Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פענוח בדיקת סוזוקי קרוסאובר 2014 והמלצה האם לרכוש

adir lev
שימו לב! השרשור הזה בן 1825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

עשיתי אתמול בדקה לפני קנייה לרכב מסוג סוזוקי קרוס אובר 2014.

הפענוח מצורף.

טרם השלמתי את העסקה

אשמח לקבל חוות דעת לגבי מצב הרכב לפי הבדיקה וכדאיות הרכישה

תודה רבה

אדיר

בדיקה לרכב - 28-3-19.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לרכב יש תיעוד על הטיפולים? מהיכן הרכב? מגרש או אדם פרטי?. מה המחירון וכמה דורשים עליו? האם שאלת את מכון הבדיקה אם יש םגיעה בשלדה/קצה שלדה?.

הרכב חטף תאונה מקדימה שיש לה משמעות מבחינת מחיר.

דבר שני לא הייתי מזלזל בנקישות במתלה.

דבר נוסף אם אני לא טועה היו בעבר תלונות על הגיר פה בפורום, כדאי לבדוק זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לרכב יש תיעוד על הטיפולים? מהיכן הרכב? מגרש או אדם פרטי?. מה המחירון וכמה דורשים עליו? האם שאלת את מכון הבדיקה אם יש םגיעה בשלדה/קצה שלדה?.

הרכב חטף תאונה מקדימה שיש לה משמעות מבחינת מחיר.

דבר שני לא הייתי מזלזל בנקישות במתלה.

דבר נוסף אם אני לא טועה היו בעבר תלונות על הגיר פה בפורום, כדאי לבדוק זאת.

היי,

הרכב הוא מאדם פרטי, יד שנייה וגם הקודם היה פרטי

המחירון הוא כ- 73 אש"ח וסגרנו על 63 אבל לא בגלל המצב של הרכב אלא בעיקר בכלל שהשוק חלש והרכבים האלה נמכרים הרבה פחות ממחיר מחירון

אין פגיעה בשלדה /קצה שלדה.

אני לא מזלזל כי אין לי מושג מה זה אומר :) מה אני יכול לעשות עם זה?

הגיר הוא רציף, אמרו לי במכון שהוא מרעיש קצת יותר בנסיעות מהירות. לא ממש מפריע לי אם זו הבעייה היחידה

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי הוא מוריד משהו כמו 13% אבל זה היה עוד לפני שעשינו בדיקה וכאמור בגלל מצב השוק

אתה חושב שהמחיר צריך להיות נמוך יותר לנוכח תוצאות הבדיקה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי בוצע טיפול אחרון? מתי טיפול הבא? האם יש לו תיעוד על הטיפולים?

אם כן, גש איתו למוסך ותבדוק מתי הטיפול הבא וכמה הוא יעלה.

בנוסף תבקש ממנו דוח שמאי ותבדוק כמה ירידת ערך יש לאוטו.

אני חושב שצריך להוריד עוד במחיר עם כל הכבוד שהק"מ נמוך, יש פה כמה דברים שצריכים תשומת לב וטיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי בוצע טיפול אחרון? מתי טיפול הבא? האם יש לו תיעוד על הטיפולים?

אם כן, גש איתו למוסך ותבדוק מתי הטיפול הבא וכמה הוא יעלה.

בנוסף תבקש ממנו דוח שמאי ותבדוק כמה ירידת ערך יש לאוטו.

אני חושב שצריך להוריד עוד במחיר עם כל הכבוד שהק"מ נמוך, יש פה כמה דברים שצריכים תשומת לב וטיפול.

היי,

הרכב היה מטופל בצורה מסודרת ויש תיעוד טיפולים שאני אמור לקבל. טיפול אחרון אני לא יודע מתי היה , אבל הרכב עבר טסט לפני כשבועיים.

דוח שמאי לא ראיתי, אבקש מהם.

כמה לדעתך צריך עוד להוריד עבור הדברים שפורטו?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לדעת את הנתונים של מתי בוצע טיפול אחרון, מתי טיפול הבא ומה העלות שלו וכן דוח שמאי, קשה לי להעריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה את הרכב השוק מוצף בכאלה ללא תאונה. עדיף לשלם עוד 5000 שח ולקחת רכב נקי.

אחא אם המחיר ממש אטרקטיבי לדוגמא 50000 שח.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי chaimv
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה שלי נמחקה משום שנראה, שלצערי, הפרה את כללי הפורום ולכן אנסח תגובה כללית:

ממליץ לך בחום לחפש בלוחות יד 2 בתקציב מעט גבוה יותר רכב זהה משנתון חדש יותר (יש מבחר לא רע) אשר חף מהפתעות כמו אלה שנתקלת בהן

בהצלחה בחיפוש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע, רכב כזה עם נתונים טובים נמכר סביב מחיר מחירון.

המחיר המוצע נמוך.

יש צורך בטיפול אם לא בוצע בפברואר האחרון.

יש צורך להחליף לפחות זוג צמיגים.

יש צורך לבדוק תושבות מנוע/גיר.

הרכב לאחר תאונה (לפי הדוח בלי פגיעה בשילדה).

אם המוכר הוא אדם פרטי (ואתה בדקת שהוא בעל הרכב ולא סוחר), אז תוריד עוד כמה אלפים (לכיוון 60) וזו עיסקה לא רעה.

מנגד, אתה טוען שהדגם נמכר גם ככה במחירים נמוכים (מה שאני לא בטוח). אז אולי ניתן להשיג רכב לחא עבר תאונתי באותו מחיר?

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע, רכב כזה עם נתונים טובים נמכר סביב מחיר מחירון.

המחיר המוצע נמוך.

יש צורך בטיפול אם לא בוצע בפברואר האחרון.

יש צורך להחליף לפחות זוג צמיגים.

יש צורך לבדוק תושבות מנוע/גיר.

הרכב לאחר תאונה (לפי הדוח בלי פגיעה בשילדה).

אם המוכר הוא אדם פרטי (ואתה בדקת שהוא בעל הרכב ולא סוחר), אז תוריד עוד כמה אלפים (לכיוון 60) וזו עיסקה לא רעה.

מנגד, אתה טוען שהדגם נמכר גם ככה במחירים נמוכים (מה שאני לא בטוח). אז אולי ניתן להשיג רכב לחא עבר תאונתי באותו מחיר?

אחרי בדיקה נוספת ברשת מצאתי שבאופן כללי הגיר הרציף של הסוזוקי קרוסאובר עושה צרות אחרי כמה עשרות אלפי ק"מ לכן מחירו הוא נמוך משמעותית ממחיר השוק והרבה מנסים להיפטר ממנו לאחר כמה שנים וכמה עשרות אלפי ק"מ ולפני שהגיר יתחיל לעשות בעיות.

אני מניח שבעלי הרכבים מודעים לבעייה ויש תקווה למצוא רוכשים שאינם מודעים לבעייה (וזה לא קשה למצוא כאלה).

אני חושב שכדאי לי בכלל לוותר על רכב עם גיר רציף כי לאחר כ- 100,000 ק"מ יתחילו צרות עם הגיר לרבות צורך בהחלפה שיכולה לעלות המון.

מה דעתכם?

בכל מקרה אפרסם פוסט חדש ואבקש המלצה על סוגי רכבים בהתאם לצרכים ולרצונות שלי.. מה שכנראה הייתי צריך לעשות בהתחלה ולחסוך לעצמי חודש חודשיים של חיפושים והוצאות על בדיקות, אבל ככה לומדים :)

תודה לכל מי שהתייחס וסייע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הגיר - ב-YNET טוענים שהיבואן נותן עליו אחריות ל-10 שנים. אתה רוכש רכב בן 5, אז אם אתה מצליח לאמת את הידיעה הזו יש לך שקט ל-5 שנים מבחינה זו. אם אתה לא מצליח לאמת את הארכת האחריות הייתי חושב פעמיים, ומנסה לברר גם מה שכיחות התקלה.

החלפת צמיגים אינה סיבה לא לרכוש רכב, זה חלק מהשחיקה שלו שמתומחרת בירידת הערך + ב-10 אש"ח שהמוכר מוריד לך מהמחירון.

הדבר העיקרי שהיה מדאיג אותי הוא התאונה. אם מדובר במשהו שטחי שהתרחש לפני מספיק זמן כך שיש ידיעה שהתיקון טוב הייתי מתיחס לזה כמו לנושא הצמיגים, מתומחר ב"הנחה". אם מדובר בתאונה מהתקופה האחרונה הייתי יותר מודאג, שכן יותר קש לדעת האם התיקון בוצע כראוי, ומתי תצוץ חלודה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...