Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורקינט Dualtron - ייבוא/רכישה.

Avinusha
שימו לב! השרשור הזה בן 1340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, מקווה שהפורום מתאים.

לפני מספר שבועות רכשתי קורקינט של שיאומי ומאז אני לא זוכר מתי התנעתי את הרכב כשאני יוצא מהבית לבד ללא האישה והילדות.

התאהבתי בכלי תחבורה המדליק הזה וכמו בכל תחום אליו אני נכנס, בא לי להתפתח.

מחפירה ביוטיוב נתקלתי בכלי לא פחות ממטורף, כלי אקסטרים, שמו (לא בישראל לצערי) Dualtron על שלל דגמיו.

שאלתי היא האם מישהו מכם מכיר את הכלי, יצא לו להתנסות, האם יש דרך להשיג אותו בארץ הקודש ומה המחיר הצפוי ?

תודה גדולה למשיבים.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לצערך לא תוכל להביא את הכלי הזה לארץ כי הוא עובר את המהירות המותרת לכלים האלו שהיא בעצם 25 קמש

הכלי שהבאת מגיע ל 70-80.

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה!

גם רוב הדגמים של אינוקים שנמכרים בארץ יכולים לסגור 45 קמ"ש, פשוט הם מוגבלים ל-25 קמ"ש.

הדואלטרון הוא כלי רציני בהחלט. גם אני הייתי שמח לקנות אחד.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנה מתנייד בקורקינט, עוקב קרוב אחרי Dualtron, ושלחתי להם מייל לשאול אם יש נציגות בארץ, התשובה הייתה שאין, אפשר לרכוש מהם, והם ישלחו לארץ, אבל זה יתקע במכס ובטוח שיבקשו אישורים, סוג של משימה בלתי אפשרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לדעת שיש עוד כמוני שמתלהבים מהכלי המטורף הזה..

בדקת מולם אפשרות של לשלוח בחלקים ?

המכס לא יוכל להתמודד עם שלדה בנפרד, מנוע בנפרד..

עריכה אחרונה על ידי Avinusha

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

תצא גדול אם תצליח !

אם הבחור בעלים של אחד סביר להניח שיוכל לסייע.

אני מוכן עם כסף כאן ועכשיו עבור כלי כזה.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת ניראה מטורף, הבנתי שגם את שיומי ניתן ליפתוח להגברת המהירות המקסימאלית - זה נכון?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...