Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמינות סקודה יטי ידנית, 1.2TSI

yuval_rotem
שימו לב! השרשור הזה בן 1848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנועי ה1.2 יירדו מאותו פס ייצור, לכן כמו שאר הדגמים של הקונצרן עם המנוע הזה , הייטי גם היה חשוף לבעיות האלה. כמו כן סביר להניח שלאחר 6 7 שנים ברובן הן טופלו. ניתן לזהות בעיה על ידי רעש חזק יותר בהתנעה קרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנועים שיוצרו בסוף 2011 (קח בחשבון שמכונית מודל 2012 יכולה להיות מיוצרת ב-2011) כוללים שרשרת מחוזקת מפס הייצור.

בכל אופן, אם יש לך חשש עלות החלפת שרשרת דומה לעלות החלפת רצועת תזמון המכוניות אחרות (סדר גודל של 2500 ש"ח) - לא סיפור.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאבת מים היא נקודת חולשה פוטנציאלית בשנתונים מסויימים - בייטי שהייתה לי (יוצרה בסוף 2013 ועלתה לכביש במרץ 2014) התגלתה נזילה ממשאבת המים בשנה השלישית - הוחלפה ע"י היבואן/יצרן במסגרת אחריות של רצון טוב. מדובר במשאבה יקרה יחסית (יש לה מעגל קירור כפול) ועלות החלפתה כ-2500 ש"ח.

מעבר לזה, מכונית מצויינת ומוצלחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזמן לקרוא בקישור את הסיכום שלי: https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%3A%2F%2Fwww%2Ecarsforum%2Eco%2Eil%2Fvb%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D670631&share_tid=670631&share_fid=28771&share_type=t

שוכחים לציין מערכת הצתה רגישה, חשוב חלפים איכותיים ופרקי זמן יחסית קצרים (מודול הצתה, פלגים, חוטי הצתה).

Sent from my MI 8 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמעט 5 שנים שהייתה בבעלותי ייטי, לא חוויתי שום בעיה במערכת ההצתה.

מוזמן להציץ בשרשור מעקב של הייטי שהייתה בבעלותי:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?630184-%D7%9E%D7%A1%D7%9B%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%A9-%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9D-%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%94-%D7%99%D7%99%D7%98%D7%99&highlight=%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%94+%D7%99%D7%99%D7%98%D7%99

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בזמנו, נפוץ מקריאה בפורומים בחו''ל, גם בטכני יש כמה שרשורים לא של ייטי אבל של המנוע המדובר עם תקלות בהצתה, לי אישית לא היו תקלות אך מודול, חוטים ופלגים הוחלפו בהמלצתרון ביישור קו.

תחפש בגוגל cbzb ignition problem, המערכת רגישה לרכיבים לא איכותיים ובמקרים רבים יש צורך בהחלפה לפני הזמן של הרכיבים, לא משהו קריטי אבל כדאי להכיר.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בסקודה יטי שלי (עלתה לכביש סוף 2013) היו בעיות במודול ההצתה - הוחלף בשלמותו ע"ח צ'מפיון למרות שהתקלה קרתה מחוץ למסגרת האחריות (כמה שבועות אחרי תום האחריות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שיוצר ב 2012, לא בהכרח שרשרת מחוזקת ובאופן כללי הבעיה היא במותחן . חייב (לא מומלץ) לבדוק את המותחן שרשרת פיזית דרך חלון שירות.

באופן אישי ממליץ להחליף בשביל השקט הנפשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב ממליץ לשים לב, לפני כמעט שנה רכשתי את הרכב שלי כאשר המחירון היה 43 וקצת לידני, האמת שעשכיו הסתקרנתי לראות מה המחירון של הרכב בייחוד כי ביד 2 הרכבים עם הק''מ הנמוך מפורסמים ב 40 ומעט מעל.

בדקתי מחירון משוקלל של הרכב שלי (יד 3, 87 אלף ק''מ, 2012) נכון להיום ולהפתעתי לרעה המחירון המשוקלל כעת כמעט 34 אלף ש''ח.

אני בכללי לא מחסידי המחירון אך כדאי לשים לב למחיר קניה לעומת מחירון כי הרכב מבוטח על פי מחירון. לי אישית אין בעיה לשלם על רכב באמת שמור מעל למחירון אבל לא יותר מדי.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...