Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"החנית רכבך באופן שיש בו להפריע לתנועה"... האם הכוונה גם על תנועת הולכי רגל?

שימו לב! השרשור הזה בן 1692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסעיף של "הפרעה לתנועה" הוא די נזיל. תמרור זה דבר חד משמעי.

לתת דו"ח הם יכולים. השאלה היא מה הם יכולים לעשות מול האזרח שמערער. במיוחד כאשר העיריה עצמה לא סימנה את המקום כאסור לחניה (ועצירה), בניגוד לקטעים סמוכים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתת דו"ח הם יכולים. השאלה היא מה הם יכולים לעשות מול האזרח שמערער. במיוחד כאשר העיריה עצמה לא סימנה את המקום כאסור לחניה (ועצירה), בניגוד לקטעים סמוכים.

חבל ששילמתי.

סתם 'ייאשו' אותי בהתחלה, וכמו טמבל רצתי לשלם.

עכשיו אחרי התשלום, ודאי שאין מצב לערער...

לא נורא.

העיקר שאני כבר לא גר במקום המקולל הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר, לא ברור איך יש תמרור האוסר על כניסת אופנועים, אבל מאידך מותרת כניסת מכוניות. כך לפי דברי פות"ש.

בלי לראות תמונות של הכניסה/יציאה קשה לדעת אבל לדעתי התכוונו בהמקום ישמש למעבר הולכי רגל בלבד, הניחו שהוא צר מידי למכוניות ולכן הציבו תמרור שרק מגביל אופנועים.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לתמרורים שבכניסה/ יציאה בדיוק כמו שאין קשר לתמרורים בכניסה/ יציאה מכל כביש בעולם אם מישהוא יחליט לחנות פתאום לרוחב הכביש.

אני עדיין לא מבין, נעצרת שם האמצע הכביש והלכת? :shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה של ספריאל הייתה מכוונת לשרשור אחר לדעתי.

אתה צודק. התכוונתי להוא מאשדוד, לא מבני ברק. שניהם עוסקים בחניה עם הפרעה לתנועה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לתמרורים שבכניסה/ יציאה בדיוק כמו שאין קשר לתמרורים בכניסה/ יציאה מכל כביש בעולם אם מישהוא יחליט לחנות פתאום לרוחב הכביש.

ודאי שיש קשר, אם מופיע תמרור שמגדיר את המקום כחניה, אז מותר לחנות שם. זו דוגמה מוקצנת וכנראה לא רלוונטית כאן, אבל קשה לענות תשובה מדוייקת בלי לראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר, לא ברור איך יש תמרור האוסר על כניסת אופנועים, אבל מאידך מותרת כניסת מכוניות. כך לפי דברי פות"ש.

יש מקומות כאלה, שמכוניות לא מגיעות אליהם פיזית ולכן טורחים לחסור בתמרור רק אופנועים, כמו מעברים להולכי רגל (פארקים וגינות ציבוריות גם). לכן הנחתי שזה המצב גם כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא...

רחוב צירלסון ורחוב שח"ל הם רחובות מקבילים, שבינהם ישנו מעבר מהאחד לחבירו באמצעות השביל ההוא.

אני הייתי גר ממול אותו השביל, וכתוצאה ממצוקת חניות נוראית, היו חונים שם גם בשביל ההוא.

וגם אני בינהם, ועל זה הדו"ח הארור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני אומר, זה מעבר שלפי מה שאני רואה, משרת כלי רכב, אז פשוט חסמת אותו והלכת?

ודאי שיש קשר, אם מופיע תמרור שמגדיר את המקום כחניה, אז מותר לחנות שם. זו דוגמה מוקצנת וכנראה לא רלוונטית כאן, אבל קשה לענות תשובה מדוייקת בלי לראות.

אל תלך לאן שישה הלך בעבר והפסיד ועד היום לא קיבלתי את ההמבורגר ובירה שהוא הפסיד.

אין שום קשר לתמרורי חניה, הוא לא קיבל דוח על חניה, הוא קיבל דוח על הפרעה לתנועה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

לו אייל היה פועל לפי עצתי היה יוצא זכאי וצח כשלג .

שנית לך לדוריס קצבים להמבורגר כפול בעיסקית צהריים ושלח את החשבון או נתאם מועד ונחגוג ביחד. יצא לי יותר בזול מכל התזכורות שאתה מתזכר את המקרה:shock:

שלישית

איזה הפרעה לתנועה יש כאן ?

תקרא את הודעה 12 בעיון.

ותראה את הדוגמה להפרעה לתנועה בהודעה 22 בקובץ המצ"ב כאן

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?670535-%D7%93%D7%95-quot-%D7%97-%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%94-%D7%91%D7%90%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%A2%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%90%D7%A9%D7%93%D7%95%D7%93/page2

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הסימון בגוגל, המעברים האלה הם שבילים להולכי רגל, והרכב של גוגל לא נכנס אליהם.

יש שני מעברים, אחד נראה מספיק רכב למעבר כלי רכב והשני לא.

מצד שני, התמונות מהקצוות לא מראות שום תמרור שאוסר על כניסה רכב (גם לא לאופנועים, לפחות ביום הצילום של גוגל).

ויש חשיבות האם המעבר מיועד לרכבים או להולכי רגל, מבחינת המקום שנשאר לעבור בו.

לטעמי מדובר על שביל הליכה שלא מתומרר כנדרש, בין אם בגלל טעות או ונדליזם. ולכן לא יכלו לתת דו״ח חניה על מדרכה.

לפי תמונת הרכב של פות״ש יש הפרעה גם להולכי רגל, שכן הוא מפריע למעבר עגלות וכסאות גלגלים, ולכן לדעתי הדו״ח מוצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המצב לא כך

הפרעה לתנועה זו לא הפרעה להולכי רגל

ראי הודעה 12

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה ההגדרה בתקנות התעבורה ל"עובר דרך"

"עובר דרך" - המשתמש בדרך לנסיעה, להליכה, לעמידה, או לכל מטרה אחרת

וכיוון שתקנה 21 אומרת

חובתו של עובר דרך תק' (מס' 3) תש"ל-197021.

(א) כל עובר דרך חייב להתנהג בזהירות.

(ב) כל עובר דרך חייב להתנהג באופן שלא –

(1) יקפח זכותו של אדם להשתמש שימוש מלא באותה דרך;

(2) יגרום נזק לאדם או לרכוש ולא יתן מקום לגרום נזק כאמור;

(3) יפריע את התנועה ולא יעכבנה;

(4) יסכן חיי אדם.

לא ברור לי האם סעיף האישום נגד פות"ש מתיחס לסעיף 21 (ב) כולו או או למשהו שכולל את סעיף קטן 1, או רק לסעיף קטן 3.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...