Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לבדוק לפני קניית אלפא ג'ולייטה? והיכן כדאי לבדוק?

Menro
שימו לב! השרשור הזה בן 1846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים :-)

אחרי המון זמן של חיפושים ככל הנראה אקנה ג'ולייטה

הבנתי מחיפוש בפורום שצריך לוודא שהרכב עבר טיפול כל 15K ק"מ ולא כל 30K ק"מ כמו שהיצרן ממליץ.

כמה העניין קריטי? כשאני שואל כל כמה ק"מ הרכב טופל, רוב המוכרים עונים את אותה תשובה: "טופל בזמן". מה שאומר כל 30K אם אני מבין נכון.

מה עוד צריך לבדוק?

ואיפה מומלץ לקחת את הרכב לבדיקה באזור המרכז (ראשל"צ)?

האם כדאי לקחת למכון בדיקה רגיל? למוסך מתמחה באלפא?

לשניהם?

תודה לעונים :-)

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב המוכרים עונים את אותה תשובה: "טופל בזמן".

ואז תשאל "מה זה אומר? כל כמה קילומטר?"

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז תשאל "מה זה אומר? כל כמה קילומטר?"
ברור שזה מה שאני שואל אחרי זה, אבל לא נראה לי שהייתי צריך לרשום את כל השיחה.

התשובות לשאלה הזאת הן "לא יודע כל כמה ק"מ, מתי שהיה צריך/כשאמרו במוסך לבוא לטיפול"

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Mazda 6 2.0L 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, וכשתקבל את התשובות האלה תדע להמשיך לרכב הבא כי גם התשובות לשאלות "איזה צמיגים מותקנים" או "האם היו תאונות רציניות" יהיו:

giphy.gif

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, וכשתקבל את התשובות האלה תדע להמשיך לרכב הבא כי גם התשובות לשאלות "איזה צמיגים מותקנים" או "האם היו תאונות רציניות" יהיו:

giphy.gif

חח גדול

בקיצור זה קריטי כל 30K או כל 15K?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Mazda 6 2.0L 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד. אפילו היצרן עצמו עדכן את ההנחיה וקיצר את זמני הטיפול.

ה"שמועה ברחוב" אגב, אומרת, שגם 15K זה מוגזם ועלול להביא למותו בטרם עת של המולטיאייר (אני מחליף כל 7-10K). למרות שאני מניח שבג'ולייטות יש גרסאות קצת יותר מעודכנות ופחות קפריזיות של המערכת המטופשת הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמצא לך אקזמפלר עם קצת ק"מ שעשה טיפול כל שנה, לא אמורה להיות משימה קשה מדי.

ממליץ לקחת לבדיקה אצל מיכאל בת"א (מיכאל לוקח תשלום סימלי כלשהו), גם מוסך התלתן יהיה סבבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...