8%D7%9B%D7%95%D7%A9/%D7%94%D7%A2%D7%93%D7%A8-%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%97-%D7%91%D7%A0%D7%94%D7%99%D7%92%D7%94-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%9C%D7%95%D7%95%D7%94/

שילמתי לו את ההשתתפות העצמית והוא כתב לי על דף עם חתימה שלו ועם מספר תעודת זהות ותמונה של תעודת זהות שהוא לא פותח את הפה על המלווה ( אני יודע שיצאתי מפגר )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקווה שאכן יעמוד במילתו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...